5 چیزهایی که می دانیم هنگامی که ساخت DIY ضد عفونی کننده دست

DIY ضد عفونی کننده دست: 5 چیز به دانستن قبل از شما ساخت | باب ویلا را بسیار موثر ژل به سرعت و به راحتی با دو آ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 فروردین 1399
DIY ضد عفونی کننده دست: 5 چیز به دانستن قبل از شما ساخت | باب ویلا

را بسیار موثر ژل به سرعت و به راحتی با دو آیتم های خانگی و این راهنمایی ساده.

How to DIY Hand Sanitizer

عکس: istockphoto.com

میان زمان Coronavirus همه گیر بسیاری از مردم در سراسر جهان در حال برداشتن گام برای محافظت در برابر عفونی میکروب ها و باکتری ها. گسترده گسترش انباشت و مسائل مربوط به عرضه و تقاضا را ترک کرده اند بیش از حد بسیاری از مردم بدون دسترسی به لازم پیشگیرانه منابع چنین به عنوان ضد عفونی کننده دست.

در حالی که این مهم برای شستن دست ها به عنوان اغلب به عنوان لازم, ممکن است شما همیشه دسترسی به یک مخزن صابون یا آب داغ. به جای برنامه ریزی روز در اطراف شستن دست و یا در جستجوی نیمه قفسه های خالی از نزدیکترین داروخانه سعی کنید ساخت DIY ضد عفونی کننده دست است که مطابق با استانداردهای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

در زیر نکات مفید و گام به گام توسط به گام دستورالعمل در مورد چگونگی ساخت ضد عفونی کننده دست استفاده مشترک محصولات خانگی.

1. شروع با مواد تشکیل دهنده حق DIY خود ضد عفونی کننده دست.

این روند به یاد بگیرند که چگونه به دست ضد عفونی کننده بسیار ساده است چرا که وجود دارد تنها دو مواد تشکیل دهنده است که ضروری است به یک محصول موثر.

این اولین بار است که ژل آلوئه ورااست که یک ماده ژلاتینی است که گرفته شده از گیاه آلوئه ورا. در حالی که این ژل کمک نیست و در کشتن COVID-19 ویروس آن اطمینان حاصل شود که به دست بماند و مرطوب و سالم در حالی که با استفاده از راه حل.

عنصر دوم است ایزوپروپیل الکل با الکل 99 درصد است. این عنصر مهم به عنوان الکل چه denatures پروتئین از احاطه ویروس. فقط به یاد داشته باشید که این ماده نمی تواند الکل است که مناسب برای نوشیدن.

عنصر سوم که برخی از مردم را انتخاب کنید که شامل این است که یک اسانس. در حالی که ضروری نیست و به ضد عفونی کننده دست آن می توانید با عطر و بوی قوی از الکل است. اینکه آیا یا نه شما با استفاده از یک روغن ضروری برای عطر اضافه شده است به طور کامل به شما.

2. صرفه جویی در خانه نوار برای نوشیدن; آن را نمی خواهد کار در اینجا.

اکثر مردم درک کنند که برای ایجاد موثر ضد عفونی کننده دست برای حفاظت در برابر COVID-19 ویروس شما نیاز به الکل است. اما ارواح مقطر در یک کابینه مشروب درست کار نخواهد کرد. ویسکی رم و یا حتی ودکا نمی خواهد ایجاد یک مفید ضد عفونی کننده دست چون الکل بیش از حد کم است.

مانند بسیاری از ویروس های COVID-19 ویروس بیرونی بسته بندی به نام "پاکت." مطالعات نشان می دهد که احاطه ویروس ها مستعد ابتلا به راه حل الکل با بین 60 درصد به 99 درصد الکل. محبوب whiskeys, rums و vodkas به طور کلی الکل زیر 50 درصد به این معنی است که زمانی که آنها به یک مخلوط محلول ضد عفونی کننده دست و یا حتی خود به خود آنها را به سادگی به اندازه کافی قوی برای کشتن یک ویروس احاطه.

3. مخلوط یک قسمت آلوئه به دو بخش ایزوپروپیل الکل.

با وجود داشتن تنها دو یا سه مواد تشکیل دهنده این مرحله است که می تواند منجر به موفقیت یک ضد عفونی کننده دست (و اجتناب از ساخت یک راه حل این است که یا بیش از حد ضعیف موثر باشد یا بیش از حد قوی برای پوست به رسیدگی). مراقبت برای اندازه گیری درست برای اطمینان از ضد عفونی کننده دست است که هر دو کافی به اندازه کافی برای کشتن احاطه ویروس ها و به اندازه کافی امن برای استفاده بر روی پوست.

دستور زیر باعث می شود یک راه حل است که تقریبی الکل از 61 درصد است که نشان داده شده در واقع عوض کردن طبیعت ویروس پروتئین سریع تر از 99 درصد الکل حل شده است. اما برای ایجاد یک محصول با بالاتر الکل به سادگی کاهش مقدار ژل آلوئه ورا به ¼ فنجان.

  1. اولین اندازه گیری ⅓ فنجان ژل آلوئه ورا و ⅔ جام 99 درصد ایزوپروپیل الکل.
  2. اضافه کردن هر دو مواد را به یک کاسه ریخته و با هم مخلوط کنید و با یک ماهوت پاک کن زدن تا زمانی که به خوبی مخلوط.
  3. به ترکیب اسانس عطر اضافه کردن 3 تا 5 قطره به حل و خوب مخلوط کنید.
  4. پس راه حل این است که مخلوط بریزید و مخلوط را به تمیز کردن ظرف خالی مانند یک سفر بطری شامپو و یا یک ضد عفونی کننده دست ،
  5. اجازه می دهد تا مخلوط به نشستن برای مدت حداقل 72 ساعت پس از اتمام برای کشتن هر گونه باکتری که ممکن است معرفی شده است در حالی که ضد عفونی کننده دست در توصیه های سازمان بهداشت جهانی است.
Tips for Making and Using a DIY Hand Sanitizer

عکس: istockphoto.com

4. دانستن محدودیت های جدید خود را DIY ضد عفونی کننده دست.

مهم است به درک که جدید پیشگیرانه راه حل ضروری است و زمانی که آن را مفید است. در حالی که الکل در این ضد عفونی کننده دست, دستور العمل است به اندازه کافی قوی برای کشتن احاطه ویروس ها آن است که در کشتار غیر احاطه ویروس ها یا باکتری اسپور.

علاوه بر این که قادر به کشتن همه چیز CDC روشن می سازد که دست باید تمیز هنگامی که استفاده از ضد عفونی کننده دست و ضد عفونی کننده دست باید مالیده و بر روی دست تا آن خشک شده بر روی پوست است.

در پایان ضد عفونی کننده دست است تنها مورد نیاز در موقعیت های که در آن هیچ دسترسی به آب و صابون. اگر در همه ممکن است دستهای خود را و ذخیره ضد عفونی کننده برای شرایط اضطراری.

5. هنگامی که در شک, شستن دست های خود را.

در حالی که با استفاده از یک ضد عفونی کننده ممکن است چشم انداز هیجان انگیز, آن مهم است به یاد داشته باشید که بهداشت حرفه ای و CDC توصیه به شستن دستها با آب و صابون به جای استفاده از ضد عفونی کننده دست در هر زمان ممکن است. دلیل این امر این است که شستشو با آب و صابون مکانیکی حذف تمام انواع خاک و گریس مواد شیمیایی و میکروب ها است. ضد عفونی کننده دست موثر فقط در برابر انواع خاصی از میکروب ها و اساسا بی فایده در تمیز کردن مواد شیمیایی یا گریس از دست.

برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه صحیح شستن دست ها هنگامی که به استفاده از ضد عفونی کننده و حتی نحوه استفاده از ضد عفونی کننده دنبال سی دی راهنمای شستن دست ها و استفاده از ضد عفونی کننده دست.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب