6 ایده هایی که تغییر چگونه من تزئین خانه من

برای ثبت من در آپارتمان من—اما دیگر من صرف در آن بدون تغییر از مناظر و یا حس تنوع در چشم تر من متوجه آن وسط کم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 تیر 1399

برای ثبت من در آپارتمان من—اما دیگر من صرف در آن بدون تغییر از مناظر و یا حس تنوع در چشم تر من متوجه آن وسط کمی نقص است. من در مورد به پاره جای خود را به خاتم (من شک دارم من سپرده بود که به هر حال) اما من همیشه در جستجوی ایده های به نگه داشتن محل احساس تازه—آنهایی که نمی نیاز به یک روز و یا یک تکه از تغییر برای تکمیل.

این است که در آن مرور ق را لذتبخش نام subreddit تازه کار در اتاق انجمن است در مفید آمده است. همانطور که از نام آن ممکن است نشان می دهد این صفحه (و آن بحث) هستند و برای غیر حرفه ای ها با شور و شوق برای دکوراسیون داخلی و طراحی و مشتاق به مبادله راهنمایی و نشان دادن آنچه که آنها انجام داده ایم با زندگی روزمره شرایط—اتاق خواب استاد facelifts, DIY کتاب گوشه دیوار هنر تلاش است. به نوبه خود آنها را دریافت تشویق pats در پشت ("من مانند پتو رویشان بر پشت آن می افزاید اضافی کمی از coziness.") و توصیه های مفید ("سرگرم کننده را به آرامی در حال توسعه سلیقه و سبک خود را. به یاد داشته باشید مورد علاقه خود را با زمان آمده است.") که در آن دیگر محبوب دکور subreddit اتاق انجمن ویژگی های بیشتر, اجازه دهید بگویم حرفه ای به دنبال خانه های مدرن و ترکیبی indoor-outdoor spaces, تازه کار, اتاق جنسی است بیشتر احتمال دارد به نمایش متوسطی اتاق نشیمن یا غذاخوری گوشه در شهرستان studios. این یک یادآوری است که بدون در نظر گرفتن معنی محل یا طراحی knowhow هر کس می خواهد به زندگی می کنند در جایی که مناسب وضعیت خود و شخصیت و رک و پوست کنده خوب به نظر می رسد و احساس می کند دنج ("آن نیست اما این معدن می گوید:" یک پوستر).

در حالی که پیمایش از طریق اتاق خواب در بالتیمور و اتاق ناهارخوری در دوسلدورف, من آموخته ام که آن را در واقع بسیار آسان تر برای ارتقا از من در ابتدا فکر می کردم. اگر جامعه از تبادل نظر طراحان در اتاق انجمن در حال به باور این همه تغییرات کوچک: یک خط تیره از رنگ در اینجا برخی از صندلی گرم و نرم وجود دارد و کمی زرنگی از دست وقتی که می آید به نور طبیعی است. آن عهد به نام آن که کسی را به عنوان نوسازی-مخالف به عنوان من می آمد و دور از آمپر با کشت تمام ایده ها به خانه من احساس می کنم بیشتر شبیه به خوبی معدن.

در اینجا شش بزرگترین takeaways من به دست آورده و از به دنبال از طریق مورد علاقه جدید من subreddit.

خود را در فضای بیرون از منزل می توانید مانند یک اتاق زندگی می کنند

اگر شما یک ایوان عرشه یا پاسیو در اختیار شما اخراج نمی آن را به عنوان یک آزادسازی زمین پر از گل و چمن و تجهیزات. فکر می کنم از آن به عنوان یکی دیگر از منطقه نشسته و تزیین آن را به عنوان از جمله: پیدا کردن صندلی که شما لازم نیست که به پوست خودتان را از زمانی که شما ایستاده; انتخاب کردن برای نور مانند شمع و ذخیره کردن یک فرش منطقه. فضای خود را در فضای باید احساس گرم و نرم و راحت به اندازه کافی برای خانواده خود به جمع آوری برای برخی از هوای تازه و یک چت, آب و هوا اجازه. برای من که به معنی پیدا کردن comfiest صندلی تاشو و حمل آنها به خارج از دردار منطقه در مقابل آپارتمان من (زمانی که همسایگان بچه ها بازی نمی خارج وجود دارد است).

رنگ دوست شما است

تا آنجا که من عاشق تک رنگ فضا (و وجود دارد مقدار زیادی از آن به حال در ARP) نیز قرار داده شده پاپ رنگ می تواند غیر قابل انکار اضافه کردن برخی از مقدار مورد نیاز زندگی و انرژی به یک در غیر این صورت اجرا از آسیاب ، برای مثال در این اتاق خواهد بود که به اندازه کافی لذت بخش با آن تخته سنگ آبی کام, اما پس از آن می آید که حیات جواهر-صدای زیر صندلی. در ضمن یک آبی کوچ خدمت به عنوان نقطه کانونی در این مینیاپولیس اتاق نشیمن به عنوان به خوبی به عنوان یک نقطه تضاد در خانه تاریک و چوب و گچ و تر و تمیز. در نهایت, من می خواهم بی مبالات اگر من نقطه از شیکاگو سان اتاق با صندلی به همان اندازه آفتابی و سایه ای از رنگ زرد است. اگر چه من خیلی بیشتر عادت به چسبیدن به خنثی, من آموخته ام من نباید ترس زمرد سبز یا آبی پروس.

باز کردن thrifting بالقوه

اگر شما مایل به بازی بازی طولانی (و به طور بالقوه بهار برای تمیز کردن بخار) تعمق به آلاینده جهان از صرفه جویی عتیقه و محموله ها می تواند تمام تفاوت در feathering لانه خود را. در واقع تمام اتاق ها با هم می آیند با برخی از ادراک صرفه جویی خرید. من باید استرس این است که این مسیر بیش از خرید در یک جعبه بزرگ انبار نیاز به صبر به عنوان من بی ثمر ساعت از پدیده هنگامی آشکار شد بیش از آنلاین دست دوم فروشگاه دارای بیش از اثبات رسیده است. که گفت:, من به دنبال نگه داشتن در این جذاب اتاق نشیمن در روچستر, نیویورک, و احساس اطمینان که "هزینه های یک دهه" جمع آوری قطعات است که متناسب با سبک خواهد بود به خوبی به ارزش آن.

از فروشگاه ما

ایجاد توهم از نور (اگر شما کم چیزهای واقعی)

من می توانم تمام روز را صرف ورزش را بیش از این اتاق خیس در نور خورشید طبیعی است که فلفل ARP, اما من می خواهم به جای جشن پوستر که برخی کاملا نابغه راه برای بهینه سازی هر چه مقدار از نور خانه خود را می توانید دریافت کنید (به عنوان یک تک پنجره studio-نشین من floored). کلیدی است که به چوب به عنوان نزدیک به یک رنگ نور کام به عنوان ممکن است به عنوان این Redditors در نشویل و شیکاگو انجام داد. خود فراوان استفاده از گیاهان و آینه نباید نادیده گرفته یا به این عناصر بیشتر و افزایش حس نور و زندگی در اتاق. اگر همه چیز با شکست مواجه, من باید سعی کنید مجددا مرتب و مبلمان را به آزاد کردن فضا در اطراف پنجره ها و به نوبه خود اجازه می دهد در نور بیشتر.

فضای عمودی است که فضای قابل استفاده

برای بیش از حد طولانی من محدود خودم را به سطح چشم و زیر تخت گزینه های ذخیره سازی. قفسه ها را می توانید در واقع رفتن تمام راه را تا سقف عنوان این مادر و این دفتر خانه می توانند گواهی دهند. و با استفاده از تمام دیوار نیاز نیست خسته کننده و یا عملی—واحد های مدولار قفسه ها نه تنها به عنوان اضافه شده فضا برای چیزهای اما به عنوان یک فرصت به نمایش گذاشتن گیاهان, عکس و تزئینی دیگر را لمس کنید.

استودیو نمی باید استریل

زمانی که من نقل مکان کرد و به استودیوی من اولین غریزه من بود به شدت پاره کردن وسایل من برای ترس از جای نگاه شلوغ و به هم ریخته. در حالی که وجود دارد هیچ کار اشتباهی با کمی decluttering شما لازم نیست برای ریختن به خود دمدمی چیز قشنگ و کم knacks اگر شما نمی خواهید به. خوبی مواجه نگردند (و به همان اندازه نیز قرار داده شده—ببینید نکته ما را در فضای عمودی بالا) قفسه ها و گالری دیوار می تواند در فضاهای کوچک ارائه شده به شما در تنظیم آنها را با قصد. که به معنی نوعی از سیستم مرتب سازی در قفسه ها و فریم اطراف دیوار هنر. و در خطر ابتلا به صدایی بسیار هزاره, من در نهایت پذیرفته شده است که گیاهان را می توانید حتی squarest استودیو احساس راحت واسوده من عدم سبز نما سر در گم می شود.

که در آن شما را برای طراحی و دکور الهام ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر.
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب