پس از 110 سال از حمل و نقل هوایی و نیروی دریایی خود را اولین زن خلبان جنگنده

نیروی دریایی ایالات متحده آن سیاه تاکتیکی خلبان جت. دگرمن. j.g. مادلین Swegle به تازگی تکمیل خدمات هوایی تاکت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 تیر 1399

نیروی دریایی ایالات متحده آن سیاه تاکتیکی خلبان جت.

دگرمن. j.g. مادلین Swegle به تازگی تکمیل خدمات هوایی تاکتیکی (اعتصاب) برنامه های آموزشی در T-45C Goshawk نیروی دریایی جمعه اعلام کرد.

جزئیات بعدی: سرباز بی سابقه به عنوان اولین زن تاریخ Green Berets

این نقطه عطف می کند Swegle یک نیروی دریایی آکادمی فارغ التحصیل شده سیاه و سفید زنی که گواهی شده برای TACAIR ماموریت و او می تواند به پرواز جنگندهها مانند F/A-18E/F سوپر هورنت, EA-18G Growler یا F-35C Joint Strike Fighter.

رئیس نیروی هوایی آموزش (CNATRA) تبریک گفت Swegle در دستاورد او از طریق توییتر.

"Swegle است @Rihanna اول شناخته شده, سیاه زن TACAIR خلبان و بال های خود را از طلا در اواخر این ماه. HOOYAH!" پست متحده است.

عکس از Swegle جشن بعدی به یک T-45 مربی در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کینگزویل تگزاس ظاهر در اوایل این هفته از کاربر توییتر @paigealissa. "فقط بهترین دوست من تاریخ ساخت," او نوشت.

با توجه به نیروی دریایی Swegle از Burke, ویرجینیا اختصاص داده شده است به Redhawks آموزش اسکادران (VT) 21 در تگزاس پایه.

دگرمن. j.g. مادلین Swegle اول شناخته شده, سیاه, زن شده اند گواهی شده برای TACAIR ماموریت. (نیروی دریایی ایالات متحده)

دستاورد او می آید به عنوان خلبانان باید گفت: نیروی دریایی حمل و نقل هوایی نیازهای جامعه تنوع بیشتر در صفوف آن است.

یک بررسی توسط 2018 Military.com نشان داد که خلبانان در حال نادر در خدمات به ویژه در واحد های جنگنده. با توجه به نیروی دریایی داده ها ارائه شده است که در سال فقط 1.9 درصد از تمام خلبانان اختصاص داده شده به F/A-18 Hornet, EA-18 Growler, E-2 Hawkeye و C-2 Greyhound بودند ،

زنان نیز تا درصد کمی از هوانوردان در این سرویس است. به عنوان 2018 نیروی دریایی تا به حال 765 خلبانان زن کمتر از 7 درصد از تمام خلبانان در سراسر صفوف با توجه به پنساکولا اخبار مجله.

شده اند وجود دارد پیشگامان. اواخر رزماری مارینر شد یکی از اولین زنان در هشت نیروی دریایی انتخاب شده برای پرواز هواپیماهای نظامی در سال 1973. او تایید شد به پرواز یک-4C و A-7E Corsair II, شد و برای اولین بار به پرواز یک جت جنگنده تاکتیکی زیر سال, خدمات گفت. مارینر بازنشسته به عنوان کاپیتان.

در ضمن برندا رابینسون شد اولین زن آفریقایی آمریکایی فارغ التحصیل از نیروی دریایی حمل و نقل هوایی افسر نامزد مدرسه کسب درآمد بال او در سال 1980 با توجه به سازمان های غیر انتفاعی در حمل و نقل هوایی. او اولین زن سیاه گواهی برای C-1A حامل پردازنده تحویل حامل, فرود سال بعد این گروه گفت. رابینسون بازنشسته در سال 2008.

با وجود گام های اولیه زنان هنوز هم در مواجهه با موانع. برای مثال پنتاگون نمی آسانسور یک دهه سیاست است که زنان ممنوع از پرواز در جنگ را تا سال 1993.

مدت کوتاهی پس از آن مارتا McSally در حال حاضر یک سناتور جمهوری خواه از ایالت آریزونا شد نیروی هوایی اولین زن خلبان به پرواز در جنگ را در سال 1995. A-10 Warthog خلبان McSally بازنشسته به عنوان یک سرهنگ در سال 2010.

در سال 1999 شانا راشل Kimbrell شد اولین زن آمریکایی آفریقایی خلبان جنگنده برای نیروی هوایی, پرواز F-16 Fighting Falcon. Kimbrell در حال حاضر یک سرهنگ پرواز کرد سربازان آمریکایی در عملیات شمال تماشای بیش شمال عراق در سال 2001.

دیگری وجود دارد و تاریخ ساخت دستاورد نظامی این هفته است. یک سرباز گارد ملی ارتش فارغ التحصیل از خسته کننده نیروهای ویژه مدرک تحصیلی دوره (س دوره) پنج شنبه و او اولین زن برای پیوستن به Green Berets.

یادداشت سردبیر: این داستان به روز شده است برای درست مارتا McSally رتبه در بازنشستگی.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی دریایی هوانوردان می گویند آنها لگد از آموزش با توجه به تعصب نژادی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب