نیروی هوایی با استفاده از سفارشی جعبه حمل و نقل برای پرواز COVID-19 بيمار از میانه

هفته بعد از تست مجدد ظرف حمل و نقل است که می توانید با خیال راحت جدا آلوده پرسنل در یک هواپیمای نیروی هوایی ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 تیر 1399

هفته بعد از تست مجدد ظرف حمل و نقل است که می توانید با خیال راحت جدا آلوده پرسنل در یک هواپیمای نیروی هوایی ایالات متحده در روز چهارشنبه منتقل شد 12 نفر از خاورمیانه به آلمان, در حمل و نقل با استفاده از مهار دستگاه.

شناخته شده به عنوان منفی تحت فشار conex یا NPC مجلسی لود شد بر روی یک C-17 Globemaster III به حمل و نقل ده نفر از پرسنل که دریافت بیشتر موثر coronavirus درمان در لندستوهل مرکز پزشکی منطقه ای با توجه به یک سرویس انتشار.

جزئیات بعدی: ارتش بررسی فورت هود تجاوز جنسی پاسخ برنامه پس از سرباز ناپدید شدن

NPC ادامه می دهند تا 28 COVID-19 بیماران و یا کسانی که پناه دادن به سایر بیماری های عفونی بدون گسترش این بیماری به aircrew. جعبه را می توان برای حمل بیماران سرپایی و یا به نگه لیتر یا سفری-تخت خواب-مانند تختخواب تاشو -- و یا ترکیبی از این دو. جداسازی اتاق شد و اولین آزمایش در پایگاه مشترک چارلستون در ماه آوریل است.

"این قطعا نه خود بیمار معمولی جنبش ماموریت" مسلح ، بنیامین ویور bioenvironmental مهندس و 10 اعزامی Aeromedical تخلیه پرواز NPC حمایت از تیم منجر شود گفت: در این انتشار است. "این طولانی بود 22 ساعت برای همه درگیر اما NPC و تیم انجام شده فوق العاده خوب به آن اتفاق می افتد."

NPC آورده بود به Ramstein پایگاه هوایی از پایگاه مشترک چارلستون که در آن 521st هوایی تحرک عملیات بال پرسنل آموزش دیده و مقادیر این هواپیما پیش از این ماموریت است.

آخرین عملیات "به ارمغان می آورد تعداد کل بیماران بازیابی تحرک نیروی هوایی با استفاده از انزوا مهار مجلسی به بیش از 100 سراسر 18 ماموریت از COVID-19 همه گیر آغاز شد" آزادی گفت.

دیگر مهار مجلسی حمل و نقل را درگیر حمل و نقل جداسازی سیستم یا تیس که در ماه آوریل برای اولین بار پس از سال 2014 شیوع ابولا به حمل سه دولت ایالات متحده پیمانکاران که تست مثبت برای coronavirus روی یک C-17 از افغانستان به لندستوهل در طول شروع COVID شیوع. تیس می تواند حمل تنها دو تا چهار بيمار در airlocked واحد.

Air Mobility Command مقامات گفت: پس از آوریل 10 ماموریت تیس استفاده شده است 16 بار اضافی برای aeromedical تخلیه.

در علاوه بر این به تعدادی از دانشگاهیان و پیمانکاران تلاش برای ایجاد پتروشیمی -- طبقه بندی شده به عنوان یک مشترک فوری عملیاتی نیاز -- شامل Eglin نیروی هوایی پایگاه هوایی نیروی عملیاتی تست و ارزیابی مرکز (AFOTEC) Det. 2 و 28 تست و ارزیابی اسکادران; و شیمیایی و بیولوژیکی و رادیولوژیکی و هسته ای (CBRN) دفاع تیم.

"تماشای این تیم گرد هم می آیند برای آموزش در این سیستم در تئاتر و سپس پرواز خود را اولین ماموریت نشان می دهد که آنچه می تواند انجام شود زمانی که کل از دولت و شرکای صنعت کار selflessly به خطر انداختن ساعت های طولانی و زمان شخصی به منظور تولید یک راه حل است که صرفه جویی در[s] زندگی" گفت: سروان. الکسیس Todaro شرکت ملی صنایع پتروشیمی مدیر برنامه که تحویل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به Ramstein پایگاه هوایی برای آموزش و سایت فعال سازی. "در آن زمان یک تیم از تیم ها به شرکت ملی صنایع پتروشیمی از یک مفهوم عملیاتی در کمتر از 100 روز است."

مجاز به پرواز در کشتی C-17 و خدمه در حال حاضر انجام تست برای صدور گواهینامه C-5M Super Galaxy. علاوه بر این نیروی هوایی هفته گذشته گواهی یک نسخه کوچکتر شرکت ملی صنایع پتروشیمی-Lite است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در کشتی C-130 Hercules, مقامات گفت.

"من تحت تاثیر قرار با چه سرعت این ایده شد به طور کامل عملکرد سیستم" اضافه شده Brig. ژنرال دن DeVoe, 618th هوایی مرکز عملیات فرمانده. "ما برنامه ریزان و کنترل ماهرانه رسیدگی aeromedical تخلیه ماموریت های منظم اما افزایش قابلیت NPC ارائه می دهد یک مزیت بزرگ در دسترس برای عملیات ما در COVID-19 محیط زیست و فراتر از آن."

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی تبدیل CONEX جعبه به حمل و نقل کپسول برای COVID-19 بيمار

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن