گورستان آرلینگتون برطرف COVID محدودیت در دفن افتخارات

Arlington National Cemetery نزدیکی واشنگتن کاسته است COVID-19 محدودیت اجازه می دهد تا بیشتر افتخارات پشتیبانی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 تیر 1399

Arlington National Cemetery نزدیکی واشنگتن کاسته است COVID-19 محدودیت اجازه می دهد تا بیشتر افتخارات پشتیبانی در تدفین اما دسترسی به مقدس زمینه های محدود باقی مانده به مراسم تشییع جنازه شرکت کنندگان و خانواده تصویب دارندگان.

در یک اطلاعیه چهار شنبه, Arlington گفت که "اصلاح اسکورت" در حال حاضر در دسترس در تشییع جنازه که شامل خدمات شعبه بدن حامل, شلیک, پارتی, اسکورت فرمانده با guidon یک اسکورت یک bugler یک درامر ملی رنگ و یک روحانی.

جزئیات بعدی:عمده فضای نیروی واحد به نام دلتا مقامات اعلام

یک caisson جوخه از 3 متحده Infantry Regiment, قدیمی ترین فعال وظیفه یگان پیاده نظام در ارتش شناخته شده به عنوان "پیر گارد" نیز ممکن است درخواست شود.

علاوه بر مجالس ترحیم از ارتش و سپاه تفنگداران دریایی عضو با رتبه سرهنگ و بالاتر ممکن است یک "caparisoned" یا riderless اسب و پرچم افسران از همه خدمات را دریافت میکنند مناسب ریاست جمهوری باتری gun salute, قبرستان, مقامات گفت.

نوار در تعداد شرکت کنندگان در مجالس ترحیم نیز مطرح شده است. محدود بوده و کمتر از 10 شرکت کنندگان و در حال حاضر کمتر از 50 است.

گورستان باقی می ماند بسته به عموم مردم از جمله برای چهارم جولای و خانواده تصویب دارندگان محدود به بازدید از gravesite از یک دوست در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت و مجاز به تور گورستان. آرلینگتون گورستان مترو متوقف باقی مانده نیز بسته شده است.

با COVID-19 مورد در منطقه روند رو به پایین گورستان است که به دنبال اجرای مرحله به مرحله طرح به افزایش دسترسی به گورستان مقامات گفت.

اما گورستان "ادامه خواهد داد به تعادل فعالیت برای حفاظت از نیروی کار ما مراسم تشییع جنازه شرکت کنندگان و خانواده دارندگان پاس در حالی که ما کار را برای ما انجام مقدس ترین ماموریت در این COVID-19 محیط زیست" کارن دورهام-Aguilera, Arlington, را, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط: گورستان آرلینگتون به ماندن بسته به روز یادبود

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن