یک کتاب آشپزی-برای-یک-باعث از Ina Garten, Samin نصرت, آلیسون Roman & More

وعده غذایی خانواده است, رستوران, زبان عامیانه برای کارکنان وعده غذایی هنگام بازگشت از خانه و جلو خانه گرد هم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 17 اردیبهشت 1399

وعده غذایی خانواده است, رستوران, زبان عامیانه برای کارکنان وعده غذایی هنگام بازگشت از خانه و جلو خانه گرد هم می آیند برای نشستن و غذا خوردن. در این هفته از این واژه گرفته شده است و در معنای دیگر. وعده غذایی خانواده است که یک کتاب آشپزی جدید-برای-یک-باعث از Penguin Random House—و آن را به طور کامل آنلاین. که به معنی شما می توانید دانلود و شروع به پخت و پز از آن در حال حاضر.

این مجموعه شامل 50 دستور العمل های از برخی از مورد علاقه ما سرآشپزها و آشپزی نویسندگان از جمله Ina Garten, Samin نصرت هیو Acheson, آلیسون روم دن باربر, Christina طوسی Kwame Onwuachi روت Reichl و بیشتر.

بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری به دنبال به جلو به. فکر می کنم: وگان مزرعه جعبه و شربت خانه, هم بزنید سرخ (برایانت تری) قارچ بولونی (Eric Ripert), stovetop مک و پنیر (Deb پرلمن) و خامه خورشید گوجه فرنگی خشک شده مرغ (Tieghan جرارد).

وعده غذایی خانواده هزینه $5.99 برای دانلود و تمام درآمد حاصل خواهد شد به نفع رستوران کارگران Covid-19 امداد اورژانس صندوق.

بر اساس یک نظرسنجی که توسط انجمن ملی رستوران دو سوم از کارگران رستوران به تازگی شغل خود را از دست—که بیش از 8 میلیون نفر از آنها زنده چک چک. "40 درصد از...رستوران کارگران زندگی می کنند در یا بالای خط فقر فدرال" می نویسد: جان دوباری از بنیانگذاران رستوران کارگران جامعه بنیاد در این کتاب معرفی می کند. "و این بود که قبل از coronavirus."

رستوران کارگران Covid-19 امداد اورژانس صندوق پشتیبانی را در تعدادی از راه های: "مستقیم کمک های مالی از طریق شریک ما جنوبی دود بنیاد; کمک های غیر انتفاعی سراسر کشور که در حال حمایت از نیازهای رستوران کارگران از امنیت غذایی, سلامت روان, کمک های حقوقی و مهاجرت و ایجاد یک صفر-بهره بدون وثیقه برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک به درب باز دوباره."

وعده غذایی خانواده است که در دسترس از فروشندگان مختلف مانند آمازون, اپل, کتاب و Barnes & Noble.

از فروشگاه ما

اما مواد غذایی سردبیر در Food52. قبل از این او از بسیاری از شغل های عجیب و غریب همه در همان زمان. فکر می کنم در: هم بزنید سرخ کردن رشته فرنگی "در پرواز" پخت ده ها تن از شیرینی در ساعت 3 صبح, بررسی رستوران ها و نوشتن مقالات در مورد همه چیز از چگونه به استفاده از پس مانده غذا, پوره سیب زمینی به تاریخ از پای در کارولینای شمالی. در حال حاضر او زندگی می کند در نیوآرک نیوجرسی با شوهرش و خود را گربه کره. باشید هر سه شنبه برای انجام پخت و پز, ستون, بزرگ, کوچک, ی دستور غذاها, همه چیز در مورد عطر و طعم بزرگ و کوچک لیست مواد تشکیل دهنده. و ببینید چه چیزی او را تا به در Instagram at @emmalaperruque.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب