نیروی هوایی می بیند بزرگترین پرش در نظامی گسترده Coronavirus سنبله

حدود 22,000 نیروهای ایالات متحده تشخیص داده شده اند با COVID-19 پس از نظامی تشخیص در ماه فوریه با تقریبا نیمی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

حدود 22,000 نیروهای ایالات متحده تشخیص داده شده اند با COVID-19 پس از نظامی تشخیص در ماه فوریه با تقریبا نیمی از موارد اتفاق می افتد پس از ژوئیه 1 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط پنتاگون دوشنبه.

همانطور که از جولای 20, 21,909 اعضای خدمات دریافت کرده اند مثبت COVID-19 آزمون تا از 12,521 در تاریخ 1 ژوئیه -- 75 ٪ افزایش در کمتر از سه هفته.

جزئیات بعدی: سپاه تفنگداران دریایی ماراتن لغو شد برای اولین بار در تاریخ خود

سخت ترین ضربه شده است ارتش با 7,282 موارد توسط نیروی دریایی با 5,629 موارد; نیروی هوایی با 3,263 موارد; دریایی سپاه با 2,470 موارد و گارد ملی با 3016 موارد است.

عضو اختصاص داده شده به وزارت دفاع سازمان ساخته شده باقی مانده 249 موارد است.

اما پس از 1 ژوئیه نیروی هوایی شاهد بزرگترین افزایش از نظر درصد تا 101%; به دنبال دریایی سپاه تا 96%; ارتش تا 89 درصد; و نیروی دریایی تا 65 درصد.

گارد ملی را دیدم 48% افزایش در سه هفته گذشته.

در سراسر DoD 9,509 دیگران تشخیص داده شده اند با این بیماری از جمله 2,925 وابستگان 4,563 غیر نظامی کارکنان و 2,021 پیمانکاران. نزدیک به 1000 نفر که برای وزارت دفاع و یا اعضای خانواده در حال حاضر در بیمارستان بستری با ویروس. چهل و هشت نفر از جمله سه عضو سرویس هفت وابستگان, 11 پیمانکاران و 27 غیر نظامی کارکنان.

هنوز مورد مرگ و میر در میان نسبتا جوان جمعیت نظامی باقی می ماند به طور قابل توجهی پایین تر از میانگین ملی .013% در میان اعضای خدمات در مقابل 3.7 درصد در ایالات متحده

کلی DoD مورد مرگ و میر است .15%.

افزایش موارد در میان اعضای خدمات و در DoD می آید به عنوان موارد در سراسر ایالات متحده منفجر شد: آمریکا که از دوشنبه تا به حال 3.8 میلیون نفر بیش از یک چهارم از جهان 14.6 میلیون نفر و 104,811 مرگ و میر 23 درصد از جمعیت کل با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

به عنوان چهارشنبه, 90 231 DoD تاسیسات یا 39 درصد شد, شده greenlighted برای, سفر, در حالی که برخی قبلا پاک پایگاه ابقاء شده محدودیت از جمله Naval Air Station کورپس کریستی, تگزاس, نیروی دریایی زیردریایی پایه Kings Bay, Georgia; لوقا پایگاه نیروی هوایی آریزونا; Nellis Air Force Base, نوادا, دریایی سپاه کمپ پایه ساقی در اوکیناوا ژاپن و Fort McCoy در ویسکانسین.

تعداد قابل توجهی از ارتش بزرگترین پایگاه ماند و تحت محدودیت های مسافرتی از جمله ارتش Fort Benning, گرجستان و فورت براگ در کارولینای شمالی و همچنین تمام تاسیسات در کالیفرنیا و فلوریدا که تحت محدودیت کامل.

این محدودیت های مسافرتی در ادامه به منظور محدود کردن تعدادی از خانواده های نظامی که می تواند تغییر دائمی از ایستگاه حرکت می کند در این سال اگر چه بسیاری از حرکت ادامه دارد و با اقدامات احتیاطی در مورد پایه و اساس.

با ظهور coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده DoD اعزام 740 پزشکی و پرسنل پشتیبانی برای تقویت کارکنان در بیمارستان های غیر نظامی در تگزاس و کالیفرنیا.

به درخواست سازمان مدیریت اضطراری فدرال آمریکا شمالی دستور اعزام 580 ارتش و پرسنل نیروی دریایی به تگزاس به کار در بیمارستان در سن آنتونیو هوستون McAllen, هرلینگن دل ریو ایگل و ریو گراند.

اضافی 160 خدمات اعضا اختصاص داده شده اند به پنج بیمارستان کالیفرنیا از جمله Adventist Health لدی یادبود در لودی, جامعه, مرکز پزشکی منطقه ای در فرزنو Dameron بیمارستان در استاکتون آیزنهاور مرکز پزشکی در رانچو مایراج و Kaweah دلتا مرکز پزشکی در ویسالیا.

"ما متعهد به کمک به کسانی که نیاز دارند به عنوان بخشی از جریان کل-از-امریکا در پاسخ به COVID-19 انجام داد." ژنرال لورا Richardson, U. s. Army North فرمانده در آزادی.

"طی چند روز گذشته مشترک ما خدمت اعضای کار کرده اند و مصمم به از بین بردن استرس در بیمارستان ها و ارائه مراقبت به جوامع نیاز به عنوان بخشی از جریان کل-از-ملت در پاسخ به COVID-19 همه گیر و در حمایت از FEMA," او گفت:.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا خواهد بود در میان اولین برای به دست آوردن یک کار COVID-19 واکسن مقامات می گویند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب