ارتش می دهد گزینه های جدید برای سربازان که نمی توانید انجام ACFT پا پهلو

ارتش ایالات متحده از رهبران اجازه خواهد داد که سربازان که نمی تواند عبور پا از پهلو رویداد در مبارزه با ارتش تست تناسب اندام (ACFT) برای انجام یک تخته ورزش به عنوان یک به طور موقت جایگزین برای ساختمان هسته قدرت است.

ارتش به طور رسمی روز دوشنبه اعلام کرد که ACFT تبدیل خواهد شد و این سرویس را تست آمادگی جسمانی رکورد جایگزین ارتش تست آمادگی جسمانی (APFT) on Oct. 1. در حال حاضر ارتش هنوز در حال تعلیق از تمام, تناسب اندام, تست چون از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

جزئیات بعدی: تغییر در ارتش می گوید ACFT نمرات نمی خواهد تعداد در برابر سربازان تا 2022

“ما در حال رفتن به بیرون می آیند و یک تست آمادگی جسمانی هنگامی که ما آمده ایم از مکث,” گروهبان یکم ارتش مایکل Grinston گفت: دفاع از خبرنگاران امروز در یک میزگرد بحث و گفتگو.

“ما فکر این امر می تواند مناسب به عنوان ما می آیند از COVID-19 به جای در نظر گرفتن پیر APFT … ما می خواستیم برای رفتن به آزمون جدید — به مبارزه با ارتش تست آمادگی جسمانی.”

هدف در حال حاضر این است که سربازان را ACFT تا نمرات را می توان تجزیه و تحلیل برای ارزیابی سطح آمادگی جسمانی نیروی. این ویروس مانع بسیاری از سربازان از تمرین برای به چالش کشیدن شش رویداد آزمون و ایجاد حمل و نقل تاخیر از تجهیزات ویژه مورد نیاز به ACFT.

“ما واقعا در واقع نیاز به اطلاعات” Grinston گفت. “جمع آوری داده ها است که به اطلاع ما از رهبران نیروی به مطمئن شوید که ما باید استانداردهای مناسب. ما اعتقاد داریم که تمرینات صحیح هستند اما آیا ما نیاز به ایجاد هر گونه تغییرات به استاندارد؟”

سربازان ACFT نمرات “را نمی توان برای هر ضعیف و یا عمل نامطلوب بنابراین اگر شما نمی از آزمون عبور شما را نمی توان از هم جدا نظامی” Grinston گفت.

سربازان خواهد شد که حدود 18 ماه از اکتبر. 1 برای ایجاد تناسب اندام خود را قبل از نمرات خود را به تعداد برابر آنها حرفه ای است.

تنها تغییر عمده در آنچه در حال حاضر به نام ACFT 2.0 است که سربازان که نمی تواند انجام حداقل یک پا و پهلو-یک ورزش است که بسیاری از سربازان ما را امتحان — خواهد شد و سپس باید گزینه ای را برای انجام یک تخته برای حداقل دو دقیقه.

“در حال حاضر ما نمی بینیم تخته به عنوان یک دائم جایگزین برای پا و پهلو,” Grinston گفت.

تخته در نظر گرفته شده است به یک ورزش پل زدن به پا و پهلو برای کمک به ساخت قدرت هسته ای ، ژنرال Lonnie Hibbard فرمانده ارتش مرکز اولیه آموزش نظامی گفت.

“آنها هر دو قطار هسته و کار ماهیچه های هسته ای اما که در آن پا پهلو مزایای بیش از تخته است آن لگن و آن را روی شانه های” Hibbard افزود که پا و پهلو طراحی شده بود به ارتباط به بسیاری از سرباز وظایف و نبرد دریل مانند بالا رفتن بیش از یک دیوار یا بالا رفتن از طناب است.

“در تمام این نوع سرباز وظایف پا پهلو به طور مستقیم مربوط به و همچنین ایجاد قدرت قسمت بالای بدن — بر خلاف تخته که فقط کار می کند هسته. به طوری که مجتمع ورزش از پا پهلو می شود و پس از بسیاری از کسانی که مشترک سرباز وظایف نبرد جنگجو دریل.”

قبل از تناسب اندام-تست ممنوعیت رفت و به جای در اواخر ماه مارس ارتش جمع آوری کرده بود در مورد 65,000 نمرات از سربازان که گرفته اند ACFT, Hibbard گفت. سربازان جدید نیز مصرف ACFT در اولیه ورود به آموزش. و در اکتبر این تعداد را به حدود 135,000, Hibbard گفت.

در حال حاضر مقامات ارتش مطمئن نیستید که این ممنوعیت در تناسب اندام تست برداشته خواهد شد.

“ما نمی دانیم که زمانی که ما در حال رفتن به لغو کلی تحریم” Grinston گفت: با استناد به بحث های کنونی در سراسر ایالات متحده بیش از زمانی که آن را مناسب برای بازگشایی کسب و کار و مدارس.

“در حال حاضر من فکر می کنم کل کشور است که در نوع مبارزه با این.”

هنگامی که این ممنوعیت برداشته شده است, از آن خواهد شد تا فرماندهان به تصمیم گیری زمانی که واحد را ACFT پس از اکتبر. 1, Grinston گفت.

انتقال به ACFT معنی خواهد بود که یک فرهنگی تغییر در نحوه ارتش روش های تناسب اندام, Hibbard گفت.

“ما شده اند انجام APFT 40 سال; بخشی از این اجرای از ACFT دلیل است که ما رو به تغییر است که 40 سال فرهنگ در آنچه ما استفاده می شود به انجام و آموزش به آنچه که ما می رویم به انجام” Hibbard گفت.

“COVID-19 ارائه شده ما با یک فرصت به همه نشان می دهد بازگشت تا برای کار و … آنها با تمرکز در حال حاضر بر چه چیزی جلوتر از آنها, نه آنچه که پشت سر آنها. و آنچه پیش از آنها ACFT.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: اطلاعات جدید نشان می دهد عملکرد تقسیم بر مبارزه با ارتش تست تناسب اندام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de