5 نکته برای ساختمان و با استفاده از یک گیره دیوار

فرانسه گیره دیواری: 5 راهنمایی برای ایجاد دیوار قوی سازی | باب ویلا سازماندهی و فروشگاه ابزار و ادوات منظمی با

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 خرداد 1399
فرانسه گیره دیواری: 5 راهنمایی برای ایجاد دیوار قوی سازی | باب ویلا

سازماندهی و فروشگاه ابزار و ادوات منظمی با ایجاد یک دیوار محکم فرانسوی cleats.

Using French Cleats for Wall Storage

عکس: commons.wikimedia.org از طریق Tenbergen

این صدا ممکن است علاقه داشتن اما یک گیره است که به سادگی محکم پخ حمایت هیئت مدیره یک راز است که سازندگان و صنعتگران تکیه به قطع سنگین مانند آینه های بزرگ, آثار و کابینت. آن را نیز تبدیل شدن به محبوب به پوشش به اندازه کل دیوار با cleats به سازماندهی و فروشگاه ابزار و ظروف. شبیه به یک پورد دیوار اما با خیلی بیشتر از قدرت برگزاری یک گیره دیوار است یک راه عالی برای ترتیب یک گاراژ کارگاه و یا حتی گلدان و تابه در یک آشپزخانه. اگر شما به دنبال به ساخت یک گیره دیوار (از جمله دارندگان ابزار که در آن) در ادامه به درک اصول اولیه از چگونگی ساز و کار می کند و پس از اتمام ما پنج pro راهنمایی برای موفقیت است.

مرتبط با: 12 ایده برای سرقت از سازمان یافته ترین گاراژ

فرانسه گیره دیوار Fundamentals

هدف از هر گیره—افقی هیئت مدیره به دیوار متصل است—برای کمک به حمایت سنگین مورد اما یک گیره را بهبود می بخشد در این مفهوم توسط پخ لبه بالای گیره به شیب رو به پایین در پشت. اگر شما احساس می کنید بالای نصب فرانسوی گیره با انگشتان دست خود را, شما متوجه خواهد شد که چگونه لبه جلویی بالاتر است ، به پشتیبانی یک ابزار دارنده یک ثانیه وارونه پخ گیره متصل است به پشت دارنده ابزار: موقعیت دوم گیره بیش از لب های نصب شده بر دیوار گیره وvoila!—دو cleats اتصال ایمن.

با نصب چند فرانسوی cleats به موازات یکدیگر و به فاصله چند اینچ از هم جدا شما می توانید ساخت یک گیره دیوار با هر اندازه و طراحی است که باعث افزایش فضای کاری خود را نیاز دارد. شما می توانید پوشش کل دیوار با cleats یا نصب آنها تنها در نیمه بالا می روم پایین باز برای نیمکت ها و یا نورد ابزار سینه.

ساختمان یک گیره دیوار شامل برش cleats در زاویه و سپس اتصال آنها را محکم به دیوار های موجود, بنابراین شما نیاز به یک دانش پایه از اصول نجاری از جمله قابلیت اندازه گیری با دقت و تمیز را کاهش و با استفاده از یک جدول را دیدم.

1. انتخاب مواد مناسب

فرانسه گیره ديوارها معمولا ساخته شده از تخته سه لا, اما نمی با استفاده از ارزان ترین تخته سه لا (کلاس C و D) که اغلب شامل گره ها و نقاط ضعف است که سازش نتایج. انتخاب کردن به جای درجه یک یا درجه B تخته سه لا است که متراکم تر و نرم و صاف و کمتر به احتمال زیاد به پیچ و تاب و متلاشی شدن. شما همچنین تصمیم گیری بین ½ اینچ یا ¾ اینچ ضخامت تخته سه لا; برای ذخیره سازی ابزار قدرت و دیگر اشیاء سنگین در نمونه گاراژ یا کارگاه راه اندازی ¾ اینچ تخته سه لا را ارائه پشتیبانی بهتر. اگر ساختمان یک گیره دیوار در دفتر خانه یا آشپزخانه و امید برای جلوگیری از حجیم ظاهر ½ اینچ تخته سه لا را ارائه لاغر نگاه در حالی که ارائه پشتیبانی مناسب برای مواردی مانند گلدان و تابه.

2. برش زاویه

زاویه پخ در لبه بالا از یک گیره است که 45-درجه و اگر شما یک تاج اره یا میز اره برش cleats خواهد بود یک ضربه محکم و ناگهانی. برش bevels در هر نوع دیگر از دیدم سخت تر است بنابراین اگر شما یک جدول را دیدم, درخواست مردمی در lumberyard که در آن شما خرید تخته سه لا برای تبدیل آن به cleats برای شما.

عرض cleats است تا به شما. برای دریافت, برای مثال, 2½-اینچ cleats اول "rip" تخته سه لا به راست پنج اینچ نوار روی میز دیدم (پاره اشاره به برش مواد درازا). پس از تمام نوار پاره پاره تنظیم تیغه اره برای برش در زاویه 45 درجه و تبدیل هر یک از هیئت مدیره پایین مرکز برای ایجاد دو cleats. هر باریک هیئت مدیره در حال حاضر یک زاویه 45 درجه و می تواند به عنوان یک گیره بر روی دیوار.

3. نگه داشتن آن در سطح

تلاش برای تعادل و سطح گیره که شما ضمیمه کردن آن به دیوار می تواند روی حیله و تزویر بنابراین به جای آن تلاش freehand, قرعه کشی یک راهنما بر روی دیوار. شما نیاز به یک نجار سطح (طولانی تر بهتر) و یک مداد. موقعیت نجار سطح که در آن شما می خواهید به پایین از پایین ترین گیره بر روی دیوار خود را و رسم یک خط در امتداد سطح لبه بالا. اگر امکان استخدام یک کمکی برای این کار بنابراین شما می توانید نگه داشتن سطح کاملا هنوز هم با هر دو دست خود را به عنوان یاور رسم خط. این به شما یک سطح دستورالعمل برای اولین گیره و پس از اولین گیره در محل به سادگی موقعیت دیگری گیره در بالا از آن, آن را نگه دارید وجود دارد و پس از آن قرعه کشی یک خط در امتداد بالای آن—که به دوم راهنمای برای آینده گیره. در ادامه به یک دستورالعمل جدید برای هر گیره شما نصب کنید و هر یک خواهد بود سطح.

4. ساخت قدرت

منظور از گیره به دیوار به اندازه کافی قوی به برگزاری متعدد سنگین موارد cleats باید ایمن متصل به دیوار. استفاده از گل میخ یاب برای قرار دادن مرکز یک گل میخ و سپس ضربه محکم و ناگهانی عمودی گچ خط از بالا به پایین گل میخ. (یکی را نداشته باشند ؟ انتخاب کنید تا یکی از توصیه های بهترین گل میخ یاب است که ما به اشتراک گذاشته شده در راهنمای خرید.) انجام این کار برای هر گل میخ نهفته است که در زیر در نظر گرفته شده cleat دیوار. خطوط را در خدمت به عنوان راهنما برای تعیین موقعیت پیچ.

به ضمیمه یک گیره شما نیاز به قرار دادن یکی از سه اینچ #10 پیچ از طریق گیره به هر گل میخ آن می گذرد (با استفاده از دستورالعمل های عمودی برای مرجع). اما قبل از اینکه شما می توانید با قرار دادن یک پیچ شما نیاز به مته سوراخ خلبان در گیره. به این دلیل که ابزار دارندگان نیاز به نشستن خیط و پیت کردن در امتداد سطح cleats سر پیچ باید احتمالا. استفاده از 7/16-اینچ کمی انبساط به مته سوراخ خلبان. کمی انبساط خواهد مته سوراخ با یک کمی گسترده تر دندانه در بالا است که اجازه خواهد داد که شما را به تعطیلی این #10 سر پیچ درست در زیر سطح cleats.

5. پایان و با استفاده از گیره به دیوار

پس از نصب به عنوان بسیاری از cleats به عنوان لازم برای تکمیل فرانسوی گیره دیوار شن و ماسه cleats برای صاف و دور از هر گونه splintery لبه. نقاشی لازم نیست اما مسواک زدن پاک کردن پوشش پلی اورتان چوب محافظت می کند و آن را آسان تر برای از بین بردن نشت. طراحی ابزار دارندگان از شما ساخت خود را برای cleat دیوار کاملا به شما (شما پیدا کردن متعدد ایده های طراحی آنلاین) اما به یاد داشته باشید برای نصب کوتاه وارونه گیره در پشت هر یک به جای دارنده ابزار در گیره دیوار. بسته به اینکه چگونه بزرگ دارنده ابزار است که شما ممکن است بخواهید برای نصب دو یا بیشتر cleats همراه آن پشت به ارائه پشتیبانی های اضافی هنگامی که شما چسبیدن به آن را در گیره دیوار.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن