7 دستور العمل های ما در حال پخت و پز در این هفته مانند بوربن می خواهم برنج Krispies رفتار

خوش آمدید به آنچه که ما در حال پخت و پز در این هفته, یک هفته نامه عشق از ما غذا ویرایشگر اما Laperruque همه در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 فروردین 1399

خوش آمدید به آنچه که ما در حال پخت و پز در این هفته, یک هفته نامه عشق از ما غذا ویرایشگر اما Laperruque همه در مورد آنچه که Food52 تیم است پخت و پز و ولع مصرف کردن ساعت (بله تنقلات شامل).


حال شما چطور است ؟ من کوشش کرده ام که به درخواست این تا آنجا که من می توانم آیا آن را Slacking همکار و یا ارسال پیامک از یک دوست و یا چت در گوشی با مادر بزرگ من یا فریاد بیش از نرده ها به همسایه "را به خوبی به شما!" از شش به علاوه فوت دور. راستش را به خوبی به هر کسی.

روز دیگر من و همسرم و زن و شوهر که زندگی سراسر از ما بودند و همه wheeling ما با دوچرخه به خیابان در همان زمان. ما دست تکان داد که ما قرار داده ما کلاه. هیچ یک از ما تا به حال زده در ماه اگر نه سال و دورتر از خانه, بیشتر مردم ما شاهد انجام چیزی مشابه به همین. چه با که ؟

از فروشگاه ما

آن را بر خلاف چگونه بسیاری از مردم در حال پخت نان و regrowing سبزیجات در پنجره و پخت و پز و پخت با هر چه heck آنها به اطراف کردم. شاید به این خاطر که ما در حال تلاش برای به دست خود ما به دست آوردن مجدد برخی از مرتب کردن بر اساس از کنترل را به شادی هر جا که ما می توانید آن را دریافت کنید.

در زیر هفت دستور العمل کارکنان ما این است که عطف به این روز است. اگر یک چشم خود را جلب اما شما از دست رفته یک عنصر یا سه پینگ من در بخش نظر و اجازه دهید آن را کشف کردن. من قطعا لازم نیست که تمام پاسخ, اما من اینجا هستم تا به تلو تلو خوردن بر روی یک دوچرخه در کنار شما.

تند ماکارونی برای تنهاست سبزی در یخچال

"من Gena Hamshaw را تند بادمجان ماکارونی امشب برای شام. من ولع مصرف سبزیجات تازه تمام هفته" سردبیر ارشد Arati منون گفت: "همه که باقی می ماند این است که یک غول بادمجان. من دوست دارم که این غذا اجازه می دهد تا بادمجان به کامل و آن را برای تلفن های موبایل بسیار دلچسب است. فقط آنچه که من نیاز دارند."

خمره دیگ سوپ مرغ به احساس بهتر به زودی

ایمیل تولید هماهنگ کننده کارا Vaccaro یک ویر (بسیار مهم نسبی) در خانه: "من ساخته شده Crock-Pot سوپ مرغ برای خانواده این آخر هفته گذشته. من و پدرم در حال رازیانه-وسواس و مادر من COVID-19 بنابراین این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. علاوه بر معمول تب و سرفه و او نیز شده تاسف خوردن در مورد از دست دادن طعم و من شرط بندی که بین زنجبیل و شیلی ترد و عطر و طعم نمی تواند از دست او."

ترد ورق-پان Mujadara

سردبیر مرجان لی شلاق تا دسته ای از ترد ورق-پان mujadara شب دیگر. و اگر که نیست به اندازه کافی به شما برای شما آرزوی زندگی با مرجان او به من می گوید او "در صدر آن را با یک تخم مرغ سرخ شده و برخی از گشنیز و زیره ظهور در روغن حیوانی!" مرجان! به جای موسیر نازک زرد یا قرمز پیاز را نیز به خوبی کار می کنند.

کباب مرغ برای پایان دادن به تمام جوجه کباب

اگر شما یک مرغ wedged در فریزر مثل من نگاه هیچ بیشتر از این یاد (و نابغه!) دستور از باربارا کافکا. "او پایه روش انعطاف پذیر و تجدید نظر به من به خصوص در حال حاضر. بدون داد و بیداد کن trussing (من حتی نمی فکر می کنم من باید ریسمان در حال حاضر) و این بسیار خوب فرمول برای چه مدت به طبخ پرنده خود را: حدود 10 دقیقه در حرارت بالا برای هر پوند" آشپزخانه تست مدیر آلیسون Buford به من گفت. "اگر شما می خواهید چیزهای پرنده با هر پیچ و تابدار, لیمو, قهوه, گیاهان و جوانه سیر شما را در دست داشته و آن را هنوز هم خوشمزه است."

برنج Krispies رفتار اما بهتر

من نوار سبد خرید شد از بوربن برای یک کشید مدت زمان طولانی در حال حاضر که این اشتباه شده است من یک چیز در ذهن من: Jesse Szewczyk را Krispies برنج رفتار با بوربن و قهوه ای و کره. (Psst: اگر شما از بوربن خودتان چه دارید ؟ ویسکی یا رم کار می کنند در اینجا بیش از حد.) آنها در حال رشد در دوران کودکی مورد علاقه و یا به عنوان عضو جامعه Anjalog قرار داده و آن را "این است که هیچ kiddie دسر! من هرگز به طور منظم برنج Krispies رفتار دوباره."

Butterless, Eggless, شکلات کوکی تراشه

دستیار خریدار یعقوب پارسونز پخت کوکی ها به عنوان همه ما باید باشد. "من این را انتخاب وگان شکلات تراشه کوکی ها به این دلیل که دستور غذا را برای تخم مرغ یا شیر (بسیار قرنطینه-یخچال دوستانه و به دور منفجر شد, چگونه خوب بودند. واضح بر روی لبه های جویدنی در میانه و با فقط به اندازه کافی روش است که شما احساس می کنید مانند شما در حال یادگیری سرد کوکی جدید ترفند." و که شما هستند! "این است که رفتن به جدید من رفتن به شکلات تراشه کوکی دستور العمل حتی زمانی که من لازم نیست برای برنامه ریزی خرید مواد غذایی سفر دو هفته در یک زمان."

صنعتگر نان در دقیقه است ؟ بله.

"شاید ناخودآگاه من آماده شد من برای عید فصح با تمام آرد من شده است با استفاده از" اطلاعات ما تحلیلگر سارا Yaffa به من گفت. "من فقط این نان—فوق العاده آسان (حتی در اولین امتحان کنید) و خیلی خوشمزه. Croutons برای سالاد سزار و تست رو باز ساندویچ بزرگ بودند استفاده از نان باقی است." ممکن است من نیز توصیه می کنیم این نان کوفته را با صدای تلپ به سوپ مرغ همراه با هر پژمردگی سبزیجات در حال گریه کردن برای جلب توجه.

شانس هستند شما در حال گوش دادن به و, مشاهده و خواندن جدی اخبار در تمام طول روز مناسب است ؟ همان. بنابراین در اینجا چند توییتهایی که به من لبخند:

چه احساس خوب چیزی-چیزی است که شما تصادفا به تازگی? و آنچه دستور شما در حال پخت و پز و یا به دنبال به جلو به?

بحث به زودی
اماtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن