نیروی هوایی تغییر خواهد به کمتر مشغول چاپ Camo برای OCP نام نوار, تکه

نیروی هوایی ایالات متحده است که گرفتن نام جدید و خدمات نوار مدالها و رتبه نشان های کمتر رنگ استتار در تلاش بر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 مرداد 1399

نیروی هوایی ایالات متحده است که گرفتن نام جدید و خدمات نوار مدالها و رتبه نشان های کمتر رنگ استتار در تلاش برای آن را آسان تر برای شناسایی هوایی و فضایی پرسنل ورزشی عملیاتی الگوی استتار یونیفرم, خدمات پنج شنبه اعلام کرد.

مواد باغچه خانهها در یکنواخت خواهد شد در حال حاضر استفاده از "یک فندک سه رنگ پس زمینه الگوی مقابل زمان هفت رنگ الگوی برای افزایش خوانایی و سهولت رتبه به رسمیت شناختن" با توجه به انتشار.

جزئیات بعدی: جعلی با مهر و موم پنجه نرم می کند گناه به Stolen Valor, سرقت از VA

"ما دریافت بازخورد قابل توجهی است که باعث شد در این به روز رسانی" لیزا walking dead fans, معاون نیروی هوایی ارتش نیروی مدیریت سیاست گفت: در انتشار.

"در حال حاضر رتبه نشان مدالها نام و سرویس حمام در OCP یکنواخت هستند و گاهی اوقات به چالش کشیدن برای دیدن در برابر هفت رنگ پس زمینه. ساده این ویژگی ها در یک فندک سه رنگ طرح -- در حالی که نه به خطر انداختن عملکرد کلی یکنواخت -- را بهبود بخشد ما آگاهی موقعیتی در روز به بعد تعاملات" walking dead fans گفت.

نیروی هوایی با استفاده از ادویه قهوه ای نامه ای برای دوخت آن نام و خدمات نوار. که همان باقی خواهد ماند, مقامات گفت. در ضمن فضای پرسنل نیروی با استفاده از یک تیره سرمه دوخت.

هفت رنگ الگوی محصولات در حال حاضر از رده خارج; دفاع تدارکات آژانس کار به سهام سه رنگ الگو آیتم ها به محلی ارتش و نیروی هوایی خدمات ارز موجودی در ماه نوامبر.

نیروی هوایی و فضایی پرسنل ممکن است همچنان برای فصل جاری هفت رنگ نشان مدالها و نوار تا زمانی که آیتم های جدید در دسترس هستند, انتشار گفت.

در این سرویس اعلام کرد این امر به تاخیر می پوشند تاریخ برای برخی از عناصر OCP تا سپتامبر. 1 در تلاش برای کاهش استرس در نیروهای نظامی در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

کسانی که یکنواخت آیتم های جدید تی شرت رنگ و جوراب-و همچنین تغییرات به دو قطعه وظیفه پرواز یکنواخت -- در اصل برنامه ریزی شده برای اجباری پوشیدن ژوئن 1.

این سرویس شده است تدریجی آن Airman نبرد یونیفرم, شناخته شده به عنوان ABU برای مصرف در طول چند سال گذشته با انتظار است که همه سربازان را دگرگونی توسط آوریل 1 2021.

این OCP تصویب شد به صورت تمام وقت پوشیدن آغاز Oct. 1, 2018.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: SecAF می پرسد نیروی هوایی برای در نظر OCP, یونیفرم, آن تلاش می کند از خودش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب