گیاهی شربت خانه اصلی شما می توانید در هر 7-11 در ژاپن

حتی اگر مانند miso و tempeh—ساخته شده از تخمیر دانه های سویا, چسبنده, خاکی, بد بو, natto دریافت نمی کند همان عشق به پسرعموهای خود را. لزج مواد غذایی فقط کمی به چالش کشیدن برای فروش—مهم نیست که چگونه با پروتئین بالا و یا سازگار با محیط زیست پایدار است.

بیایید تکنیکی از راه: ناتو ناتو است سویا آب پز شده اند که تلقیح با باکتری باسيلوس سوبتيليس و چپ به تخمیر برای حدود یک روز است. فرهنگ است که در یک نوع از نی که در طول تاریخ در ژاپن به فروشگاه مواد غذایی. مثل ماست natto منشاء به احتمال زیاد اتفاقی احتمالا مربوط به یک ادم خوش گذران و عیاش کشف که او دوست داشت طعم سویا که پیچیده شده بود در نی. جایی بین این کشف که تخمیر سویا خوراکی هستند و 2020, ناتو ناتو تبدیل به یک جزء اصلی.

مواد مغذی وجود دارد هیچ غذا مناسب تر از تخمیر دانه های سویا برای ما پروتئین-وسواس و سازگار با محیط زیست آگاه در حال حاضر. Natto متراکم است منبع گیاهی پروتئین (31 گرم در هر فنجان) پروبیوتیک ها (عالی برای میکروبیوم بهداشت) و ویتامین K2 (بسیار مهم برای funneling کلسیم به استخوان ها). تولید ارگانیک پایدار رشد سویا نسبتا کمی نیاز به آب و زمین به ویژه هنگامی که در مقایسه با گوشت گاو و تولید شیر.

از فروشگاه ما

شما باید خودتان را در جت-عقب مانده و بیدار در 6 صبح در ژاپن و بازدید از یکی از 24/7 gyudon (گوشت گاو کاسه) مغازه ها. برای حدود نیمی از هزینه یک شیر جو latte, شما می توانید یک سینی برنج natto تخم مرغ و یک کاسه سوپ میسو—همه از تلوان ماشین آلات. اما یک natto-ful صبحانه می تواند فقط به عنوان به راحتی در اینجا در ایالات متحده است.

در هر ژاپنی, سوپر مارکت, شما پیدا کردن قفسه های تک در خدمت پلی استایرن مربع از ناتو ناتو به رقیب ماست راهرو از Monoprix. و یا شما می توانید به عنوان (ثبت نام متخصص تغذیه عمدتا گیاهی Kripalu-محبت) مادر می کند و خود را natto در خانه با جوش و inoculating سویا با فرهنگ خریداری آنلاین.

Natto معمولا بیشتر لذت می برد اولین چیزی که در صبح: در کوچک یا کاسه متوسط جمعی از دانه های سویا است شلاق با chopsticks تا بسیار مهم و نخی شکل (طرفداران ادعا می کنند بیشتر به طور کامل شما را هم بزنید و هوا natto که بهتر است آن را با سلیقه). آن را تمام می شود و خدمت در بستر گرم برنج با یک خط تیره از سس سویا و karashi خردل یک تخم مرغ خام و سفید خرد شده پیازچه.

اما چرا توقف در صبحانه ؟ سعی کنید یک قاشق مربا خوری از natto خورده به سالاد برای افزایش پروتئین های بسته بندی شده را به تابه سرخ شده در روغن بتس با هم پاشیده توفو یا بالای نرم-خدمت می کنند. و اگر شما آن را دوست ندارم اولین بار اخم نکنید (نیمی از ژاپن می یابد ناتو ناتو غیر قابل خوردن)—آن زمان من چند تلاش می کند قبل از من به طور کامل می تواند درک ناتو ناتو را بد بو و طعم و لزج بافت.


آیا شما سعی natto قبل از ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>