57 رنج می برند آتش و دود به عنوان آسیب های کشتی نیروی دریایی Bonhomme ریچارد همچنان به سوزاندن

پنج نفر باقی می ماند در بیمارستان بستری یک روز پس از یک نیروی دریایی بزرگ-عرشه amphibious assault ship آتش در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 تیر 1399

پنج نفر باقی می ماند در بیمارستان بستری یک روز پس از یک نیروی دریایی بزرگ-عرشه amphibious assault ship آتش در سن دیگو ارسال ده ها تن به بیمارستان برای خستگی گرما و دود استنشاق.

پنجاه و هفت نفر هر دو لباس شخصی نیروی دریایی و پرسنل غیر نظامی شده اند برای درمان آسیب های پس از amphibious assault ship Bonhomme ریچارد آتش صبح یکشنبه در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو. پنج باقی می ماند که در بیمارستان بستری هستند و در شرایط با ثبات با مقامات نیروی دریایی سطح نیروی اقیانوس آرام گفت: صبح روز دوشنبه.

جزئیات بعدی: لباس استتار, پرواز مناسب در حال حاضر خارج از محدوده برای تفنگداران و ملوانان در پنتاگون

آتش نشانی تیم ادامه داد: مبارزه با این آتش سوزی که از 6:30 صبح به وقت محلی. اواخر یکشنبه شب هلیکوپتر از هلیکوپتر مبارزه دریا اسکادران 3 شروع آتش نشانی هوایی عملیات با استفاده از یک سطل آب به تلاش برای فرونشاندن شعله های آتش.

آتش اعتقاد بر این است که آغاز شده و در پایین نگه محموله در کشتی شناخته شده به عنوان "Deep V" عقب Adm. فیلیپ Sobeck فرمانده اعزامی اعتصاب 3 به خبرنگاران گفت: یکشنبه شب.

"آن را به این منطقه باز که در آن شما ذخیره مقدار زیادی از تجهیزات دریایی و هر چیز دیگری," او گفت:.

آتش ناشی از حداقل یک انفجار منجر به تخلیه Sobeck گفت. علت انفجار خواهد شد گفت: هر چند اعتقاد بر این بوده است که نتیجه یک backdraft از overpressurization در یکی از محفظه.

همانطور که از یکشنبه شب خطر ابتلا به دنبال انفجار کم بود اما نه غیر ممکن است Sobeck گفت. پرسنل تنظیم دما سنج و نظارت برای پیگیری از آتش است متوسط, او گفت:.

پایگاه نیروی دریایی سن دیگو در روز یکشنبه اعلام کرد یک پناهگاه در محل سفارش برای همه اما اولین پاسخ دهندگان. Sobeck گفت: هدف این بود برای ایجاد یک 1,800-حیاط ایمنی محیط اطراف کشتی.

خدمات ملی آب و هوا در سن دیگو پنج شنبه توصیه می شود ساکنان خود را نگه دارید پنجره های بسته اگر بوی از آتش قوی در منطقه خود است. Sobeck گفت: یکشنبه شب بود که هیچ چیز سمی در دود از آتش است و آن که از نزدیک تحت نظارت برای اطمینان از آن مطرح نیست خطرناک خطر است.

سن دیگو شهرستان آلودگی هوا و کنترل منطقه در روز دوشنبه گفت: سطح ذرات ریز از روی آتش می تواند ناسالم سطوح در برخی از دود پر از مناطق ،

"در مناطق با جزئی دود اثرات فرض کنیم که کیفیت هوا در سطح محدوده از متوسط تا ناسالم برای گروه های حساس," وب سایت آژانس متحده است. "در مناطق که در آن شما بوی دود آن است که توصیه می شود که شما محدود کردن فعالیت فیزیکی است. اگر امکان ماندن در خانه به محدود کردن قرار گرفتن در معرض ذرات ریز."

لارنس برنان بازنشسته نیروی دریایی کاپیتان و استاد در دانشگاه دنور دانیلز دانشکده حقوق در نیویورک بود روی عرشه ناو هواپیمابر نیمیتز که از آن رنج می برد یک آتش سوزی در سال 1981 که به کشته شدن 14. به عنوان یک عضو از قاضی مدافع عمومی سپاه برنان نیز مورد بررسی و کاونتی کشتی آتش موارد است.

یک تحقیق از آتش خواهد بود لازم به او گفت: برای نیروی دریایی برای حفظ عمومی اعتماد به نفس. این سرویس همچنین باید بررسی دیگر amphibs گفت: برای اطمینان از آنها در معرض خطر از وضعیتی مشابه دارند.

"مالیات دهندگان و رهبران غیر نظامی همه باید متقاعد شود که نیروی دریایی می داند آنچه در آن انجام و در تلاش است برای جلوگیری از این" برنان گفت.

Sobeck گفت: نیروی دریایی را دریافت Bonhomme ریچارد تعمیر و بازگشت به دریا حتی به عنوان آتش خروشان به شب. اما سن دیگو رئیس آتش نشانی کالین Stowell سی ان ان گفت در روز یکشنبه که آتش می تواند همچنان برای روز "را به خط آب."

برنان گفت که می تواند یک معامله بزرگ از فولاد و تاب آسیب به 23 ساله کشتی است که می تواند به تعمیرات گران است. این Bonhomme ریچارد عرشه پرواز به روز رسانی شد در سال های اخیر برای حمایت از F-35B Joint Strike Fighter عمودی بالابر و فرود پرواز عملیات.

"اگر عرشه پرواز اگر آشیانه عرشه منحرف است می توانید کسانی که F-35 پرواز عملیات باید انجام شود؟" برنان پرسید.

اگر کشتی نشانی از سوختگی را به آب خط او گفت: بسیار بزرگتر نگرانی خطر این است که بدنه می تواند راه را به طور بالقوه ترک کشتی برای شکستن از هم جدا و غرق.

"شما رو به تماشای آن دلیل که خراب حذف مشکل زیست محیطی است, فاجعه" برنان گفت.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با: 17 ملوانان 4 غیرنظامی در آتش روی عرشه کشتی ناو Bonhomme ریچارد در سن دیگو

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب