دولت افغانستان می گوید حمله طالبان به پاسگاه کشته شدن 14

افغانستان — طالبان با حمله به یک ایست بازرسی ارتش در شرق افغانستان کشته شدن 14 نظامی پرسنل وزارت دفاع روز جمع

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 خرداد 1399

افغانستان — طالبان با حمله به یک ایست بازرسی ارتش در شرق افغانستان کشته شدن 14 نظامی پرسنل وزارت دفاع روز جمعه گفت.

طالبان در زمان مسئولیت و پنج حمله در ولایت پکتیا آن را "دفاعی اقدام" بدون توضیح.

جاوید فیصل سخنگوی مشاور امنیت ملی افغانستان امروز گفت: با وجود درگیری های پراکنده یک آتش بس در اثر طول سه روز مسلمان تعطیلات عید فطر که به پایان رسید سه شنبه ادامه خواهد داد.

طالبان را متهم کرد که دولت افغانستان از انجام یک حمله هوایی روز شنبه به قتل چند غیر نظامیان است. دولت گفت که هدف طالبان.

نه طرف به نظر می رسد آماده بازگشت به همه مبارزه ، "این تنش زدایی آغاز شده است که در طول عید فطر همچنان با وجود گزارش های پراکنده حوادث به خلاف" فیصل گفت.

در همین حال یک تیم از پنج تن از اعضای طالبان در کابل بحث آزادی طالبان و دولت افغانستان زندانیان.

دولت افغانستان منتشر کرده است 2,000 زندانیان طالبان پس از امضای قرارداد صلح میان ایالات متحده و طالبان در فوریه. 29 و شورشیان را آزاد 347 اسیران.

تحت توافق صلح دولت افغانستان است که برای انتشار تا به 5000 شورشی در حالی که از 1000 سرباز و پولیس افغان را آزاد شود توسط طالبان. امضا شده اجازه می دهد تا سربازان آمریکایی برای بازگشت به خانه و پایان دادن به امریکا طولانی ترین نامزدی نظامی.

این معامله همچنین خواستار افغان در کابل و طالبان به آغاز مذاکرات برای تصمیم گیری آینده کشور است. این مذاکرات به تعویق افتاده اند به دلیل اختلافات سیاسی میان افغانستان رئیس جمهور اشرف غنی و رقیب خود را در سال گذشته انتخابات ریاست جمهوری عبدالله عبدالله. دو توافق در اوایل این ماه و آزادی زندانیان را مطرح کرده است انتظارات است که مذاکرات می تواند آغاز خواهد شد.

این مقاله در نوشته شده بود توسط TAMEEM اخگر از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن