اصلاحیه با هدف سرنگونی ممنوعیت نما سربازی

دو حزبی متمم پیشنهادی دفاع, سیاست, لایحه تمدید دیوان عالی کشور حمایت در برابر تبعیض جنسی در محل کار به فراجنس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 تیر 1399

دو حزبی متمم پیشنهادی دفاع, سیاست, لایحه تمدید دیوان عالی کشور حمایت در برابر تبعیض جنسی در محل کار به فراجنسیتی خدمات اعضا.

اصلاحیه ارائه شده در ژوئن 25 توسط سنسور. کریستن جیلیبرند D-نیویورک و سوزان کالینز R-مین, به احتمال زیاد خواهد شد به یک رای در این هفته به عنوان حرکت مجلس سنا به تصویب آن نسخه از $740 میلیارد دفاع ملی مجوز عمل برای سال مالی 2021.

جزئیات بعدی: پنتاگون آسانسور ممنوعیت سفر در همه کشورها به جز فلوریدا و کالیفرنیا و میشیگان

در اظهارات Gillibrand و کالینز ذکر شده در ژوئن 15 نقطه عطفی تصمیم دیوان عالی کشور که در بر داشت یک سال 1964 حقوق مدنی قانون علیه تبعیض جنسی در محل کار اعمال تجاوز افراد است.

در نظر اکثریت در 6-3 حاکم دانشیار عدالت نیل Gorsuch یک مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مهاجرت نوشته است که "یک فرد همجنسگرایی یا فراجنسیتی وضعیت است و نه مربوط به اشتغال تصمیم گیری."

"در حال حاضر که دیوان عالی کشور حکم داده است که تجاوز محافظت از مردم وجود تبعیض در محل کار ما باید اطمینان حاصل شود این حمایت به گسترش هر آمریکایی به خصوص فراجنسیتی خدمات اعضا" گفت: Gillibrand عضو کمیته نیروهای مسلح سنا.

کالینز به توافق رسیدند.

"اگر افراد مایل به قرار دادن در کشور ما و در معرض خطر زندگی خود را برای ما آزادی پس ما باید ابراز قدردانی ما به آنها در تلاش برای پا زدن آنها را از نظامی," او گفت:.

او با اشاره به یک سری از توییت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جولای 2017 که در آن او اظهار داشت که دولت دیگر نمی خواهد "پذیرش یا اجازه تغییر جنسیت افراد برای خدمت در هر ظرفیت در ارتش ایالات متحده است."

توییت منجر به واژگونی یک اوباما-دوران سیاست است که اجازه داده بود که افراد به استخدام و خدمت آشکارا و بدون ترس از تخلیه.

جدید DoD سیاست که رفت به اثر در آوریل 2019, منع تغییر جنسیت افراد از خدمت و یا جلب در ارتش در بسیاری از موارد مگر اینکه آنها خدمت اصلی خود بیولوژیکی جنسی انتساب.

کسانی که وارد ارتش قبل از 12 آوریل 2019 شد استثنای و سیاست های مجاز چشم پوشی در مورد پایه و اساس.

گروه های حمایت استدلال کرده اند که این سیاست جدید به طور موثر به مقدار ممنوعیت نما سرویس و چهار جداگانه دعاوی حال حاضر در حال انجام برای سرنگونی این سیاست است.

با حمایت از گروه های مدافع نیکولا Talbott که انتقال به نر در سن 17 سالگی است ادامه داد: به دنبال رویای خود را از تبدیل شدن به یک افسر. "

این همیشه آرزوی من برای خدمت پس از آن زمان من بچه بودم," او گفت: Military.com و اضافه کرد که این تغییر سیاست را ترک کرده بود او را در برزخ است.

Talbott قبلا شروع کار با یک نیروی هوایی گارد ملی کارگزینی در حالی که یک دانشجو در دانشگاه ایالتی کنت در اوهایو. اما "نگهداری آنها عقب هل دادن دکتر," او گفت:. او گفت: او بعدها گفته بود که "آنها فقط نمی تواند حرکت رو به جلو با نام نویسی."

Talbott گفت که او دوباره ثبت نام در ایالت کنت و به ارتش پیوست را ذخیره مسئول آموزش سپاه (ROTC) برنامه بود اما پس از آن گفت که او نمی خواهد بود واجد شرایط برای تکمیل دوره.

"من خیلی می خواهم به عقب بر گردیم در این برنامه و تبدیل شدن به یک افسر اطلاعاتی," Talbott گفت و تصمیم دیوان عالی کشور داد او را تشویق.

"من بسیار خوشبین" است که این تصمیم منجر به یکی دیگر از DoD تغییر سیاست است که اجازه خواهد داد او را به خدمت او گفت:.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: نیروی دریایی کمک های مالی برای اولین بار خدمات چشم پوشی فراجنسیتی افسر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب