9 ترفند برای پنهان کردن تلویزیون خود را در چشم ساده

در طول قرنطینه من شده دلتنگ برای فیلم شب از سال گذشته است. در حال حاضر تماشای یک فیلم فقط به معنی بسته شدن ایم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

در طول قرنطینه من شده دلتنگ برای فیلم شب از سال گذشته است. در حال حاضر تماشای یک فیلم فقط به معنی بسته شدن ایمیل زبانه در پایان روز و باز کردن برگه دیگری برای Netflix بکشد. اما در روز یک شب فیلم یک چیز است. آن را یک رویداد. این نیاز به برخی از نزدیک و برنامه ریزی: رانندگی به فیلم فروشگاه در یک شب جمعه با دقت انتخاب یکی (یا سه) و سپس به سمت خانه رانندگی, گرفتن پاپ کورن قرار دادن VHS VCR (کلاف آن را تمام راه را به ابتدا اگر افرادی که تا به حال آن را قبل از شما بودند نوع به اندازه کافی برای انجام آن!) سپس چیدن یک نقطه بر روی نیمکت و حل و فصل در دو ساعت بعد. وجود هیجان در اطراف آن است. این باعث می شود من می خواهم به فیلم های پرفروش.

در حال حاضر من انتقال از unceremoniously مشاهده روی لپ تاپ های کوچک صفحه نمایش برای پخش فیلم بر روی یک تلویزیون معمولی صفحه نمایش برای اطلاعات بیشتر از فیلم شب واقعه. تنها مشکل ؟ من دقیقا نمی عشق از نگاه یک تلویزیون در اتاق نشیمن (یا اتاق خواب که برای ماده). و با داشتن آن همه زمان ها قابل مشاهده می کند و در عین حال یکی دیگر از صفحه نمایش مرکزی بیشتر به زندگی روزانه ما داخل خانه است. راه حل است ؟ پوشش آن را—جذاب—هنگامی که آن را استفاده نمی کنید.

من Pinterest عمیق شیرجه رفتن برای برخی از ایده های هوشمندانه برای پنهان کردن دور تلویزیون من. در اینجا چند از built-ins که نیاز به برخی از کار را به راحت تر تبادل نظر بعد از ظهر-اندازه پروژه است. نگاهی به:

یکی از مورد علاقه من راه حل: این گرافیک پارچه (این در واقع یک فرش) است که هنگامی که از یک زن و شوهر از کوچک برنج قلاب هنرمندانه پنهان تلویزیون. این راه حل توسط LA-بر اساس طراح مد و عکاس کریستین پسر از ناهار خوردن x طراحی و شما می توانید ببینید که چگونه به اینجا.

شما هرگز می دانم که وجود دارد یک تلویزیون در پشت این قاب چاپ. آن را نشان می دهد همه شما باید انجام دهید این است که اسلاید آنها را به سمت. سر به Julep به صورت گام به گام توسط به گام دستورالعمل توسط امی Ehmann طراحی لوتوس.

به یاد داشته باشید pull-down نقشه/پروژکتور صفحه نمایش راه اندازی در مدرسه ابتدایی درس ؟ همان اصل امر برای این ایده از خانه داستان عشق. اضافه نمودن یک نقشه بر روی یک غلتک سایه بالای تلویزیون بنابراین شما می توانید بکشید کردن چیزی زیبا در طول روز (و قلم مو رنگ کردن جغرافی خود را در حالی که شما در آن هستید). وقتی که آن زمان برای فیلم شب همه چیز جرقه بزند تا به فاش کردن صفحه نمایش.

من مانند خطوط تمیز از این peekaboo برش در beadboard توسط تام نوازنده طراحی همکاران که flips در اطراف هنگامی که آن زمان برای تلویزیون.

یکی دیگر از ملیله ایده این یکی هارتلی صفحه اصلی. رنگ یک کشش از بوم با یک نوار سیاه و سفید (و یا یکی دیگر از رنگ)—یا برای یک نگاه حداقلی ترک آن ساده است. به دنبال دستورالعمل ها را دنبال کنید در اینجا.

نمی تواند ساخت یک نقطه پنهان به دیوار ؟ یک کنسول با یک درب کشویی مثل این یکی همان اثر است.

و یا مقاوم سازی یک کابینه مانند طراح بردی Tolbert را بنابراین شما می توانید به معنای واقعی کلمه نزدیک درب در تلویزیون هنگامی که شما انجام می شود. (بله, آن را پشت آن آکاردئون درب.)

ساده رها کردن پارچه یک تنش میله های نقره ای رنگی کلیپ های پنهان یک تلویزیون صفحه نمایش به سادگی. این یکی را با خدمت تا جنوب; ساده تبادل نظر در وبلاگ اینجا را کلیک کنید.

آیا دوست دارید تلویزیون خود را پنهان و یا در چشم ساده است ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

از فروشگاه ماtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن