یک ترفند برای ذخیره سازی انواع توت ها برای نگه داشتن اونا لایو دیگر

انواع توت ها: can’t live with اونا نمی تواند زندگی بدون اونا. مانند بسیاری از آرزو اشیاء انواع توت ها هر دو قیمتی و خسته کننده و گران و شکننده است. چه دیوانه تر از وب کم زنده, آبدار, انواع توت ها در بازار تنها برای پیدا کردن که شما میوه ای جواهرات را تبدیل به احساسات بیش از حد—و یا حتی بدتر شده است پیشی گیرد و توسط مخوف قالب—هنگامی که شما بازگشت به آنها را برای اواسط هفته درمان ؟

انجام ناامیدی نیست فقط رتبهدهی نشده است: این توت داستان ترسناک نیست باید سرنوشت خود را. مجرمان پشت بری قالب ها بد میکروسکوپی اسپور کپک در حال انتظار برای یک خانه, دوستانه, مرطوب پوست خود را زرق و برق دار, انواع توت ها. خوشبختانه یک راه ساده برای کشتن اسپور کپک ها و باکتری ها است که شما را پیدا توت به عنوان خوشمزه به عنوان شما انجام دهد.

آن را ممکن است به نظر می رسد counterintuitive برای شستن توت قبل از اینکه شما آماده به آنها را بخورند. یکی از قوانین اصلی از نگهداری توت قالب رایگان است که آنها را نشسته تا لحظه ای قبل از مصرف. اما با شستن انواع توت ها را در محلول سرکه و آب شما می توانید خود را گسترش عمر مفید روز (گاهی اوقات حتی هفته!).

فروشگاه داستان

چگونه به فروشگاه توت تازه

مرحله 1: در یک کاسه بزرگ را رقیق سرکه داخل حمام—1 فنجان سرکه 3 فنجان آب—و انواع توت ها غوطه دادن. سرکه را از بین بردن هر گونه مزاحم کپک ها و باکتری ها.

مرحله 2: بعد خود را تخلیه انواع توت ها را در یک صافی و شستشو آنها را در زیر آب سرد در حال اجرا. این تضمین می کند که شما نمی قادر خواهد بود به طعم و مزه هر طولانی اثری از سرکه بعد از آن.

مرحله 3: در حال حاضر که شما خود را شسته انواع توت ها از آن زمان به آنها را خشک به طور کامل به عنوان ممکن است. آیا نمی شود فریب خورده: رطوبت است که هنوز هم دشمن. همان salad spinner استفاده می کنید برای خشک کردن سبزی استفاده می شود به فتیله آب خود را از انواع توت ها است. خط آن را با حدود سه لایه حوله کاغذی به منظور ایجاد یک بالش برای انواع توت ها و سپس چرخش خود را از انواع توت ها حدود 15 ثانیه یا تا زمانی که آنها به طور کامل خشک است.

مرحله 4: به جای قرار دادن انواع توت ها را به ظرف آنها در آمد که در آن آنها خواهد شد و جمعیت هر یک از دیگر, خود را ارتقا حفاری. محل آنها را در یک ظرف بدون منفذ اندود شده با کاغذ حوله و ترک درب نیمه باز, برای جلوگیری از به دام انداختن رطوبت.

هیچ سرکه? هیچ مشکل

اما اگر شما بازگشت از فروشگاه با پیمانه نیم لیتری توت تنها به تحقق بخشیدن به هیچ سرکه در آشپزخانه? یک حمام سریع با آب گرم نیز کار خواهد کرد برای از بین بردن باکتری ها و قالب اسپور. غوطه دادن خود انواع توت ها در آب بین 120°F و 140°F برای حدود 30 ثانیه است. خشک کردن و ذخیره آنها را در راه همان شما می توانید پس از یک سرکه بشویید.

چند از مورد علاقه ما بری دستور

هنگامی که شما آموخته است که چگونه به گسترش عمر خود را در انواع توت ها سوال می شود: چه چیزی شما را با آنها انجام دهد ؟ در اینجا چند ایده…

1. میوه ترش

مزه شیرینی کرم و غنی اذوقه و نوشابه پوسته را مکمل عالی برای تابستان, تازه, توت (انتخاب کنید مورد علاقه خود را!) در این میوه ترش از نویسنده کتاب آشپزی, عکاس و مواد غذایی نویسنده Jerrelle مرد.

2. توت فرنگی آهک Crostata

در این laidback crostata, “آهک مخفف معمول ریواس به روشن توت فرنگی است.” نتیجه: پر جنب و جوش انفجار puckery-توت فرنگی شیرین و پوسته پوسته پوسته است.

3. بری پودینگ تابستانی

هرگز ساخته شده تابستان پودینگ? “در حال حاضر زمان می گوید:” ما از بنیانگذاران مریل Stubbs. شما نیاز دارید فقط چهار فوق العاده-مواد ساده (سلام مخلوط انواع توت ها و شکر سفید ساندویچ نان و کرم های سنگین). هنگامی که شما کردم آن دستی همه شما باید انجام دهید این است که جمع آوری لایه و اجازه دهید آنها را به اویختن در یخچال تا شما آماده برای حفاری در.

4. نایجل اسلیتر را تمشک موج ساندویچ

این swirly ساندویچ است همه چیز در مورد خامه و انواع توت ها, تمشک است. آن را “یک joyously کثیف تجربه و دلتنگ حتی اگر شما نمی رشد در انگلستان خوردن تمشک موج بستنی.”

5. افزایش مالیات Beranbaum تازه پای زغال اخته

وجود دارد چند راه بهتر اجازه دهید به اوج تابستان زغال اخته از درخشش در این نابغه پای نگه می دارد که میوه بافت و یکپارچگی کاملا دست نخورده است.

آیا شما هر گونه ترفندها برای نگه داشتن خود را از انواع توت ها تازه است ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!

عکس های جیمز باج. این مقاله در اصل منتشر شد در ماه ژوئن 2015 اما ما در حال به اشتراک گذاری آن را دوباره بری نجومی سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>