Airman دستگیر مرگ در مکزیک جدید معلم مدرسه یکشنبه

فلاگستاف Ariz. — یک نیروی هوایی airman بازداشت شده بود روز سه شنبه در مرگ یک منونایت زن که پیدا شد یک جاده جن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 اردیبهشت 1399

فلاگستاف Ariz. — یک نیروی هوایی airman بازداشت شده بود روز سه شنبه در مرگ یک منونایت زن که پیدا شد یک جاده جنگلی در شمال آریزونا دو ماه پیش, مقامات گفت.

علامت Gooch, 21, شد و به زندان گرفته شده در لوقا پایگاه نیروی هوایی که در آن او است مستقر در ققنوس حومه شهر گلندل. او بود که به رزرو زندان در Maricopa شهرستان و در نهایت منتقل خواهد شد به Coconino County, مقامات گفت.

مقامات منتشر شد چند جزئیات در مورد این پرونده با استناد به حال انجام تحقیقات است.

ساشا Krause, 27 گذشته دیده می شود Jan. 18 چیدن اقلام از فارمینگتون منونایت کلیسا در شمال غربی نیومکزیکو جایی که او به تدریس مدرسه یکشنبه.

"در طول چند ماه گذشته San Juan County زندگی در ترس نمی دانستند اگر ما تا به حال یک درنده زندگی درون جامعه ما و یا کسی که preying بر آن" San Juan County Sheriff شین فراری در مکزیک گفت: در یک پیام ویدئویی آنلاین. "من می توانم به شما اطمینان دهم ما مرد."

معلوم بود اگر Gooch یک وکیل است.

مقامات گفت که او در سفر از لوقا پایگاه نیروی هوایی به فارمینگتون در طول زمان Krause رفت و گم شده است. آنها هنوز هم به دنبال هر گونه ارتباط بین این دو است.

"ما نمی دانیم که او در رفتن وجود دارد لزوما به دنبال او گفت:" Coconino County کلانتر ستوان برایان Tozer. "ما فقط می دانیم او در فارمینگتون وجود دارد."

شان و رحمت Hoyt که آغاز شده و پشتیبانی آنلاین صفحه Krause و دوستان او و خانواده گفت: آنها سپاسگزار تلاش های اجرای قانون است.

"در نهایت ما نماز است, برای این مرد جوان به هيچ زيانى به هر کس دیگری است اما همچنین به آمرزش و رستگاری از طریق خداوند ما عیسی گفت:" رحمت Hoyt.

Hoyt گفت: Krause تدریس فرزندان خود را به ترس از رعد و برق و چگونه به شیر گاو که Krause شد یک معلم مدرسه در گرندویو, Texas. Krause نیز زمان برای کمک به دیگران یک بار تفسیر کل خدمات کلیسا برای اسپانیایی زبان خانواده به طوری که آنها احساس می کنید شامل Hoyt گفت.

لوقا پایگاه نیروی هوایی سخنگوی اشاره سوالات بیشتر در مورد Gooch به نیروی هوایی از بررسی های خاص که بلافاصله پس از بازگشت یک پیام تلفن.

Krause ماشین پارک شده در خارج از کلیسای فارمینگتون زمانی که او رفت از دست رفته. مقامات گفته اند که او ناپدید شد و پس از خوردن شام با او هم اتاقی بود و بدون او کیف پول, پول, گواهینامه رانندگی و یا ماشین.

San Juan شهرستان کلانتر سخنگوی Jayme Harcrow گفت: Krause گرفته از ترکیب.

بدن او کشف شد Feb. 21 نزدیک غروب دهانه آتشفشان و Wupatki آثار ملی خارج فلگستفف بیش از 270 مایل (434 کیلومتر) از جایی که او در گذشته دیده می شد. او با پوشیدن همان لباس او تا به حال در خارج از کلیسای منونایت در فارمینگتون.

Krause تا به حال صدمات به سر او که مقامات بر این باورند منجر به مرگ او اما از آنها فاش چگونه او کشته شد. این Coconino County دفتر معاینات پزشکی گفت: یک گزارش کالبد شکافی در دسترس نیست هنوز.

این مقاله در نوشته شده بود توسط FELICIA FONSECA از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: سپاه تفنگداران دریایی تعلیق PFT برای باقی مانده از سال 2020

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru
آخرین مطالب