بسیار مفید راهنمای نگهداری پنیر

وقتی که می آید به پنیر و گاهی چشم ما بزرگتر از معده ما. در حالت ایده آل شما باید خرید پنیر بیشتر از شما می توا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 تیر 1399

وقتی که می آید به پنیر و گاهی چشم ما بزرگتر از معده ما. در حالت ایده آل شما باید خرید پنیر بیشتر از شما می توانید مصرف در چند روز. اما تعداد کمی از ما باید به اندازه کافی قوی را به مقاومت در برابر جواهر مانند زیبایی از پنیر راهرو وجود خود را اغلب با برچسب قیمت سنگین. یک چیز برای مطمئن شویم که: اگر شما در حال انداختن یک بسته نرم افزاری در یک دسته از پنیر شما بهتر است مطمئن شوید که به نگه داشتن آنها را به عنوان تازه به عنوان امکان پذیر است برای زمانی که ممکن است.

بهترین روش برای نگهداری پنیر فوق العاده ساده است اما شما می خواهید به نگه داشتن چند نکته را در ذهن بسته بر روی چه نوع از پنیر شما در حال ذخیره سازی—از تند آبی به خامه پنیر کاممبر.

فروشگاه داستان

اما اول: هدایت و روشنی از بسته بندی های پلاستیکی.

این ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده اما پنیر است که در واقع یک چیز در زندگی است. آن را عرق. آن سنین است. آن را حتی تنفس. زمانی که پنیر پیچیده شده در پلاستیک بپیچید و آن را دیگر نمی تواند مصرف اکسیژن در آن تنفس و در نتیجه یک amoniac عطر و طعم و احتمالا حتی باکتری های مضر است.

به عنوان خود استادانی "کشک nerd" جیک Lahne جدی پنیر, توضیح می دهد, بسته بندی های پلاستیکی نیز می تواند پنیر را به طعم و مزه شبیه به خوبی پلاستیک. که عطر و طعم شما امیدوار بودند برای زمانی که شما سرمایه گذاری در یک $15 مرد قوی هیکل بد بو Scharfe مکس از cheesemonger. بنابراین اگر پنیر شما پیچیده شده در پلاستیک در سوپر مارکت rewrap آن راه راست را به عنوان به زودی به شما به خانه. چون شما می دانید بهتر است.

بهترین راه برای ذخیره پنیر

اگر بسته بندی های پلاستیکی است که بدون هیچ آنچه که باید شما را بسته بندی پنیر خود را ، اجماع قاطع است: پنیر کاغذ. این مورد تخصص اجازه می دهد تا پنیر به نفس, اما همچنین محافظت از آن را از خشک شدن. اگر شما نمی خواهید به سرمایه گذاری در پنیر کاغذ کاغذ (که ما رفت) کار می کند فقط خوب است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید: پنیر کاغذ (یا کاغذ) قیچی نوار پوشش یک نشانگر و البته پنیر در سوال. آن زمان برای قرار دادن.

مرحله 1: قطع یک مربع بزرگ از کاغذ بسته بندی—ما توصیه می کنیم آن را دو تا سه برابر اندازه پنیر خود را فقط به امن است. جای خود را پنیر مورب با پایان ضخیم تر در یک گوشه ای و نازک تر پایان با اشاره به سمت مرکز.

 How to Wrap Cheese on Food52

مرحله 2: ریختن (فولد) گوشه ای بیش از پایان چربی پنیر. چین. صاف کاغذ را در امتداد یک طرف به عنوان شما می خواهم پیچیدن در حال حاضر.

 How to Wrap Cheese on Food52   How to Wrap Cheese on Food52

جلو و سمت شما در حال پهن محکم در سراسر پنیر. چین. تکرار این فرآیند در طرف مقابل از پنیر که مطمئن شوید که برای نگه داشتن کاغذ کشیده محکم.

 How to Wrap Cheese on Food52 

مرحله 3: از بین بردن چروک دم چسبیده از پایان پنیر خود را. کشیدن آن به سمت قسمت ضخیم تر از پنیر.

How to Wrap Cheese on Food52

گام 4: Ta-دا! نوار نهایی فلپ به امن خود را زیبا و ماهرانه پیچیده پنیر بسته است. مطمئن شوید که برای نوشتن این نوع پنیر و همچنین به عنوان تاریخ که در آن شما آن را خریداری در نوار است. که راه شما می توانید بگویید چه چیزی بدون unwrapping و نگه می دارد آهنگ از چه مدت از آن شده است نشسته در یخچال شما.

اگر شما هنوز هم احساس iffy در مورد بسته بندی مهارت تماشای این دستی شیک پوش تصویری.

How to Store Cheese on Food52

نکاتی برای نگهداری پنیر

پنیر باید درست شود نام خود را, اما شما هنوز هم باید قادر به قطع آن. تامی پار از شمال غربی اقیانوس آرام پنیر پروژه می گوید که از لحظه ای که از دلمه جدا شده از آب پنیر, پنیر خود را شروع به اب چیزی را گرفتن. یخچال و فریزر سرعت بخشیدن به روند کم آبی.

برای کمک به خود را محکم پنیر حفظ رطوبت قرار داده و آنها را در داخل باز کیسه های پلاستیکی پس از آنها پیچیده شده است. این باید کمک به نگه داشتن پنیر از تبدیل شدن به یک unappetizing سنگ در حالی که هنوز هم اجازه می دهد آن را به نفس کشیدن. شما همچنین می توانید با قرار دادن همه چیز آزادانه در بسته بندی های پلاستیکی به عنوان پیشنهاد شده توسط نورا Identità از Kitchn.

How to Store Cheese on Food52

نکاتی برای نگهداری پنیر آبی

اگر شما عشق به پنیر آبی شما واقعا آن را دوست دارم. شما را دوست دارم, تند تند خو انفجار که سیل زبان خود را پس از اولین تماس و سپس به آرامی mellows به خامه زمینه. اگر شما عشق خود را پنیر آبی شما رو به فروشگاه آن را به درستی— و نگه داشتن آن به دور از پنیر دیگر که ممکن است آن را دوست دارم به همان اندازه به عنوان شما.

پنیر آبی نوع عطر و طعم گراز. آن را می داند کردم بیشترین طعم و اگر شما مراقب باشید نه آن طعم را دم خود را خفیف تر نمونه. برای جلوگیری از این, خود را بسته بندی پنیر آبی در همان شیوه ای که در بالا (شما حتی می توانید دو-بسته بندی آن را به فوق العاده امن) و سپس ذخیره آن را در یک ظرف پلاستیکی.

How to Wrap Cheese on Food52

نکاتی برای نگهداری پنیر نرم

این جایی است که همه چیز کمی چسبنده است. به یاد داشته باشید زمانی که گفت: ما هرگز به خود را بسته بندی پنیر در بسته بندی های پلاستیکی? خوب در اینجا ما در تضاد با خودمان کمی. زیرا وقتی که می آید به نرمتر خامه پنیر مانند دوست داشتنی, چسبناک, بو بری یا پنیر کاممبر—مردم در یک بیت از یک اختلاف نظر در مورد چگونه به نگه داشتن آنها را در اوج خود است.

برخی مثل خوردن توسط, تاریخ, استدلال می کنند که بسته بندی نرمتر پنیر در بسته بندی های پلاستیکی کمک می کند تا جلوگیری از آنها را از خشک شدن. دیگران مانند مردمی در بیچر را دستباف, پنیر, انتخاب کاغذ. در پایان اگر شما تصمیم به رفتن پلاستیک مسیر فقط مطمئن شوید که به تغییر خود را در بسته بندی های پلاستیکی هر چند روز.

بسیار پنیر نرم مانند ریکوتا یا mozzerella باید ذخیره شده در خود را طبیعی مایع در یک ظرف پلاستیکی. سازمان دیده بان آنها را با دقت به خاطر آنها نمی خواهد تا زمانی که برخی از آن محکم تر عموزاده.

How to Store Cheese on Food52

بهترین محل برای فروشگاه خود را پنیر

در حال حاضر که شما پنیر پیچیده زیبا که در آن شما باید آن را نگه دارید? واقعی ساده توصیه به فروشگاه پیچیده پنیر در یک crisper در یخچال که سازگار ترین درجه حرارت و رطوبت. اگر شما درست fromage شیطان اختصاص یک کل کشو یخچال خود را به پنیر.

تماشا کنید: چگونه می توان پنیر موتزارلا در خانه

جایزه نکاتی برای نگهداری پنیر

نکته #1: اگر شما باز کردن پنیر خود را و تعجب چیزی فازی چسبیده به سطح آن وحشت نکنید. فقط آن را قطع و ادامه خوردن; مگر اینکه آن را در یک پنیر نرم که در این صورت آن ممکن است در گذشته. اعتماد به غرایز خود را—اگر پنیر به نظر می رسد و یا بوی آن احتمالا است.

نکته #2: آیا یخ پنیر! آن را درهم و برهم کردن از عطر و طعم و بافت. اگر شما فقط با استفاده از پنیر برای پخت و پز انجماد حلال است.

نکته #3: اگر شما را از پنیر خود را برای یک با هم و یا به صورت یک میان وعده آخر شب حتما دوباره قرار دادن آن در کاغذ.

در پایان پنیر یک زندگی چیزی. درمان آن یکی و آن را درمان شما.

چند از مورد علاقه ما قشنگ دستور

قشنگ کنگر فرنگی ذوب با خرد نوری

این ریف در یک تن ذوب—با دلچسب تکه jarred کنگر فرنگی پرتاب در یک اومامی-غنی پانسمان—عالی ناهار و شام و یا حتی میان وعده نیمه شب.

ورق-تابه کلم بروکلی و پنیر و برنج غذای مرکب از گوشت وارد

این دوستدار خانواده غذای مرکب از گوشت وارد است همه چیز در مورد سهولت و راحتی. آه و تعداد زیادی و تعداد زیادی از تیز پنیر چدار.

پارمسان-دلمه مرغ با Herby سیب زمینی

Riffability است نام این بازی برای این ترد با پنیر پارمسان-دلمه مرغ—سوئیچ کردن گیاهان, ترک کردن پیاز یا حتی تعویض در گوشت خوک برای کوکوی مرغ.

پاستا با گوجه فرنگی و سیر و ریحان & بری

بری ممکن است به نظر می رسد مانند یک انتخاب واضح برای خلاصه پاستا اما اعتماد ما آن را کاملا باعث می شود این کرم گوجه فرنگی ظرف.

آیا شما هر گونه راهنمایی برای نگهداری پنیر ؟ به اشتراک گذاری آنها را با ما در نظرات زیر!

عکس های جیمز باجtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب