اپل در حال برنامه ریزی در تفرج جدید اندازه صفحه نمایش خود را برای iMac و iPad Air دستگاه در سال جاری با توجه به گزارش ها از شرق دور.

جدید iMac با 23 اینچ صفحه نمایش راه اندازی خواهد شد قبل از پایان سال, در حالی که 11 اینچی اپل در راه است در نیمه دوم سال 2020 اگر یک گزارش از چین بار (از طریق اپل خودی) به اعتقاد شود.

IMac مدل نشسته بود بین زمان 21.5 اینچ و 27 اینچ مدل و می تواند جایگزین کوچکتر گزینه و حتی در آمده کمی ارزان تر از فعلی گزینه است. اپل آخرین ارائه 24-inch iMac در سال 2007 اما ثابت کرد که می شود کوتاه مدت گزینه است.

همانطور که برای اپل هوا ، چین بار گزارش می گوید وجود دارد می تواند خفیف تا تیک در این اندازه در مقایسه با 10.5 اینچ احیای اپل سال گذشته راه اندازی شد. این مدل می تواند دیر می رسند در سال 2020 با تولید مجموعه ای به سطح شیب دار تا پاییز امسال با توجه به گزارش.

مرتبط با: اپل بهترین 2020

قبلی گزارش پیشنهاد کرده بود به iPad Air ممکن می رسند با یک جدید مینی صفحه نمایش LED و یک زیر نمایش سنسور ID لمسی اما مسائل مربوط به تولید ممکن است به جلوگیری از تکنولوژی ساخت آن را در این سال مدل.

ما مؤلف به نام 2019 iPad Air “بهترین همه جانبه iPad شما می توانید خرید در حال حاضر” که او فراهم 4.5/5 ستاره امتیاز. ما با تمجید از صفحه نمایش بزرگ جامد, عملکرد و عمر باتری طولانی و فوق العاده بصری سیستم عامل.

او نوشت: “iPad Air 2019 نیست نوآورانه ترین اپل-تخته سنگ در بازار اما با گرفتن تمام اصول درست آن را به راحتی بدست آورده یک محل به عنوان یکی از سال بهترین قرص است و یک گزینه ایده آل برای بسیاری از خریداران است.”

اپل انجام داده است بسیاری از بازی های با اندازه صفحه نمایش برای مدل های iPad به ویژه در طول چند سال گذشته و به نظر می رسد که سنت تنظیم شده است تا از طریق ادامه 2020.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im