آلاسکا ارتش هلیکوپتر ترابری از 1940s, دوران, اتوبوس, Chris McCandless درگذشت در

پالمر آلاسکا -- تقریبا 30 سال پس از کوهنورد Christopher McCandless درگذشت رها شده 1940s-عصر اتوبوس در بیابان

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 خرداد 1399

پالمر آلاسکا -- تقریبا 30 سال پس از کوهنورد Christopher McCandless درگذشت رها شده 1940s-عصر اتوبوس در بیابان آلاسکا که اتوبوس شده است airlifted دور از آن محل استراحت فقط در خارج از پارک ملی دنالی توسط آلاسکا ارتش گارد ملی.

به اصطلاح "اتوبوس سحر و جادو" تا به حال تبدیل شدن به یک خطرناک مقصد توریستی در آلاسکا داخلی حدود 19 کیلومتر رم دنباله. McCandless' داستان به خصوص مشهور شد و پس از آن گفته شد در کتاب "درون طبیعت وحشی" و یک فیلم با همین نام است.

جزئیات بعدی: Supercarrier فورد به زودی می تواند بیش از نیمی از سلاح های خود را کار آسانسور

دولت انجام شده حداقل 15 عملیات جستجو مربوط به اتوبوس از سال 2009 با توجه به آلاسکا بخش از منابع طبیعی است. مقامات محلی در نزدیکی اتوبوس گزارش نجات ده ها تن و حداقل دو گردشگر جان باخته اند وجود دارد از جمله Veranika Nikanava, یک تازه داماد از بلاروس بود که جاروب دور توسط همان رودخانه ای است که مانع McCandless از خروج از این منطقه است.

آلاسکا ارتش سربازان گارد ملی اختصاص داده شده به 1 گردان 207th حمل و نقل هوایی هنگ اجرای یک استخراج ماموریت یاد "اتوبوس سحر و جادو" از طریق یک CH-47 Chinook هلیکوپتر بر Healy, آلاسکا, ژوئن 18 سال 2020 است. (گارد ملی)

ده آلاسکا ارتش سربازان گارد ملی اختصاص داده شده به 1 گردان 207th حمل و نقل هوایی هنگ استخراج اتوبوس پنج شنبه به عنوان بخشی از یک ماموریت آموزشی دوبله عملیات چانگشا یک مرجع به اتوبوس' قبلی صاحب چانگشا ساخت و ساز. گارد واحد برش سوراخ در سقف و کف به امن زنجیره کیت به قاب و سپس نقل مکان کرد و آن را با زنجیر بار با یک CH-47 Chinook. خدمه نیز "تضمین حفاظت و حمل و نقل امن از یک چمدان است که دارای ارزش احساساتی به McCandless خانواده" انتشار اخبار گفت.

"این فوق العاده ای بود فرصت آموزش برای ما سنگین بالابر واحد و یک راه عالی برای قرض دادن یک دست کمک به شرکای ما در DNR و آلاسکا در همه جا" مسلح ، Zachary میلر که مشغول به کار به عنوان عمل اصلی خلبان گفت: در انتشار. "این بخش در ابتدا به آمریکا با هدف کاهش تعداد جستجو و نجات موارد که منجر به از مردمی تلاش برای رسیدن به اتوبوس که ممکن است لزوما به طور کامل آماده شده برای این سفر است."

McCandless, 24, hitchhiked شده راه خود را به آلاسکا صرف تابستان در اتوبوس در سال 1992 و از گرسنگی مرده پس از 114 روز زمانی که تورم Teklanika رودخانه مسدود شده, بازگشت به Healy, نزدیکترین شهر.

ماکت اتوبوس مورد استفاده در فیلم 2007 سازگاری از "درون طبیعت وحشی" یک سال 1996 کتاب در مورد McCandless جان Krakauer, نشسته در 49 ایالت آبجوسازی و رستوران در Healy.

"انجام این زنجیر بار بود که قطعا غیر استاندارد" میلر گفت: در انتشار. "ما در زمان ما سربازان داوطلب خدمت سربازی با بیشترین تجربه و تخصص در این منطقه به منظور توسعه بهترین و امن ترین راه حل است."

مقامات دولتی هنوز رتبهدهی نشده است گفت: آنچه که تبدیل خواهد شد از اتوبوس که در اصل متعلق به شهر فربنکس قبل از چانگشا تبدیل آن به یک camper اتوبوس و سپس آن را رها در دنباله زیر یک پروژه ساخت و ساز در 1960s. مقامات گفتند که در حال بررسی برنامه ای برای نمایش آن در یک مکان امن.

"پس از مطالعه مسئله از نزدیک با وزن بسیاری از عوامل و با توجه به تنوع از گزینه های ما تصمیم گرفتیم آن را به خلاص شدن از اتوبوس از محل آن در رم دنباله" Corri A. فیگ, DNR کمیسیون گفت: در این انتشار است. "ما خوش شانس هستید آلاسکا ارتش گارد ملی می تواند انجام این کار به عنوان یک ماموریت آموزشی به عمل airlifting وسایل نقلیه بدون هیچ هزینه عمومی و یا هزینه اضافی به دولت است."

-- امی Bushatz را می توان در رسید amy.bushatz@military.com.

مرتبط با: کوهنورد نجات در تلاش برای رسیدن به 'به' اتوبوس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن