نیروی هوایی پرواز ماشین نشان می دهد تجارت قرار می دهد $10M قرارداد در جدول

نیروی هوایی است که به دنبال پرواز اتومبیل -- و آن را به صورت واقعی است. و در حال حاضر وجود دارد یک فرصت واقعی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 تیر 1399

نیروی هوایی است که به دنبال پرواز اتومبیل -- و آن را به صورت واقعی است.

و در حال حاضر وجود دارد یک فرصت واقعی برای کسب و کارهای کوچک به درگیر شدن. مجازی نشان می دهد تجارت خود ادامه خواهد داد به کشف مفاهیم هفته آینده. ثبت نام در http://agilityprime.com/#/sttr برای حضور در.

جدید گسترش AFWERX تیم -- یک جامعه از نیروی هوایی نوآوران -- میزبان این رویداد با نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی (AFRL) مستقر در Wright-Patterson پایگاه نیروی هوایی از ژوئیه 15 تا 16.

کلی تلاش جدی گرفتن توجه. لقب "چابکی نخست" این در حال حاضر همکاری با صنعت در یک سری از زنده-پرواز چالش ها در اواخر ماه آوریل است.

کسب و کارهای کوچک می توانید با استفاده از رویداد های آینده به کار با موسسات تحقیقاتی و دانشگاه ها به رقابت برای دور بعدی نیروی هوایی کسب و کار کوچک انتقال تکنولوژی باز کردن موضوع کمک های مالی. در معرض خطر -- حدود 10 میلیون از قرارداد اعطا می شود ظرف 90 روز.

"AFWERX اتصال بهترین سربازان مفاهیم با دامنه کامل از فن آوری است که امریکا و شرکای آن باید ارائه دهد بنابراین ما می توانید سرعت بخشیدن به فیلدینگ از جهان پیشرفته ترین تجاری و نظامی قابلیت" سرهنگ ناتان Diller, AFWERX مدیر گفت: در نیروی هوایی اعلام. "TeamUp حوادث مانند این یکی خواهد شد ارائه فرصت برای ذینفعان چندگانه به گرد هم می آیند و رقابت با سرعت.

یک روز از این رویداد خواهد بود به روی عموم باز با نیروی هوایی ارشد رهبر keynotes, مروری بر teaming بین AFWERX و AFRL بودجه فرصت با نیروی هوایی STTR ("کسب و کار کوچک انتقال تکنولوژی") باز موضوع درخواست و تجارت نشان می دهد.

این باز نشان می دهد تجارت خواهد شد از ویژگی های پیشرفته هوایی تحرک -- پرواز ماشین -- فن آوری های مانند برق نیروی محرکه سیستم های تولید با سرعت بالا و امن ارتباطات و همچنین استقلال و هوش مصنوعی و همراه با سنسور و محاسبات سخت افزار.

خط پایین نیروی هوایی می خواهد شرکت کنندگان به کشف "بالقوه محصولات تجاری در حال توسعه برای تخلیه پزشکی, آتش نشانی, فاجعه, پاسخ, جستجو و نجات و امدادی عملیات."

در روز دو مجازی نشان می دهد تجارت اجازه خواهد داد که برای مذاکره با شرکت کنندگانی که ثبت نام کرده اند به صورت مجازی غرفه.

"این STTR باز کردن موضوع است و در عین حال یکی دیگر از راه های نیروی هوایی مصمم است به ترجیح شریک برای کسب و کار کوچک ارائه غیر dilutive دانه بودجه به آنها و پژوهش همکاران از جمله دانشگاهها و موسسات غیر انتفاعی گفت:" مسلح ، Jared ایوانز AFWERX STTR باز موضوع برنامه مدیریت و انتقال تکنولوژی سرب در نیروی هوایی از تحقیقات علمی است.

این مقاله نوشته شده توسط توماس Gnau از دیتون دیلی نیوز و به طور قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 دیتون دیلی نیوز. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب