آنی گلن بیوه های دریایی, دامپزشک, فضانورد جان گلن می میرد از COVID-19

کلمبوس, اوهایو — آنی گلن بود که محوری به ویژه در سال 1962 زمانی که شوهرش شد اولین آمریکایی به مدار زمین اما ک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 اردیبهشت 1399

کلمبوس, اوهایو — آنی گلن بود که محوری به ویژه در سال 1962 زمانی که شوهرش شد اولین آمریکایی به مدار زمین اما کسانی که خودداری از توجه رسانه ها به دلیل لکنت شدید که بعد از نقل مکان او به حمایت از افراد مبتلا به اختلالات گفتار درگذشت سه شنبه. او 100 است.

گلن در اثر عوارض ناشی از COVID-19 در خانه سالمندان در نزدیکی سنت پل ایالت مینه سوتا که در آن او تا به حال نقل مکان کرد و در سال های اخیر به نزدیکی دخترش گفت: هنک Wilson سخنگوی گلن دانشکده امور عمومی در دانشگاه ایالتی اوهایو. ناسا بعد از اعلام مرگ او.

شوهرش جان گلن درگذشت در سال 2016 پس از یک زندگی فوق العاده ای است که همچنین شامل شکستن قاره رکورد سرعت و خدمت به عنوان یک دموکرات سناتور ایالات متحده از ایالت اوهایو. او و آنی ازدواج کرده بودند برای 73 سال است.

رابطه این بود "این مسائل از افسانه ها و یکی از داستان عشق بزرگ در تمام دوران" دیل Butland این سناتور سابق speechwriter و رئیس ستاد در بیانیه ای نوشته شده سه شنبه.

"در طول جنگ جهانی دوم و جنگ کره و دو پرواز به فضا آنی با صبر و حوصله منتظر او جان آمد خانه" Butland گفت. "از دسامبر 2016 جان شده است با صبر و حوصله در انتظار آنی. امروز هر دو آنها جایی که آنها همیشه می خواستم به: با هم — برای تمام ابدیت."

در سن 53 در سال 1973 او ثبت نام در یک برنامه فشرده در ارتباطات موسسه تحقیقات در فلوریس کالج در حال حاضر فلوریس دانشگاه در رونوک ویرجینیا که به او مهارت های خود را کنترل لکنت و صحبت می کنند ،

زمان 77 ساله جان گلن بازگشت به فضا در سال 1998 روی شاتل فضایی دیسکاوری او نشان داد او تا به حال تبدیل شدن به راحتی در مکان عمومی, نقش در زمانی که او اذعان کرد او تا به حال رزرو در مورد شوهرش جدیدترین پرواز.

"جان اعلام کرده بود یک سال قبل از اینکه او به بازنشسته به عنوان سناتور بنابراین من به دنبال به جلو به داشتن او را به عنوان خود من چون من به او داده بود به دولت ما برای 55 سال," او گفت: ناسا مصاحبه.

حرفه ای خود را در حمایت شامل خدمات بر روی تخته کودک آزاری و گفتار و شنوایی سازمان. The American Speech-Language-Hearing Association را آنی گلن جایزه ایجاد شد و به افتخار کسانی که غلبه بر ارتباط اختلال است.

"آنی یاد می شود برای کار خود به دیگران را بلند بالا از جمله کسانی که با مبارزات خود را با ارتباطی, اختلالات" وزیر بهداشت ، Sherrod قهوه ای یک دموکرات اوهایو گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine یک جمهوریخواه به نام گلن "ما محبوب ترین Ohioan" و دستور داد پرچم هایی در نیمه کارکنان.

ناسا منتشر شد بیانیه ای خواستار یک "stalwart عضو از فضا و نظامی جوامع است."

"او ایستاده بود صبورانه توسط شوهرش به عنوان او در زمان به فضا بار دیگر به عنوان قدیمی ترین فرد به مدار زمین و حتی به عنوان او ادامه داد: خود را مادام العمر خدمات عمومی به نمایندگی از کودکان و سالمندان و معلولین" در بیانیه ای گفت:.

در سال 1998 وزیر دفاع ویلیام کوهن افتخار آنی گلن با وزارت دفاع مدال برای برجسته خدمات عمومی تماس او را "یک قهرمان در حق خود او" و ستایش او را برای بودن "یک صدای قوی برای کودکان, گفتار و ارتباطات و معلول است."

در سال 2009 گلن دریافت دکترای افتخاری از خدمات عمومی از ایالت اوهایو که در آن او به عنوان استاد کمکی آسیب شناسی گفتار. دانشگاه ومى یک آنی گلن رهبری جایزه سالانه است.

گلن متولد شد آنا مارگارت کرچک در فوریه. 17, 1920 در کلمبوس و می دانست که شوهر آینده اش در حالی که آنها در حال رشد در جدید کنکورد.

او ارائه می شد یک عضو بورس تحصیلی به مدرسه جولیارد اما جنگ جهانی دوم آغاز شد و جان پیشنهاد شده تا او تصمیم به ماندن با او با توجه به یک بیوگرافی در Glenn College وب سایت.

دبیرستان دلبر با حضور ماسکينگام دانشگاه و ازدواج کرده بودند در سال 1943. آنها تا به حال دو فرزند دیوید و Lyn که زنده ماندن آنها.

این Glenns خدمت در هیئت مدیره کالج در حال حاضر ماسکينگام دانشگاه و آنی گلن نامگذاری شد برجسته فارغ التحصیلان همکار در گفتار ارتباطات است.

مجازی یادبود officiated توسط کشیش امی معجزه از خیابان وسیع کلیسای پروتستان در کلمبوس برگزار خواهد شد و در ساعت 11 صبح 6 ژوئن ویلسون گفت:. هیچ محله های کشیش نشین و یا حضور مهمانان در فرد به دلیل محدودیت در جای خود به دلیل COVID-19 همه گیر است که در زمان آنی گلن زندگی.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جولی CARR SMYTH از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن