یک دهه بعد: به خاطر سپردن افتخار پرواز

پنج شنبه سالگرد 10 از اولین چهار غربی مینه سوتا افتخار پرواز گشت و گذار با بیش از 400 منطقه را جانبازان جنگ ج

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 اردیبهشت 1399

پنج شنبه سالگرد 10 از اولین چهار غربی مینه سوتا افتخار پرواز گشت و گذار با بیش از 400 منطقه را جانبازان جنگ جهانی دوم بازدید خود یادبود در واشنگتن ،

برای کسانی که درگیر آن بود و یک بار در طول عمر فرصت کهنه به حدود 36 ساعت است که منجر به خاطرات فراموش نشدنی.

در دهه پس از آن مراسم تحلیف پرواز صدها نفر از جانبازان جنگ جهانی دوم که سوار بر پرواز از جنوب غربی و شمال غربی ایالت مینه سوتا آیووا در گذشت. کسانی که باقی می ماند به خوبی به خود 90s.

جو Strube یک پرستار ارتش در طول جنگ جهانی دوم 99-او به دنبال او جشن تولد 100 در ماه نوامبر -- و او هنوز هم زندگی در خانه خود را.

Strube یکی از دو زن جانبازان در مراسم تحلیف پرواز 30 آوریل-مارس 1, 2010. از سوی دیگر لوئیس Widmark از Ivanhoe که خدمت در نیروی دریایی است. دو جعلی یک دوستی خاص در شرف پرواز و به این روز هنوز هم مطابقت دارد.

"این یک سفر شگفت انگیز واقعا" Strube مشترک صبح روز سه شنبه. "من واقعا قدردانی است که آنها انجام داده بود که برای ما. وجود دارد بنابراین بسیاری از خاطرات.

"در حال حاضر من فکر نمی کنم وجود دارد بیش از حد بسیاری از ما چپ" او منعکس شده است.

در همه وجود دارد 437 جانبازان جنگ جهانی دوم که شرکت در جنوب غربی ایالت مینه سوتا افتخار پرواز. از طریق حمایت های مالی, سرپرست, هزینه, کمک های مالی و جمع آوری اعانه حدود 598,000 مطرح شد به هزینه سفر رایگان به همه جانبازان است.

لورن Bosch از Worthington, بسیاری از خاطرات از سفر از بازدید از بنای یادبود و Arlington National Cemetery, برای گرفتن ایمیل تماس بگیرید در فرودگاه هنگام شب خانه پرواز با تاخیر بود توسط چندین ساعت.

"وجود دارد نامه از این بچه ها در کلاس مدرسه از سراسر منطقه است. که واقعا به من" مشترک Bosch که نگه داشته و هر یک از کسانی که دست ساز کارت ها و نامه ها. "بود که بسیار بسیار خاص است."

در دو سفر قبلی به واشنگتن Bosch ساخت و ساز گفت: از جنگ جهانی دوم یادبود نشده بود و در عین حال آغاز شده است. او فکر نمی کنم او می خواهم به عقب وجود دارد برای دیدن این نمایشگاه ساخته شده برای او و بیش از 16 میلیون آمریکایی که در خدمت چه در خانه و یا خارج از کشور.

"شما می توانید در تصاویر نگاه کنید اما این است که به مانند بودن وجود دارد" Bosch گفت: با توجه عاطفی یدک او احساس در Arlington National Cemetery و کره یادبود.

"من خوشحالم که شما بچه ها فکر می کنم خیلی از جانبازان" او به اشتراک گذاشته. "ما خدمت کرده است و وجود دارد هیچ چیز ویژه ای در مورد ما چون ما مثل یک در یک میلیون است."

آلوین Obermoller یکی از چندین بروستر-منطقه جانبازان جنگ جهانی دوم در افتتاحیه جنوب غربی ایالت مینه سوتا افتخار پرواز. او گفت: یکی از بزرگترین خاطرات این سفر ملاقات یک خبرنگار آزاد در زیر سایه درخت در نزدیکی ویتنام یادبود. در حالی که او استراحت بر روی نیمکت او و خبرنگار شروع به گفتگو و Obermoller آموخته است که او به دنبال دریافت بسته شدن برای خانواده ژاپنی, خودکشی خلبان.

Obermoller گفت: خبرنگار از خانم نزدیک بین یکی از این خلبانان و کشتی او روی عنوان آن را به سمت چپ اوکیناوا.

"یکی از خودکشی فقط برنامه های از دست رفته ما," او گفت:, گفتن, چگونه خلبان تا به حال هدایت هواپیما خود را به پایین سمت راست بین کشتی پشته اما در عوض به پایان رسید تا nosediving به دریا روی کشتی بندر جانبی.

خبرنگار گفت که او تا به حال نام این خلبان که از دست رفته کشتی خود را.

در حالی که که ممکن است برجسته از خود سفر Obermoller گفت: کل تجربه به یاد ماندنی بود و "رفت و تقریبا کامل" به غیر از تاخیر در بازگشت به خانه.

"من نمی دانم چگونه آن را می تواند بدست بهتر," او اضافه شده است.

هرمان مانع خواهد شد که 99 در ماه جولای به یاد می آورد افتخار پرواز به عنوان یک سفر شگفت انگیز.

"من لذت می برد که بسیار -- به ویژه راه مردم در زمان مراقبت از من," او گفت:.

هر یک از جنوب غربی ایالت مینه سوتا افتخار پرواز -- وجود دارد و دو در سال 2010 و در سال 2011 -- همراه بود 50 نگهبان (در بسیاری از موارد یک پسر, دختر یا نوه از یک جانباز) در این سفر و همچنین کادر پزشکی و اعضای هیأت اجرایی.

جین Lanphere بود در قلب و هماهنگی و جمع آوری جانباز و سرپرست برنامه های کاربردی برای هر سفر و جدایی ناپذیر نقطه فرد در هر یک از چهار پرواز.

"برای من بزرگترین نعمت بود این جلسه با شکوه مردان و زنان," او گفت:. "هر یک از آنها تا به حال یک داستان برای گفتن.

"شما فقط ملاقات کرد قابل توجه این گروه از مردم است. آنها چیزهای فوق العاده و آمد و انجام زندگی خود را," او اضافه شده است.

Lanphere گفت: نگرش خدمات مشهود بود توسط جانبازان که با افتخار پرواز -- نه تنها در خدمت در جنگ اما بازگشت به خانه و بازگشت دادن چه از طریق خود خانواده خود را حرفه ای و یا کسب و کار به جامعه خود.

"آنها فقط در ادامه به تمام زندگی خود را," او گفت:.

لری Lanphere یکی از اعضای هیأت اجرایی گفت: از پرواز "زمانی که آنها در سمت چپ با ما بودند ، هنگامی که ما به واشنگتن پس از چند ساعت مردم در صندلی چرخدار یا با عصا راه رفتن بودند و تمام زندگی خود را تغییر.

"آمدن به خانه من به یاد داشته باشید آنها نمی shut up" او گفت: با خنده. "ما خسته نگه داشتن همه آنها را سازمان یافته است."

با پرواز تاخیر در بازگشت به خانه از آن مراسم تحلیف پرواز لری Lanphere گفت: او به خاطر جانبازان هنوز در حال wide awake زمانی که آنها فرود آمد در Sioux Falls, داکوتای جنوبی فرودگاه در 4:30 صبح است.

"همه چیز ما بود که شادی-هر کس آنقدر بزرگ بود" اضافه شده جین Lanphere.

این Lanpheres با حضور بسیاری از مجالس ترحیم برای جانبازان جنگ جهانی دوم پس از پایان از جنوب غربی ایالت مینه سوتا افتخار پرواز. آن را روشن جانبازان و خانواده های خود فکر می کردم به شدت از این سفر به عنوان برخی از آنها با پوشیدن یا خود افتخار پرواز با کلاه یا ژاکت در تابوت و یا آن را بخشی از خود یادبود نمایش.

جهان ناشر جونی مضرات شد یک اشراف شهرستان نماینده در کمیته اجرایی برای هر چهار افتخار پرواز.

"دست پایین بودن بخشی از این افتخار پرواز بود, بیشتر, انجام, با ارزش ترین چیزی که من تا کنون انجام شده از طریق من 42 سال در جهان -- و قطعا یکی که من بیشتر افتخار" او گفت:.

"این بسیار ویژه هنگامی که خانواده این جانبازان همچنان به رسیدن و به اشتراک گذاری چقدر این سفر به معنای عزیزان خود را," او اضافه شده است. "من می دانم که امروز که ما بخشی از چیزی بسیار بزرگتر از همیشه قابل تصور است. برای برخی از, این اولین و یا تنها زمانی که آنها را باز کرد تا با احساسات درونی خود را."

مضرات و جنوب غربی ایالت مینه سوتا افتخار پرواز رئیس جمهور Terrie Gulden هر دو به رسمیت شناخته شده و تلاش های نگهبان در هر سفر خود را برای فداکاری و کمک به آن را به یک تجربه لذت بخش برای جانبازان.

Gulden یک کهنه سرباز جنگ ویتنام گفت: بسیاری از خاطرات تولید شد از آن چهار سفر اما یکی به طور خاص برای او بود با دیدن جانبازان باز کردن و صحبت کردن در مورد تجربیات خود را در جنگ جهانی دوم یادبود.

"این یکی پسر ... نمی خواهم به بحث (در شب ضیافت)," Gulden به یاد می آورد. "او گفت:" من می توانم به شما بگویم که داستان شما می خواهم هرگز باور به هر حال.'"

روز بعد در حالی که در مراسم یادبود او در صحبت با رفقای خود را.

"این دقیقا چیزی بود که ما می خواستیم به اتفاق می افتد" Gulden گفت. "آنها دیگران که می تواند به درک داستان های خود را."

در نظر گرفتن بخشی در این سفر با جانبازان بود چیزی Gulden " و " گنج تمام عمر خود را.

"من هرگز آن را فراموش," او اضافه شده است.

یک نتیجه افتخار پرواز برنامه یک صفحه نمایش ویژه ایجاد شده در Herreid نظامی در موزه Lynn به داستان از سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده پاسخ در ایوو جیما. دور دریاچه بومی کلیفورد "katie galgano" Huehn برجسته خواهد شد در صفحه نمایش است که امید است برای باز کردن در پیش از جانبازان در روز است.

این مقاله نوشته شده توسط جولی Buntjer از روزانه جهان, Worthington, Minn. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روزانه جهان, Worthington, Minn.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب