یک نیروی هوایی گروهبان متهم به قتل فدرال گارد امنیتی در اوکلند و یک Santa Cruz County sheriff معاون ساخته شده خود را برای اولین بار در دادگاه فدرال ظاهر سهشنبه در یک مجازی شنوایی.

استیون Carrillo یک 32 ساله Ben Lomond ساکن بود که در وظیفه فعال در پایگاه نیروی هوایی تراویس در فیرفیلد شده است به اتهام قتل و اقدام به قتل یک کارمند دولت.

ظاهر می شود در یک red jumpsuit با دست خود را در مقابل او دیده می شود از طریق ویدئو از سانتا ریتا زندان در دوبلین Carrillo باقی مانده هنوز به عنوان یک قاضی ادامه داد: پرونده های خود را به صبح روز دوشنبه برای شناسایی مشاور و بیشتر از وضعیت شنوایی.

او گفت: “بله” دو بار در پاسخ به قاضی پرسیدن که آیا او درک خود را از حق داشتن وکیل و اگر او به طور کلی درک اتهامات علیه او و بالقوه مجازات است. او چیزی نمی گویند وقتی پرسید که آیا او می دانست حق خود را به سکوت.

کاریلو بودن متهم مسلح که اسپری گارد کلبه مه 29 در مقابل Ronald V. Dellums ساختمان فدرال در اوکلند کشتن 53 ساله دیوید پاتریک آندروود و زخمی شدن یکی دیگر از رسمی.

یک هفته بعد Carrillo گفته کمین معاونین کلانتر در شهرستان سانتا کروز بودند که در پاسخ به رها ون به عنوان آنها کشیده تا به خانه خود را بر روی کنترل از راه دور کوهستانی جاده ها است. گروهبان. دامون Gutzwiller, 38 کشته شد در حمله و چند تن دیگر از مقامات مجری قانون زخمی شدند به گفته مقامات و سوابق دادگاه.

دادستان در سانتا کروز شارژ Carrillo با کشت و جنایت از جمله قتل و اقدام به قتل در اتصال به Ben Lomond حادثه است.

در آشکار علیه Carrillo فدرال دادستان مرتبط با او را به افراطی های ضد دولتی گروه به نام Boogaloo جنبش است.

کارشناسان می گویند این گروه آغاز شده در alt-راست, فرهنگ در اینترنت با این باور که وجود دارد قریب الوقوع جنگ داخلی. اعضا و مؤمنان از حرکت برخی از آنها خود را “Boogaloo Bois” به طور کلی جوان تر و بیشتر احتمال دارد به نوبه خود به اعمال خشونت نسبت به اعضای دیگر گروه شبه نظامی از نوع گروه.

قبل از حمله در Ben Lomond, کاریلو مشترک یک رشته از پست انتقاد police on Facebook.

مقامات متهم Carrillo از ضرب تیراندازی آندروود از یک ون سفید پس از در حال توسعه یک طرح با رابرت آلوین Justus جونیور از میل بری. این جفت ارز گفته سوار به اوکلند و در زمان استفاده از حواس پرتی فراهم شده توسط معترضان راهپیمایی از طریق این شهر مرکز شهر در یک تظاهرات علیه خشونت پلیس. Justus است متهم به رانندگی ون.

اف بی آی گفت: Carrillo استفاده از اسپری سفید رنگ برای پنهان کردن پنجره در درب کشویی خود را ون.

در ژوئن 5, FBI منتشر نظارت عکس از یک ون سفید آنها معتقد بودند درگیر شد در آندروود تیراندازی.

بعد از ظهر بعد Santa Cruz County sheriff نمایندگان دریافت تماس در مورد مشکوک ون سفید رها کردن Jamison نهر جاده بر روی زمین کنترل می شود توسط یک شرکت آب. تماس گیرنده گزارش دیدن مهمات اسلحه و بمب-ساخت تجهیزات در داخل ون.

حدود 2:30 p. m. و معاونان سوار باریک چرخاندن جاده را از طریق کوهستانهای سانتا کروز و وارد Carrillo خانه که در آن او را آتش و پرتاب بمب محققان گفت.

به عنوان او فرار کرد او هیپ خونریزی از زخم گلوله, Carrillo گفته carjacked سفید, تویوتا کمری. محققان دریافتند این خودرو در نزدیکی با Boogaloo مرتبط با کلمات و عبارات ناخوانا در Carrillo خون در هود: “BOOG,” “من بی دلیل” و “توقف duopoly.”

FBI Special Agent مسئول جک بنت گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته که بررسی شد و در حال انجام وجود دارد و می تواند بیشتر از مظنونان است.

“ما از دست داده ایم دو اجرای قانون و قهرمانان این ماه” بنت گفت. “خود را قربانی نمی خواهد همیشه فراموش شود.”

این مقاله نوشته شده توسط Alejandro Serrano از سان فرانسیسکو کرونیکل بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سان فرانسیسکو کرونیکل. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im