ارتش نوسازی برنامه خواهد بود به میدان فرستاد در زمان با وجود COVID-19 تاخیر: به طور کلی

ارتش ایالات متحده به طور کلی مسئول نوسازی می گوید: او از فشردن برنامه برنامه های به مطمئن شوید که کلید سرباز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 اردیبهشت 1399

ارتش ایالات متحده به طور کلی مسئول نوسازی می گوید: او از فشردن برنامه برنامه های به مطمئن شوید که کلید سرباز نوسازی تلاش تاخیر رمان coronavirus ماندن در مسیر.

این COVID-19 همه گیر است مجبور ارتش مسئولین برنامه به تکیه به شدت در جلسات مجازی به حرکت سرویس بلند پروازانه نوسازی تلاش رو به جلو اما این ویروس شروع به آهسته تحویل بار و بر تست برنامه ژنرال جان "مایک" موری سر از ارتش آتی فرماندهی گفت: دفاع از خبرنگاران روز شنبه.

سخت احتیاطی به سرعت گسترش ویروس را تحت تاثیر زنجیره تامین و تاخیر در تحویل نسل بعدی تیم ملی سلاح (NGSW) نمونه های اولیه توسط شش هفته, او گفت:.

مرتبط با: ارتش نشان می دهد جدول زمانی برای فیلدینگ جدید سلاح های پیاده نظام

"ما سلاح به دست سربازان ... دو هفته بعد از ما تحویل نمونه های اولیه. استفاده می شود که به یک فرآیند دیگر بنابراین ما چهار نفر از کسانی که شش هفته" موری گفت. "وجود روغن ساخته شده را به برنامه ریزی برای شرایط پیش بینی نشده."

ارتش انتخاب General Dynamics مهمات و تاکتیکی Systems, Inc. Textron سیستم و Sig Sauer, Inc. برای مرحله نهایی NGSW تلاش برای تجهیز نزدیک-واحد مبارزه با تفنگ خودکار و تفنگ انواع 6.8 mm سیستم. این سرویس برنامه ای برای انتخاب طرح نهایی برای هر دو سلاح از یک شرکت در سه ماهه اول سال 2022 و شروع فیلدینگ آنها را به یک پیاده نظام تیپ رزمی تیم در سه ماهه اول سال 2023.

"اینطور نیست که ما در حال برش هر چیزی. ما فقط در حال حرکت سریع تر از ما بود در اصل برنامه ریزی شده برای رفتن از نمونه اولیه تحویل به دست سربازان" موری گفت. "هر فردی برنامه وجود دارد ما در حال ماساژ و کار را به عقب زمان."

ارتش نیز تا به حال به تاخیر سومین سرباز لمس نقطه (STP) ارزیابی یکپارچه بصری تقویت سیستم (IVAS) در اصل برنامه ریزی شده برای این تابستان به پاییز ،

IVAS یک کلید سرباز کشندگی تلاش مبتنی بر Microsoft HoloLens تکنولوژی که ارتش رهبران ارشد امید را دید-مبارزه با نیروهای بیشتر تاکتیکی اثر از همیشه قبل از. میله میله برای فیلدینگ در مالی 2021 IVAS است که طراحی شده برای تجهیز سربازان با یک صفحه نمایش سر بالا است که اجازه می دهد تا آنها را برای مشاهده نقشه های تاکتیکی و همچنین به عنوان سلاح خود را-نزد شبکه دوربین نجومی.

STP سه خواهد بود اولین بار است که سربازان تست آخرین نسخه IVAS در یک "نظامی, فاکتور شکل" ناهموار طراحی شده برای استفاده در میدان جنگ موری گفت.

"در حال حاضر ما در حال رفتن برای به تاخیر انداختن سرباز لمس سه نقطه به دلیل آن است که چنین بحرانی نقطه لمس زیرا اولین نظامی فرم عامل این سقوط," او گفت:. "ما باید برنامه های در محل به آن زمان و ایجاد اولین واحد مجهز به ما وعده داده شده همراه است."

در همین حال سربازان در فورت رایلی کانزاس در وسط یک STP به ارزیابی آینده سیستم های هوایی بدون سرنشین (UAS) در تلاش برای جایگزین RQ-7 Shadow UAS موری گفت.

این تلاش شامل پنج فروشنده نمونه و پنج گردان در سراسر کشور, او گفت:.

سربازان در رایلی با استفاده از "مناسب [تجهیزات حفاظت شخصی] با مناسب اجتماعی فاصله" همراه با بهداشت مناسب دستورالعمل برای انجام SPT ارزیابی است.

"آن متفاوت است که در آن شما در کشور هستند به طوری که در یک نصب و راه اندازی در فورت کمپبل [کنتاکی] ما کمی به تاخیر افتاد که سرباز لمس نقطه; ما باید قادر باشد که برای دریافت زمین در اینجا این ماه" موری گفت که او مطمئن است که ارتش قادر خواهد بود به میدان همه از نوسازی آن برنامه ها در برنامه.

"ممکن است برخی از ورقه در برخی از تصمیم گیری های کلیدی. ممکن است ورقه در برخی از سرباز نقاط لمسی -- آنچه که من در تمرکز بر آنچه به اعتقاد من مهم ترین چیز این است که ما وعده داده شده ما سربازان ما تحویل خواهد بود که قابلیت" او گفت:. "برآورد فعلی ما ارائه خواهد شد قابلیت زمان ما گفت ما را تحویل قابلیت سربازان ما."

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

بیشتر بخوانید: ارتش آینده تاکتیکی عینک کمک خواهد کرد که سربازان بگویید دوست از دشمن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب