نیروی هوایی نام نوار در حال حاضر می تواند شامل لهجه علائم و خط فاصله

نیروی هوایی و فضایی نیروی اعضا که نام شامل لهجه علائم و یا تیره به زودی قادر خواهد بود به خرید دقیق نام نوار ها و برچسب ها در حالی که مرحله مقدماتی نر سربازان تازه خواهد شد قادر به دریافت پنج ساله, تراش, چشم پوشی, و نیروی هوایی آمریکا جمعه اعلام کرد. این تغییرات بخشی از یک سری از به روز رسانی به خدمات لباس و ظاهر سیاست با هدف “ایجاد یک جامع تر فرهنگ” مقامات گفت.

تغییرات موثر بلافاصله به روز رسانی نیروی هوایی آموزش 36-2903, “لباس و ظاهر شخصی از پرسنل نیروی هوایی” برای حذف “ذهنی زبان و قوانین دیگر که ممکن است ایجاد غیر عمدی و یا غیر منصفانه موانع برای هوا و فضای نیروی لباس شخصی و اعضای.”

جزئیات بعدی: 57 رنج می برند آتش و دود به عنوان آسیب های کشتی نیروی دریایی Bonhomme ریچارد همچنان به سوزاندن

“همانطور که ما گوش به نیروی هوایی و فضایی حرفه ای ما بررسی سیاست ها و شناسایی زبان در لباس و ظاهر آموزش که مشکل ساز بود برای گروه های خاصی گفت:” لیزا walking dead fans, نیروی هوایی, معاون نیروی نظامی مدیریت سیاست.

“اطمینان فراگیر زبان در سیاست های ما این است که یکی از اولین گام در ایجاد یک جامع تر فرهنگ که در آن همه لباس شخصی اعضا می توانند رشد و به حداکثر رساندن پتانسیل خود را بداند” او گفت: در یک نسخه.

تغییرات ساخته شده در 10 ژوئیه موثر هستند بلافاصله. آنها عبارتند از:

  • تمدید تراش, چشم پوشی. در ماه ژوئن نیروی هوایی را جراح عمومی مصوب پنج سال چشم پوشی اجازه می دهد مرد نیروی هوایی با یک بیماری مزمن التهابی به نگه داشتن ریش خود را. بیماری شناخته شده به عنوان Pseudofolliculitis Barbae یا PFB باعث ضربه های تیغ و دردناک فرورفته ریش مو; آن معمولا تحت تاثیر قرار مردان سیاه و سفید. این تغییر به این معنی است که سربازان دیگر نیازی به درخواست معافیت سالانه و “اجازه می دهد تا آنها را به آسانی در حال حاضر شسته و رفته و تمیز و تصویر حرفه ای است.” این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط نیروی هوایی بار.
  • حذف ذهنی زبان. خدمات حذف کلمه “پیرو مد زودگذر” با توجه به AFI. کلمه منجر به “خاص بودن جمعیت نامتناسب تا با اجرای آن دسته از قوانین که شامل اصطلاح” انتشار متحده است.
  • نام منحصر به فرد. نیروی هوایی و فضایی اعضا با نام که لهجه علائم و یا خط فاصله (به عنوان مثال پنا, Lewis-مایل مولر Calderón) ممکن است خرید نام نوار یا دسته که منعکس کننده این درست املا و تلفظ.
  • تشخیص خط مو. مردان می تواند به نگه داشتن یک خط مستقیم قسمت (برش کوتاه و یا اصلاح) در دو طرف سر خود را.
  • مبارزه با بوت تنوع. نیروی هوایی حذف محدودیت در مبارزه با بوت ارتفاع “تصدیق کرد که برخی از زمینه های حرفه ای نیاز به انعطاف پذیری بیشتر.”

این تغییرات بخشی از خدمات را به طور کلی هدف به تجدید نظر در سیاست ها و روش های که ممکن است ناعادلانه هدف قرار دادن اقلیت.

ماه گذشته نیروی هوایی بازرس کل راه اندازی یک بررسی مستقل به سرویس تاریخ از اختلاف در نظامی مجازات و فرصت های رشد داده شده به آمریکا خدمات اعضا.

این سرویس همچنین ایجاد یک جدید نیروی کار به تجزیه و تحلیل تنوع و گنجاندن مسائل.

به رهبری Brig. ژنرال Troy دان نیروی هوایی مدیر از نیروی نظامی مدیریت سیاست گروه پیشگام آخرین لباس و ظاهر و تغییرات این سرویس گفت: در یک جداگانه انتشار در هفته گذشته.

یکی از این اصلاحات این سرویس در حال کار نسبت به افزایش کمک هزینه تحصیلی برای صدها نفر از سیاه و اسپانیایی دانشجویان این نسخه اضافه می کند.

واجد شرایط دریافت کنندگان “را دریافت کامل سوار بورس تحصیلی کامل شهریه و هزینه های پرداخت شده, شروع در 2020-21 سال تحصیلی” خدمات گفت.

“حرکت در نظر گرفته شده است برای افزایش اقليت ها در این افسر صفوف چیزی نیروی هوایی تلاش کرده است با” مقامات گفت.

“واضح است که ما باید ما را تصدیق هوا و فضا نیروهای ایمنی نیست از نژادپرستی و چالش های ناشی از بی عدالتی. به عنوان یک نیروی است که بستگی به وحدت شمول و یک قدرت مشترک از هدف ما متعهد به حال بهتر است هر روز تا زمانی که همه در درون صفوف ما احساس واقعی احساس تعلق است که اجازه می دهد تا آنها را برای به حداکثر رساندن استعدادهای خود را داد.” ژنرال برایان کلی, معاون رئیس ستاد برای نیروی انسانی و پرسنل خدمات. “این است که چرا ما ایستاد وظیفه نیروی به حرکت به سرعت و تحویل فوری برای بهبود خدمات ما است.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی راه اندازی بررسی های به نژادی و نابرابری در مجازات فرصت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>