آریزونا زن به اتهام تلاش برای حمایت از القاعده

ققنوس (AP) — آریزونا زن متهم در اجرای قانون نیش دادن $500 برای خرید تفنگ حوزه برای القاعده مبارزان برای کشتن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 مرداد 1399

ققنوس (AP) — آریزونا زن متهم در اجرای قانون نیش دادن $500 برای خرید تفنگ حوزه برای القاعده مبارزان برای کشتن پرسنل نظامی آمریکا دستگیر شد در ققنوس فرودگاه قبل از او شروع به خارج از کشور سفر برای کمک به گروه تروریستی, مقامات روز جمعه گفت.

Jill Marie Jones, 35, از چندلر بازداشت شده بود روز شنبه پس از پاکسازی یک ایست بازرسی امنیتی در Phoenix Sky Harbor International Airport.

جونز که مقامات می گویند که در نهایت رهبری به سوریه, چهره های فدرال به اتهام تلاش برای ارائه پشتیبانی و منابع به القاعده است.

در رسانه های اجتماعی بورس با FBI کارمند نما به عنوان یک القاعده عضو جونز فکر استفاده از او فدرال coronavirus امداد پرداخت برای حمایت از القاعده هر چند روشن نیست که اگر او اف بی آی گفت. او متهم است که از گفتن آن خواهد بود جالب اگر امداد پول رفت و برای کمک به القاعده است.

وزارت دادگستری ایالات متحده نمی بلافاصله در پاسخ به یک سوال جمعه در مورد اینکه آیا جونز به دنبال از طریق در پیشنهاد خود را با استفاده از امداد پرداخت برای حمایت از القاعده است.

جونز' وکیل جامی جانسون نمی بلافاصله پس از بازگشت یک تماس پنج شنبه به دنبال نظر در مشتری از طرف. جونز هنوز وارد مذاکرات فدرال شارژ.

FBI جونز گفت: با استفاده از $500 prepaid gift card خریداری شده در خارج به ارسال پول به مخفی FBI کارمند که بعدها به جونز یک عکس از یک تفنگ با یک دامنه و گفت: این چیزی بود که او پول خرید.

"من آرزو می کنم من تا به حال بیشتر به اما که می خواهم کات به برنامه ای برای ترک" شکایت به نقل از جونز عنوان کرد و گفت.

اف بی آی گفت: جونز که به تماشای ویدئوها از حملات جنگجویان جهادی می خواستم به ترک ایالات متحده برای یک استان در شمال افغانستان است که به دلیل داشتن مرز مشترک با تاجیکستان.

مقامات می گویند جونز اذعان خطرات ناشی از حرکت وجود دارد اما نتیجه آن را به ارزش آن است. "اگر من به خانواده من نمی توانستم تصور کنید که افزایش آنها در اینجا" شکایت کیفری به نقل از جونز عنوان کرد و گفت.

مقامات می گویند جونز خرید بلیط برای افغانستان اما تعطیلی فرودگاه او را مجبور به تغییر پرواز خود را به جای آن به ترکیه که در آن او سپس برنامه ریزی شده راه خود را به سوریه است.

جونز یک دادگاه دوشنبه.

این مقاله در نوشته شده بود توسط JACQUES BILLEAUD از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب