خدمت شاخه ممکن است سقوط کوتاه از پایان خود را-قدرت اهداف این سال در پی coronavirus همه گیر است که آهسته چگونه بسیاری از نیروهای جدید می آیند به آن اساسی مراکز آموزشی در سراسر کشور با توجه به بالا دفاع رسمی.

Matt Donovan, خبرگزاری دفاع برای پرسنل و آمادگی با بیان این که مقامات نیروبخش برای اثرات به زور در نور از پاسخ همه گیر و مهار تلاش و با ذکر نگرانی های خاص در پایان دادن به قدرت و حفظ و نگهداری به احتمال زیاد تحت تاثیر هفته-مکث های طولانی در آموزش و همچنین محدودیت های مسافرتی در برخی از مسافرت داخلی حداقل تا 30 ژوئن.

در نیروی هوایی پایه آموزش نظامی برای مثال “آنها تا به حال به رها کردن خود [استخدام] مصرف … که البته ما را با یک فاصله اگر مردم گذاشت و جدا در همان سطح” داناون گفت: طی یک ویدیو کنفرانس به همت Mitchell موسسه.

کلی کلاس اندازه در پیوند شده اند محدودتر هم به 460 با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز; این گروه از 650 تا 800 آینده نگر در نیروی هوایی می رسند در لککلند ایر فورس بس در تگزاس در هر هفته.

مرتبط با: نیروی هوایی است که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازگشت از Coronavirus بالا به طور کلی می گوید:

“من فکر می کنم به دلیل تلاش در جای خود قرار داده با اصل محدودیت های مسافرتی [مارس] که مرتب سازی بر اساس کلمپ پایین این خدمات تا به حال توقف و کشف کردن که چگونه آنها می رویم به انجام آنها توان” داناون. “من فکر می کنم هر چند در واقعیت ما احتمالا قصد تا حدودی کوتاه از پایان قدرت هدف است.”

بازتاب دیگر رهبران نظامی از جمله نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein, Donovan گفت: عملیات محدود خواهد شد در راه های مختلف تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.

“محدودیت در حال رفتن به با ما تا زمانی که ما یک واکسن که در آن بیشتر می شود مانند آبله و یا فلج اطفال در اینجا هنگامی که شما واکسن و شما رو اکثریت جمعیت واکسینه و سپس آن را به نوعی محو در پس زمینه” داناون گفت.

“خدمات تمام شده است بسیار انعطاف پذیر با این و آنها بلافاصله قرار داده اند این اجتماعی فاصله یا انزوا قصد دارد به جای خود.

“این که آیا آن را برای استقرار و یا اینکه آیا آن را برای آموزش های پایه … وجود دارد رفتن به تاثیر? بله. اما من فکر می کنم آنها به طور کامل قابل کنترل” داناون گفت.

Coronavirus همه گیر است و نه تغییر پنتاگون قصد دارد به نگه داشتن زبانه ها در نیروهای غیر خدمت وضعیت حتی اگر عملیات و آمادگی جسمانی مورد نیاز شده اند, کنار, Donovan اضافه شده است.

بوده است وجود دارد بدون توقف [استقرار-یا-از سیاست],” او گفت:. “[وزارت دفاع] همواره حفظ استانداردهای.”

در حالی که coronavirus را تحت تاثیر قرار نمی سیاست تا کنون داناون نمی رد کردن تغییرات آینده.

“من نمی گویم که آن را هرگز خواهد شد,” او گفت: “با توجه به آنچه ما در مورد ویروس و اثرات آن بر مردم اما در این مرحله هیچ.”

در سال 2017, پس از وزیر دفاع جیم Mattis اعلام کرد که سیاست جدید-شناخته شده به عنوان “استقرار یا خارج” — نیاز به هر یک از خدمات به پیگیری و گزارش غیر خدمت اعضای خدمات به صورت ماهانه برای تعیین اینکه آیا سربازان در موقت یا دائم وضعیت.

سیاست رسما شناخته شده به عنوان DoD آموزش 1332.45, “احتباس تعیین برای عدم خدمت اعضای خدمات” در زمان اثر Oct. 1, 2018.

از آنجا که سیاست اثر در زمان مقامات گفته اند که آن را دشوار است به دقت اشاره کردن دقیقا چگونه بسیاری از خدمات اعضای مبتلا هستند به این دلیل که “به طور موقت غیر خدمت” لیست نوسان روزانه.

مقامات پنتاگون نمی تواند ارائه تعداد در حال حاضر به غیر از خدمت سربازان گفت: تصمیم برای جدا کردن اعضای خدمات نهفته است با فردی نظامی شاخه.

“خدمات خود را اعداد غیر خدمت افراد به عنوان آنها باید این قدرت را به تصمیم نهایی” سخنگوی وزارت دفاع جسیکا ماکسول گفت: Military.com در روز چهارشنبه.

حتی به عنوان شاخه را قطع و یا به تعویق افتاد برنامه — مانند تست آمادگی جسمانی — در میان COVID-19 شیوع مقامات دستور داده اند پرسنل هنوز هم باقی می ماند توجه به اقدامات احتیاطی لازم و حفظ سالم و مناسب زندگی است.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

بیشتر بخوانید: ده ها تن از دریایی استخدام در بوت کمپ در سن دیگو COVID-19

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de