Airman اعطا ستاره برنز برای ارائه مراقبت به بیش از 600 تلفات در مبارزه با داعش

یک نیروی هوایی فولاد تکنسین اعطا شده است ستاره برنز برای زندگی خود را-صرفه جویی در کار ارائه مراقبت برای بیش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 17 خرداد 1399

یک نیروی هوایی فولاد تکنسین اعطا شده است ستاره برنز برای زندگی خود را-صرفه جویی در کار ارائه مراقبت برای بیش از 600 مبارزه با تلفات در هنگام اعزام به شرق میانه سال گذشته است.

مقامات ارائه گروهبان دوم ، Johnathan رندال یک عملیات ویژه فولاد تیم (SOST) عضو اختصاص داده شده به 720th عملیاتی پشتیبانی اسکادران با ارتش چهارم-بالاترین مدال طی مراسمی در kayle jo dyer زمینه فلوریدا ماه گذشته با توجه به یک سرویس انتشار.

بعدی به عنوان خوانده شده: "تنها آمریکایی های آفریقایی تبار در اتاق:' بعدی نیروی هوایی رئیس ستاد صحبت می کند در نژادپرستی در صفوف

به عنوان بخشی از شش عضو تیم Randall اداره "فولاد برای مراقبت از 644 مبارزه با تلفات کمک در 16 کنترل آسیب جراحی 46 resuscitations و 70 روش های پیشرفته." او همچنین کمک در 35 رو به جلو مستقر "تلفات نقاط مجموعه" در طول عملیات ذاتی حل و فصل بین ماه های ژانویه و ژوئن 2019 انتشار متحده است.

تیم پشتیبانی آمریکا و شریک نیروها در مبارزه علیه دولت اسلامی در دوران استقرار. در یک نقطه در طول ماموریت این تیم رو یک ضد حمله از شبه نظامیان در مکانی نامعلوم. اما آنها فشرده برای درمان "ایجاد ثبات و تخلیه 51 انفجار و گلوله زخم تلفات در این تیم بزرگترین توده تلفات رویداد در حالی که همه بطور مداوم تحت تهدید سلاح و خمپاره" با توجه به انتشار.

"ما را قادر می سازد متحدان ما برای ماندن در این مبارزه" گفت: Randall که وارد خدمت در سال 2012. "آنها می دانند که آنها که تیم آمریکایی که رفتن به مراقبت از آنها. ما در حال حرکت با آنها و ما خواهد بود سمت راست وجود دارد. آنها قدردانی و ما آنها را درک. ... ما ساخته شده یک پیوند."

"من بسیار افتخار از افغانستان ، Randall و تیم خود را برای این کار شگفت انگیز آنها در حمایت از عملیات ذاتی حل و فصل" سخن گفت. سرهنگ سرهنگ جیمز وب SOST مدیر. "کنترل آسیب احیا و عمل به چالش کشیدن حتی در ایده آل ترین شرایط اما برای انجام در چنین سطح بالایی در افراطی ترین محیط های ساعت به جلو از نزدیک ترین بیمارستان به عهد به روانی و فیزیکی شکیبایی از او و تیم خود را."

در سال 2018 یک تیم از دریافت پنج ستاره برنز به کار خود در سوریه در سال 2016. کسانی که SOST اعضای تحت درمان با بیش از 750 بیماران در برخی از موارد تحت حمله مستقیم توسط دولت اسلامی مبارزان.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

جزئیات بعدی: AFSOC فولاد تیم می خواهد خون گرم را به صرفه جویی در زندگی Downrange

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب