نیروی هوایی راه اندازی بررسی های به نژادی و نابرابری در مجازات فرصت

هفته پس از حمایت سازمان یافت که نیروی هوایی در تاریخ و رتبه داوطلب خدمت سربازی در حال دو بار به عنوان به احتم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 22 خرداد 1399

هفته پس از حمایت سازمان یافت که نیروی هوایی در تاریخ و رتبه داوطلب خدمت سربازی در حال دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای دریافت نظم و انضباط به عنوان کسانی که از دیگر جمعیت, نیروی هوایی بازرس کل راه اندازی کرده است یک بررسی مستقل به سرویس تاریخ از اختلاف در نظامی مجازات و فرصت های رشد داده شده به آفریقایی, خدمات, اعضای, مقامات اعلام کرد.

در انتشار این خدمات گفت: بررسی دستور داد در جهت نیروی هوایی, منشی, باربارا Barrett; رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein; و ژنرال جی ریموند رئیس عملیات فضایی برای آمریکا در فضا نیروی اراده "ارزیابی و ضبط موجود نژادی و نابرابری; ارزیابی نیروی هوایی خاص علی عواملی مانند فرهنگ و سیاست; جذب و تحلیل و نتیجه گیری از قبلی نژادی اختلاف مطالعات خارجی سازمان; و توصیه های بتنی و در نتیجه تاثیرگذار و ماندگار را تغییر دهید."

جزئیات بعدی: این رسمی: ژنرال CQ قهوه ای تایید کرد, 1st آفریقایی نظامی رئیس خدمات

"ما در حال گوش دادن و ما اقدام" رهبران گفت: در نامه ای همراه با اعلان.

IG را در رسیدن به نیروی هوایی از جمله کسانی که به طور موقت اختصاص داده شده به فضای نیروی ناشناس از طریق نظرسنجی ها و یک مصاحبه و بحث گروهی درخواست. بررسی در دسترس خواهد بود تا اواسط ماه ژوئن در نیروی هوایی وب سایت.

در سالن شهر در هفته گذشته Goldfein و رئیس استاد گروهبان نیروی هوایی Kaleth O. رایت به نام برای تغییر و بهبود خدمات از جمله بررسی سیستم عدالت نظامی.

IG بررسی formalizes که درخواست با توجه به انتشار.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در هوا و فضای حرفه ای قادر به به اشتراک گذاری تجربیات خود و نگرانی و ما می خواهیم برای توانمند سازی آنها را به بخشی از راه حل داد." ژنرال سامی گفت: نیروی هوایی بازرس کل.

"صدای آنها شنیده خواهد شد و اسیر برای ضبط. ما یک فرصت فوق العاده ای در اینجا و ما نمی خواهد آن را تلف می گفت:" اضافه شده است.

یک هیئت مشورتی را تکمیل فرایند بررسی. گفت: تشکیل ارشد رهبر گروه مشورتی متشکل از "10 آفریقایی عمومی افسران 10 آفریقایی ستاد و چهار آمریکایی آفریقایی ارشد اجرایی خدمات شعله ور" خدمات گفت.

IG را نیز در رسیدن به تعدادی از سربازان از تمام دستورات برای پیوستن به بررسی آن تیم است.

پس از اعلام رایت ستایش حرکت می کند. "عمل" او ارسال شده در توییتر و مربوط به انتشار.

رایت اولین عضو ارشد رهبری نظامی به صحبت کردن در عموم زیر مارس 25 مرگ جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست ماموران پلیس در مینیاپولیس.

رایت کلمات موجود نگرانی برای اعضای نیروی هوایی در یمن گفت: Military.com که او احساس مجبور به گفتن چیزی به عنوان بخشی از یک مکالمه در مورد در امریکا و به خصوص آن را به عنوان مربوط به نظامی و سیستم قضایی.

در ماه مه, گروه حمایت از حفاظت از مدافعان ما منتشر شد به تازگی به دست آمده مواد از یک نیروی هوایی مطالعه است که این سرویس را اجرا کرده است هر گونه راه حل های جدی برای رفع مشکل دیرینه نژادی اختلاف در ارتش و سیستم قضایی. بعلاوه غلاف گفت: این سرویس نیست مناسب افشای اطلاعات خود را از تناقضات زمانی که تجزیه و تحلیل این موضوع است.

"در آن طول می کشد مردم در بسیار بالا به اذعان کرد که یک مشکل وجود دارد و در عمل مشکل" همین کریستنسن رئیس حفاظت از مدافعان ما و بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ گفت: Military.com در ماه گذشته.

او گفت که اجرای تغییر واقعی شروع می شود با زنجیره ای از فرمان.

"در حال حاضر خوشبختانه به نظر می رسد مانند نیروی هوایی خواهد شد که اولین آفریقایی آمریکایی رئیس ستاد" کریستنسن گفت: در ماه گذشته از ژنرال چارلز "CQ" قهوه ای است. "اما آن را هنوز هم خیلی کمتر."

در یک انتخابات براون به اتفاق آرا تایید شنبه توسط مجلس سنا به بیش از به عنوان 22nd, رئیس, او اولین آفریقایی آمریکایی مامور به خدمت به عنوان افسر لباس شخصی هر یک از شاخه نظامی.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط: بالای نیروی هوایی وکیل تماس برای پیشنهادات در بهبود نژادی اختلاف در عدالت نظامی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن