نیروی هوایی رد ویسکانسین گارد گروهبان تلافی جویانه اتهامات

MADISON, Wis. — نیروی هوایی ایالات متحده محققان را رد کرد و گارد ملی ویسکانسین گروهبان اتهامات که خود فرمانده

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 اردیبهشت 1399

MADISON, Wis. — نیروی هوایی ایالات متحده محققان را رد کرد و گارد ملی ویسکانسین گروهبان اتهامات که خود فرماندهان انتقام در برابر او و سعی کردم به زور او را از خدمات پس از او شکایت در مورد تجاوزات جنسی در واحد خود را.

وزیر نیروی هوایی بازرس کل دفتر اطلاع استاد گروهبان. جی الیس چهارشنبه گذشته که محققان تلقی خود را از اتهامات بی اساس. به این نتیجه رسیدند که این اقدامات گرفته شد ماه پس از الیس مطرح تجاوز جنسی شکایت برخی از فرماندهان آگاه بودند شکایت و آنهایی که به دنبال پروتکل.

الیس گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس در روز شنبه که او قصد دارد به بازنشسته در ماه دسامبر اما که او "شوکه شده و عمیقا ناامید" با این گزارش نتیجه گیری شده است.

"من نمی بینم در هر نقطه در این گزارش که در آن هدف در پشت این اقدامات بود مورد سوال و یا توضیح داد و این که واقعا چه تلافی جویانه است که در مورد, قصد, راست?" الیس گفت. "آن را مانند پلیس بررسی خود را دارند."

گارد ملی ویسکانسین سخنگوی جو Trovato گفت: نگهبان می تلافی شکایت جدی است. الیس' اتهامات مورد بررسی قرار گرفت و نگهبان نظر خود را در مورد بسته, او گفت:.

الیس نوشت: به گزارش ایسنا ، تامی بالدوین در نوامبر سال 2018 گفت: او می دانست که حداقل شش نمونه از آزار و اذیت جنسی و یا تجاوز جنسی علیه زنان اعضای 115 بال جنگنده نیروهای امنیتی اسکادران. شکایت برانگیخته تحقیقات فدرال که مشخص گارد فرماندهان بودند و نادرست راه اندازی در خانه تجاوز جنسی تحقیقات به جای مراجعه به شکایات نظامی جنایی محققان به عنوان مورد نیاز توسط قانون فدرال و وزارت دفاع و سیاست. نتايج سوار گارد فرمانده بالا ، ژنرال دونالد دانبار به استعفا در ماه دسامبر.

الیس شروع به شکایت در مارس 2019 وی از سوی مامورین که گارد مقامات نزنی در برابر او باد سوت.

مرتبط: گارد ملی ویسکانسین خلاف کاران می گوید: او را مرخص شدن

او گفته است که خود را از فرماندهان شروع به بررسی سابقه پزشکی او در نوامبر 2018 و اغراق آمیز مزمن مشکل پا به امید گرفتن او را مرخص و انکار او مزایای بازنشستگی. پزشکی بررسی هیئت مدیره حکومت او را مناسب برای انجام وظیفه در دسامبر 2019.

او همچنین ادعا کرد که او قرار داده شده در اداری وظیفه محروم از اقتدار خود را به حمل سلاح و مجبور به استفاده از یک اتاق قفل برای کاهش رتبه افسران.

نیروی هوایی بازرس کل را به خود اختصاص کانزاس گارد ملی را 190th هوا سوخت گیری بال به بررسی الیس' اتهامات. که واحد تولید 37-گزارش صفحه است که اتهامات او از هم جدا ،

در این گزارش گفته مقامات گارد بوده و با توجه به بررسی الیس' تاریخچه پزشکی در اوایل سپتامبر سال 2018 است. حداقل یک فرمانده شهادت داد که او تا به حال هیچ دانش از تجاوز جنسی شکایت تا نوامبر سال 2018 است.

همانطور که برای انتقال به اداری وظیفه فرماندهان تصمیم به انتقال او را به محافظت از او را از یک "دشمن آب و هوا" در امنیت اسکادران. این گزارش اشاره می کند که الیس شهادت دوباره انتساب یک تصمیم متقابل.

این گزارش همچنین به این نتیجه رسیدند که الیس قرار داده شد در یک "نه-arm" لیست چرا که او مصرف ضد افسردگی که مورد نیاز 90 تا 120 روز "دوره تثبیت" به مطمئن شوید که دارو نمی تواند هر گونه عوارض جانبی. او قرار داده شده در هیچ بازو لیست دو ماه بعد از او مطرح تجاوز جنسی شکایت در این گزارش اضافه شده است.

همانطور که برای حرکت او را به یک اتاق قفل در این گزارش که وقتی که الیس منتقل شد به اداری وظیفه آنها تا به حال به الیس' locker برای جایگزینی خود در امنیت اسکادران. جدید خود را قفل شده بود در یک اتاق قفل برای همه مرد غیر افسران و حرکت ساخته شده و پنج ماه پس از الیس ساخته تجاوز جنسی شکایت این گزارش به این نتیجه رسیدند.

فرماندهان نام بودند redacted.

این مقاله در نوشته شده بود توسط تاد ریچموند از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: گزارش ادعا می کند ویتنام دوران جانبازان بودند در معرض عامل نارنجی در گوام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب