6-فوق العاده آرامش بخش, پروژه های هنری برای دریافت خلاق خود را جریان در

در سال 1990 روانشناس Mihaly Csikszentmihalyi ابداع اصطلاح "جریان"—دولت از شادی ما رسیدن به زمانی که به طور کام

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 اردیبهشت 1399

در سال 1990 روانشناس Mihaly Csikszentmihalyi ابداع اصطلاح "جریان"—دولت از شادی ما رسیدن به زمانی که به طور کامل جذب می شود در یک فعالیت. مانند یک آشپز خرد کردن پیاز و یا یک نقاش پر کردن یک بوم خالی, زمان و مکان دور رانش. داخلی ما حلقه از اضطراب کاهش می یابد و متوقف شد. ما حتی ممکن است فراموش نکنید که برای خوردن ناهار.

اگر جریان دولت احساس می کند به طور فزاینده ای سخت برای رسیدن به, نگاهی به قلب: شما تنها نیستید. با به روز رسانی اخبار و پیام درخواستهای مانورهای رندانه برای جلب توجه ما ایده تمرکز بر روی فقط یک چیز به نظر می رسد overambitious در بهترین حالت. اما فقط به عنوان خوشمزه ترین وعده های غذایی معمولا نیاز به برخی از احتیاط در این مسیر به جریان نرم و صاف با یک بازی برنامه ریزی—چند ایده برای وارد شدن به خلاق خود را در منطقه.

برای Candace Rivela یک Catskills مبتنی بر هنرهای خلاق درمانگر پیدا کردن جریان این روز به معنی ترکیبی از محیط داخلی و خارجی فعالیت. هنگامی که او کار نمی کند و از خانه منجر تدریس هنرمند برای Bethel جنگل مرکز هنر او را پخت و پز فشردن در برخی از ورزش و یا مراقبت از او را کشت جدید. می گوید: Candace "رسیدگی به گیاهان—آبیاری و هرس repotting میان—است که احتمالا فعالیت های مورد علاقه من. من به طور کامل از دست رفته در آن است. من احساس تجدید و مولد در همان زمان آن کمک می کند زیباسازی فضای من."

در اینجا Candace سهام برخی از حیله و جریان-ترویج پروژه های است که هر کسی می توانید سعی کنید در صفحه اصلی.

را تغییر کتاب

Bibliophiles ممکن است دچار اما تبدیل یک کتاب قدیمی به یک مخلوط-رسانه قطعه ای از هنر است یک راه عالی برای پیدا کردن خود را جریان.

تعجب که در آن برای شروع ؟

"برش, رسم, رنگ, و یا کولاژ در صفحات. خاموشی و یا برجسته کردن کلمات در متن خود را ایجاد کنید نثر و شعر است. تغییر تصاویر به آنها را به خود می گوید:" Candace. "هر صفحه یک فرصت جدید به خودتان را بیان کنند." به علاوه نتیجه نهایی فقط ممکن است صفحه نمایش کامل خود را برای گچ بری دور بخاری یا قفسه کتاب.

سعی کنید دست خود را در یک ماندالا

"رسم یک ماندالا, زبان سانسکریت کلمه به صورت دایره خلاق و موثر راه برای کشت بیشتر خود آگاهی و احساس آرامش می گوید:" Candace. به نمایندگی از تمامیت و وحدت یا "دایره کامل" طبیعت زندگی آنها مورد استفاده برای نقاط کانونی در مدیتیشن یا شیوه های معنوی در فرهنگ ها در سراسر جهان است.

برای شروع, همه شما نیاز است یک قلم و یا ریز نکته نشانگر و یک بشقاب است. ردیابی یک دایره در اطراف لبه از صفحه خود را و شروع به نقاشی از مرکز.

"هر گونه استفاده از خطوط و شکل و یا رنگ و کار راه خود را تا دایره پر شده است." شاید شما می خواهید به استفاده از اشکال هندسی. شاید شما ترجیح می دهند انتزاعی است. وجود ندارد راه اشتباه برای ایجاد خود را ماندالا.

تزئین دیوار خود را با طبیعت

گاهی اوقات بهترین (و ارزان) طراحی ایده ها فقط در خارج از درب ما. "طبیعت است که همیشه در دسترس است و می تواند به عنوان بزرگ الهام بخش برای پروژه های خلاق می گوید:" Candace. "ارتباط با طبیعت را فراهم می کند یک پایه تجربه حسی ما کمک می کند که آهسته و بیشتر احساس متصل به هر دو ما بیرونی و جهان درونی."

برای پیدا کردن مواد خود را, همه شما نیاز دارید این است که یک قدم زدن سریع و توجه به اطراف عناصر طبیعی مانند چوب, سنگ, wildflowers, گیاهان, پر و بال و برگ. برگشت به صفحه اصلی شما می توانید در سراسر بازی با راه های مختلف به ترتیب و چسبیدن به این foraged اشیاء با استفاده از رشته و یا ریسمان.

ترکیب و قالب playdough خانگی

چه چیزی شما زمانی که شما ترکیب آرد و نمک و آب از روغن و چند قطره رنگ غذا (اختیاری)? د-تاکید بر فعالیت های که من کودک نو پا می تواند حفاری چاق خود دست به. تعداد در من بیش از حد.

توضیح می دهد که Candace: "نه تنها خاک رس یا خمیر بازی بزرگ رسا و متوسط و همچنین ترویج تمرکز حواس و کاهش استرس از طریق فیزیکی احساس فشار و دستکاری مواد. مجسمه می تواند بازنمودی یا انتزاعی یا حتی کاربردی—برای مثال یک ظرف."

او همچنین توصیه می کند با اضافه کردن چند قطره از روغن های ضروری مانند اسطوخودوس برای بالا بردن تجربه حسی و افزایش آرامش عامل.

Playdough خانگی دستور العمل از طریق سی GoodFood:

8 قاشق غذاخوری آرد ساده
2 قاشق غذاخوری نمک
60 میلی لیتر آب گرم
رنگ غذا (اختیاری)
1 قاشق غذاخوری روغن نباتی

به چشم انداز شبانه روزی شانس

قانون جاذبه می گوید که مثبت و منفی افکار آشکار تجارب مثبت و منفی در زندگی ما است. چشم انداز تخته—مجموعه ای از تصاویر و کلمات و نمادها و نقل قول های الهام بخش—رسم بر این مفهوم برای کمک به تحقق امید ما برای آینده است. اگر شما در حال حاضر نورد چشمان شما فقط فکر می کنم از آن را به عنوان خود را در زندگی واقعی Pinterest جز این که لمسی روند (به عنوان مثال گرفتن یک استراحت از دستگاه های خود را) می تواند استرس اضافه شده-رفع اثر است. آن را حتی ممکن است شارژ خود انگیزه. "ذهن در پاسخ به شدت به دیداری" Candace توضیح می دهد.

می توانید چشم انداز خود را از هیئت مدیره باید تمرکز ؟ مطمئن: اهداف شغلی, رویای مقصد سفر و یا حتی آشپزخانه شیک طرح تمام بازی منصفانه. اما آن را نیز می تواند به طور کلی مجموعه ای از نیات خود را.

گام اول: جمع آوری ابزار خود را—قیچی, چسب, طراحی مواد, پیر و مجلات و عکس. سپس شروع با تصاویر. Candace می گوید: "شما نمی انتخاب کنید تصاویر, این تصاویر شما را انتخاب کنید" به معنی فکر نمی کنم بیش از حد سخت—فقط قطع کردن هر چیزی است که با شما طنین انداز. شما آنها را محدود کردن بعد.

ترتیب آیتم های خود را در هیئت مدیره و ترک برخی از فضا برای اضافه کردن بیشتر در آینده است. به اندازه شما احساس می کنید الهام گرفته از هر گونه مربوطه به نقل از نمادها و یا حتی نقاشی و اضافه کردن آن بیش از حد. سپس به استناد قانون جاذبه, مطمئن شوید که به صفحه نمایش خود را در هیئت مدیره چشم انداز در یک محل که در آن شما می خواهید آن را ببینید ،

از فروشگاه ما

انجام برخی از zendoodling

شما ممکن است از خود بپرسید (مثل من!): آنچه در جهان است zendoodle?

ما خلاق کارشناس توضیح می دهد که "یک zendoodle یک ذهن آگاهی مبتنی بر نقاشی انتزاعی است که اجازه می دهد تا doodler به ورود به یک تمرکز و آرامش دولت از جریان بدون هیچ گونه نگرانی در مورد ایجاد یک بازنمودی قطعه از هنر است." به عبارت دیگر: خود را میل شدید برای پرتره باعث تفاوت در اینجا—آن را فقط در مورد سرگرم کننده-فرم doodling.

Candace مجموعه خلق و خوی با cueing تا برخی از موسیقی آرامش بخش "برای تعمیق ذهن-بدن آگاهی و ارتباط است". بعد او می گوید: "رسم یک مربع و سپس رسم خطوط تصادفی (مستقیم یا squiggles) داخل مربع در هر جهت برای تقسیم فضا به بخش. کار پر در هر بخش با چند خط اشکال و رنگ تا تمام مربع پر شده است."

در زمانی که شما به پایان برسد شانس هستند شما حتی نمی خواهد متوجه زمان که گذشت. فقط یک یادآوری دوستانه به برخی از ناهار.

کدام یک از این فعالیت های آرامش بخش خواهد شما سعی می کنید ؟ در نظرات به ما بگویید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن