99 ساله و کهنه باغ پیاده روی را افزایش می دهد $16M برای انگلستان خدمات سلامت

لندن — 99 سال از جنگ جهانی دوم veteran به اتمام رسانده است تلاش خود را برای پیاده روی 100 دور از باغ در شرق انگلستان و مطرح 13 میلیون پوند (16 میلیون دلار) برای بریتانیا خدمات بهداشت ملی.

تام مور فروتن ماموریت برای حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول coronavirus همه گیر تبدیل شد به یک نقطه وحدت ملی. ده ها هزار نفر از انگلیسی ها متعهد شدند که کمک های مالی به عنوان مور دنبال یک هدف از به پایان رساندن دور خود را قبل از تولد 100 در 30 آوریل.

با کمک یک پیاده روی قاب او درباره هدف خود را پنج شنبه. نه سربازان از یورکشایر هنگ یک واحد مرتبط مور سابق ارتش بریتانیا هنگ صف هموار گردشگاه در Bedfordshire, حیاط خلوت تشکیل یک گارد احترام برای جانبازان نهایی دور.

“من جنگیدند بسیاری از جنگ و ما همیشه برنده است و ما در حال رفتن به برنده شدن دوباره” مور گفت: انگلیسی پخش ITV.

او افزود که سلامت کارگران در خط مقدم “سزاوار همه چیز را ما می توانیم به آنها بدهد.”

مور شروع به جمع آوری کمک به عنوان یک راه برای تشکر از پزشکان و پرستاران که برای مراقبت از او و پس از او شکست او ران. خانواده اش در ابتدا مجموعه ای از یک هدف افزایش 1000 پوند. کمپین ویروسی رفت و پس از مور به نظر می رسد در تلویزیون ملی و میلیون ها مطرح شد در عرض یک هفته.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: مور “تجسم روح از کشور است.”

“تام اسیر قلب ملت با تلاش های قهرمانانه” جانسون سخنگوی جیمز شل گفت.

پرنس ویلیام نیز نوشته شده به مور و ساخته شده نامعلومی اهدا کاخ کنزینگتون گفت.

مور پدر هانا گفت: پدر او را به حال تبدیل شدن به “یک فانوس دریایی از امید برای مردم” در طول زمان به چالش کشیدن. او توضیح داد که کمک های مالی به عنوان “فراتر از کلمات است.”

مور آموزش دیده به عنوان یک مهندس عمران قبل از بهره گرفتن در ارتش در طول جنگ جهانی دوم است. او به مرتبه کاپیتان و خدمت در هند و برمه.

آنلاین جمع آوری کمک های مالی پلت فرم JustGiving گفت مور کمپین ایجاد بزرگترین کمک این سایت تا به حال ساخته شده است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر