6 چیزهایی که بدانید قبل از خرید کابینت آشپزخانه

خرید کابینت آشپزخانه ؟ 6 چیزهایی که می دانم برای اولین بار | باب ویلا کابینت آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 فروردین 1399
خرید کابینت آشپزخانه ؟ 6 چیزهایی که می دانم برای اولین بار | باب ویلا

کابینت آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های آشپزخانه را نوسازی بنابراین عاقلانه را انتخاب کنید! ما می تواند کمک به شما آغاز شده است.

6 Things to Know Before Buying Kitchen Cabinets

عکس: istockphoto.com

بخش عمده ای از آشپزخانه و ملزومات—گلدان و تابه, لوازم آشپزی و ظروف کنسرو و خشک کالا—ذخیره شده است در کابینت. و با خیلی فضای اختصاص داده شده به کابینت (25 تا 30 پا در آشپزخانه معمولی) آنها رفتن به یک راه طولانی در تعیین نگاه و احساس از اتاق. تعدادی از متغیرهای عامل به انتخاب کابینت برای آشپزخانه نوسازی از جمله ساخت و ساز با روش, اندازه و مواد—و قیمت ها می تواند در سراسر نقشه. بنابراین هر بودجه خود را, خواندن باید بدانید اطلاعات است که به شما کمک خواهد کرد اطمینان حاصل شود که شما خرید کابینت آشپزخانه مناسب است که مسائل خود و با توجه به سبک خود را.

1. سه گزینه وجود دارد از کابینت آشپزخانه بر اساس آنها تولید شده و به فروش می رسد.

کابینت آشپزخانه در دسترس هستند در سه نوع ساخت: سهام نیمه سفارشی و سفارشی.

 • کابینت سهام در حال تولید انبوه و فروش در بسیاری از مراکز بهبود صفحه اصلی. آنها اغلب از قبل مونتاژ شده و آماده برای نصب و راه اندازی هر چند برخی ممکن است نیاز به برخی از مونتاژ. سهام کابینت ها حداقل گزینه های گران قیمت در حال اجرا بین $100 و 300 دلار در هر خطی اما این کابینت تنها ممکن است در دسترس در محدود اجرا می شود از رنگ و گزینه های مواد و سبک. تحویل معمولا چند هفته طول می کشد.
 • کابینت های سفارشی ساخته شده به خود را دقیق اندازه و سبک مشخصات در مواد رنگ و پایان را انتخاب کنید. آنها اغلب شامل یکی از ویژگی های نوع از جمله لوازم خانگی گاراژ و یا یک قهوه ایستگاه ممکن است رخ کشیدن مبلمان-سبک لمس مانند مستی و سربی-درب های شیشه ای و ساخته می شود کف به سقف و شاید آراسته با تاج قالب در بالای صفحه. ساخت و توجه به جزئیات است که می رود به سفارشی cabinetry به طور کلی به معنای دیگر زمان تولید و بالا پایان قیمت با هزینه های اعم از $500 به 1200 $در هر خطی ،
 • نیمه سفارشی کابینت کابینت سهام با انواع مختلفی از اطلاعات اضافی که به شما کمک کند به فرد هر دو سبک و قابلیت ذخیره سازی. شما می توانید با تغییر ابعاد زیر شلواری, مثلا و یا با یک پایان مختلف بر روی درب جبهه. نیمه کابینت های سفارشی که هزینه بین حدود 150 دلار و 650 دلار در هر خطی پا معمولا چهار تا هشت هفته برای تحویل.

2. دریغ نکنید برای دریافت کمک در انتخاب کابینه اندازه.

قبل از اینکه شما برای انتخاب ظاهر کابینت های خود را, شما می تواند عاقلانه به نظر چه اندازه شما نیاز به نگه داشتن خود را, لوازم آشپزی, ابزارهای اساسی شربت خانه و بیشتر. از خود بپرسید چه چیزی را فاقد طول و عرض و عمق فعلی خود کابینت و که در آن شما نیاز به بیشتر (یا کمتر) اتاق ذخیره سازی.

Tips for Buying Kitchen Cabinets in the Right Sizes

عکس: istockphoto.com

سپس با در نظر گرفتن اندازه های اساسی از کابینت سهام در حال حاضر در دسترس با توجه به سازندگان مازاد یک خرده فروش برای کابینت آشپزخانه و حمام:

 • اکثر سهام کابینت در محدوده عرض از 12 تا 36 اینچ.
 • کابینت های دیواری می توانید در محدوده ارتفاع از 12 تا 42 اینچ.
 • استاندارد کابینت های دیواری معمولا 24 اینچ عمیق.
 • کابینت قد بلند آمده در 84 و 90 و 96 اینچ قد بلند است.
 • پایه کابینت را می توان بین 32 و 38 اینچ قد بلند, از جمله آشپزخانه.
 • عرض پایه کابینت می تواند متفاوت باشد از 9 تا 46 اینچ.

نگه داشتن در ذهن است که برخی از تولید کنندگان ارائه شده ممکن است دیگر ارتفاع و عرض گزینه های. و البته سفارشی cabinetry می سازد می تواند به جای هر فضا.

اگر کار با یک معمار و یا طراح او کمک خواهد کرد که شما دریافت یک دسته در کابینه اندازه نیاز است. اما اگر عوض کردن آشپزخانه خود یک پروژه DIY, شما نیاز به آن را کاملا به تنهایی. بسیاری از صفحه اصلی بهبود (persian) مراکز ارائه خدمات طراحی به شما کمک کند تعیین سمت راست تنظیمات برای خود فضا و بودجه. طراحی کامپیوتری خدمات حتی می توانید طرح آشپزخانه را بر اساس اندازه گیری های خود را نشان می دهد انواع مختلفی از تنظیمات و در نهایت با چاپ نقشه و یک لیست تامین برای راحت تر خرید.

مرتبط با: 6 انواع کابینت در نظر بگیرید در آشپزخانه خود رنو

3. کابینه سبک هستند یا قاب یا فریم لس.

شما نگاه کنید به شرایط "قاب" و "فریم لس" برای توصیف کابینه می سازد.

 • قاب کابینت هستند کسانی که با یک جعبه (یعنی کابینه خود را) و در صورت فریم (یعنی ساختار متصل به جلو از جعبه ارائه می دهد که تقویت مورد نیاز برای درب و زیر شلواری به ضمیمه). با یک قاب چهره برای تقویت این جعبه می تواند یک کمی نازک تر و به طور بالقوه مناسب به فضاهای تنگ تر.
 • فریم لس کابینت به طور معمول از ویژگی های ضخیم تر کابینه جعبه که درب و زیر شلواری به طور مستقیم وصل کنید. (برای sturdiest گزینه های کابینه جعبه که حداقل نیم اینچ ضخامت و یا ساخته شده از داشتن مقاومت مواد مانند تخته سه لا به جای خرده.) بدون یک قاب چهره است که گسترش کمی گذشته منطقه ذخیره سازی آن را آسان تر برای دسترسی کامل داخلی. مشترک سبک اروپایی فریم لس کابینت اغلب نگاه امروزی تر و در خانه در آشپزخانه های مدرن.
How to Check for Quality When Buying Kitchen Cabinets

عکس: istockphoto.com

4. زمانی که امکان ارزیابی یک مدل کابینت نزدیک به نقطه نشانه هایی از یک با کیفیت کابینه.

خودتان این سوالات را بپرسید برای ارزیابی کیفیت از کابینت درب و قفسه.

زیر شلواری:

 • آنها جامد چوب ؟
 • آیا آنها اسلاید هموار بر روی یاطاقان توپ پسوند?
 • وجود جفت کردن مفاصل برگزاری کشو بصورتی پایدار و محکم با هم ؟
 • پایین کشو چوب محکم تضعیف به شیار, به جای استاپلر یا چسب?

جعبه و درب:

 • آن را جامد پانل های چوب? (پانل های تخته سه لا ممکن است نگه دارید تا به عنوان به خوبی در طول زمان به خصوص در زیر وزن سنگین تر از نوع آشپزخانه آشپزخانه مانند سنگ مرمر.)
 • اگر یک فریم لس کابینه جعبه است که درب متصل به حداقل نیم اینچ ضخامت?
 • آیا دولت باز به راحتی ؟
 • آیا درب نوسان باز گسترده ای به اندازه کافی برای رسیدن به در و بدون گرفتار شدن در درب لبه ؟
 • در حال لولا قابل تنظیم است ؟

قفسه:

 • این حداقل سه چهارم اینچ تخته سه لا? (هر چیزی کمتر از آن و یا هر چیز ساخته شده از خرده می توانید شروع به خم شدن تحت وزن و یا ظروف آشپزخانه موارد.)

اگر پاسخ شما بله به اکثر و یا تمام سوالات در این فهرست شما دنبال آن هستید در یک با کیفیت بالاتر ساخت و ساز. شانس هستند که این قیمت نشان دهنده این تا حدی بیش از حد, اما آن را هوشمند برای اجرا کردن این چک لیست در بیشتر بودجه-گزینه های دوستانه و همچنین به طوری که شما می توانید ببینید که در آن ممکن است سقوط کوتاه (و این که آیا این چیزی است که شما را نا امید پایین جاده).

Budgeting Tips for Buying Kitchen Cabinets

عکس: istockphoto.com

5. تنظیم یک بودجه واقع بینانه.

قبل از خرید کابینت آشپزخانه که دنبال بهترین و با تصویب یک آزمون کیفیت با رنگ پرواز در نظر گرفتن نیت خود را برای خانه. اگر خانه را به زودی در بازار و یا تبدیل به اجاره شما ممکن است کم به دلیل تاریخی آشپزخانه عوض نمی کند ارائه بهترین بازگشت سرمایه گذاری. هنگامی که شما در حال ایجاد یک آشپزخانه رویایی برای لذت بردن از برای سالهای زیادی را به آمده است, شما ممکن است مایل به سرمایه گذاری در اواسط ماه به پایان کابینت است که با توجه به هر نیاز.

بعد اندازه گیری آشپزخانه خود را به تقریبی مقدار فضای شما اختصاص به کابینت. نگه داشتن این شکل دستی به ضرب برابر قیمت در هر فوت از انتخاب خود را از کابینت بالا و پایین. پایه کابینت سهام می تواند اجرا شود در حدود 100 دلار در هر پا در حالی که حق بیمه cabinetry می تواند اجرا تا 500 دلار در هر فوت و یا حتی بیشتر قبل از هزینه add-ons. بسته به انتخاب خود خرید کابینت آشپزخانه ممکن است حساب تا 40 درصد از یک نوسازی کامل بودجه.

مرتبط: 10 کل آشپزخانه Makeovers—و چه آنها هزینه

به یاد داشته باشید سفارشی سازی مانند افزایش یا کاهش عمق کابینت نصب تخصص ویژگی های مانند breadboards یا قفسه های شراب و یا حتی از جمله بلوط-اندود داخلی سربی-درب شیشه ای خروج سطل زباله و یا رول کردن قفسه ها تمام خواهد شد و هزینه اضافی. این لمس شخصی می توانید اضافه کردن بیش از 20 درصد به هزینه های کابینت آشپزخانه. اما, وجود دارد راه هایی برای کاهش هزینه ها در حالی که هنوز در گرفتن آنچه شما می خواهید برای مثال امید بستن برای نیمه سفارشی به جای کابینت های سفارشی و یا محدود کردن افزودنیها به چند must-haves که شما می دانید که شما لذت ببرید برای سال آمده است. اگر شما به وزن هزینه-منافع خود را برای همیشه لطفا برای خانه در نظر بگیرید که کیفیت کابینت آشپزخانه می تواند تا 50 سال است.

6. شروع خرید خود را در مرکز صفحه اصلی بهبود یا کابینه خرده فروش.

وقتی که شما آماده به ساز و برگ خود را در آشپزخانه با کابینت های جدید شروع به مقایسه, خرید آنلاین به درک که حامل چه. نگاهی به مکان هایی مانند Cabinets.com, RTA کابینت آشپزخانه آنلاین و یا کابینت برای رفتن به گرفتن یک ایده خوب از چه چیزی در خارج وجود دارد. سپس سر به فروشگاه های چند نگاه مختلف cabinetry گزینه های در فرد است. مراکز بهبود صفحه اصلی و یا لوازم آشپزخانه فروشگاه ها ممکن است سهام cabinetry در دسترس برای بازرسی در حالی که کابینت آشپزخانه و نمایشگاه تخصصی تر فروشگاه ویترین نمونه کار سفارشی. ملی آشپزخانه و حمام انجمن می تواند کمک به شما شروع به خرید در فروشگاه ها در این نزدیکی هست.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب