5 چیزهایی که بدانید در مورد وام های بهبود صفحه اصلی

5 ملاحظات قبل از گرفتن وام های بهبود صفحه اصلی | باب ویلا

صفحه اصلی بهبود می تواند هیجان انگیز, اما اگر شما پول نقد برای حمایت از چشم انداز خود را, چه نوع از وام را انتخاب می کنید ؟ جلوتر یاد بگیرند که چگونه به حرکت به امور مالی.

5 Things to Know About Home Improvement Loans

عکس: istockphoto.com

به عنوان یک صاحب خانه شما نیاز به تعمیرات را از زمان به زمان. این که آیا شما نیاز به یک سقف جدید پنجره یا آشپزخانه, شانس شما در پیدا کردن وام های بهبود صفحه اصلی مفید است. هر کدام از پروژه شما برنامه ای را بر در خانه خود را به احتمال زیاد نمی شود ارزان است. برای مثال Investopedia گزارش می دهد که یک حمام عوض کردن به تنهایی و به طور معمول هزینه بیش از $23,000 در ایالات متحده است. به شما یکی دیگر از ایده میانگین ملی از یک سقف جدید است $7,885 با توجه به خانه مشاور.

در حالی که بازسازی می تواند هیجان انگیز عجله نکنید به درخواست برای وام فقط رتبهدهی نشده است. وجود دارد پنج چیز شما باید بدانید که برای اولین بار.

1. صفحه اصلی بهبود وام به طور معمول یکی از دو نوع وام: صفحه اصلی وام سهام یا وام شخصی.

بهبود صفحه اصلی وام اجازه می دهد تا شما را به پول صف مقابل برای خرید هر گونه مواد لازم برای تعمیر یا عوض کردن. اصطلاح “وام بهبود صفحه اصلی” ندارد خاص ارائه شده است که استفاده از وام دهندگان. این فقط یک پتو مدت برای یکی از دو نوع وام: صفحه اصلی وام سهام یا وام های نا امن شخصی برای یک پروژه. انواع مختلف از کمک های مالی در دسترس خواهد بود بسته به نوع وام شما را انتخاب کنید و وام دهندگان متفاوت در نرخ بهره پس از آن مهم است به خواندن چاپ خوب از هر گزینه و ببینید که شما واجد شرایط برای و است که بهترین متناسب با نیازهای شما.

  • صفحه اصلی وام سهام: این وام به شما اجازه می دهد با استفاده از حقوق صاحبان سهام از خانه خود را به عنوان وثیقه. شما خواهد شد و سپس این خط اعتباری برای استفاده از نسبت خود را تعمیر و یا ارتقاء. آن را به یک گزینه محبوب; بیش از 10 میلیون نفر در حال انتظار برای یک خانه سهام خط اعتباری بین 2018 و 2022 با توجه به Transunion گزارش. روند به دست آوردن این نوع از صفحه اصلی بهبود وام است که به طور معمول بیشتر درگیر از وام شخصی. قاب زمان برای تصویب می تواند تنها چند روز و یا تا شش هفته. این بستگی به ارزش خانه خود را و چه مقدار سهام شما همراه با وضعیت مالی خود را. پس از طولانی ترین در حدود شش هفته آن را ایده آل به دنبال یک خانه وام سهام حداقل چند ماه قبل از شروع پروژه خود را که در راه شما می توانید بودجه درآمده است. شما می توانید از بانک های محلی خود را اگر آنها را به صفحه اصلی وام سهام یا شما می توانید به دنبال گزینه های از مکان هایی مانند بانک مرکزی آمریکا, ولز فارگو, و یا کشف.
  • شخصی وام مسکن: وام شخصی ارائه شده توسط بانک های مختلف و اتحادیه های اعتباری و وام دهندگان آنلاین. معمولا قرض خواهد نیاز به اعتبار بسیار عالی در نظر گرفته شود. اما منصفانه نمره کم اعتباری هنوز هم می توانید دریافت تایید بسته به وضعیت مالی خود را. از آنجا که بسیاری از وام دهندگان این ایده آل به اطراف مغازه. بانک های محلی خود را به احتمال زیاد ارائه می دهد وام های شخصی (بیشتر انجام دهد) و یا شما ممکن است پیدا کردن وام دهنده آنلاین مانند کشف. درخواست برای وام شخصی ساده است; هنوز شروع حداقل یک یا دو ماه پیش از زمان آن را به عنوان ممکن است در هر نقطه از یک روز تا چند هفته برای تصویب.
Choosing the Right Home Improvement Loans for Your Needs

عکس: istockphoto.com

2. با دقت در نظر گرفتن اندازه صفحه اصلی بهبود وام شما نیاز دارید به خاطر پول بیشتر همیشه بهتر نیست.

سرمایه گذاری بیش از حد پول به پروژه خانه شما بهبود می تواند مشکل به دو دلیل: شما ممکن است به قرض گرفتن پول بیشتر از شما می توانید پرداخت به موقع و شما ممکن است بیش از سرمایه گذاری در خانه خود را. بررسی سهام خود را. اگر شما کمتر پول سرمایه گذاری در خانه خود را از آنچه به شما مدیون وجود یک خطر بزرگتر از defaulting وام نوسازی. دوم ارزیابی ارزش پروژه شما اضافه کردن به صفحه اصلی. این مهم تنها به قرض گرفتن پول برای بهبود خود را در خانه اگر انجام خواهد شد بنابراین افزایش ارزش خانه خود را و یا شما را کاهش دهد و در دراز مدت هزینه ها—که در راه شما خواهد شد اساسا درآمد پول خود را به عقب. برای مثال اگر شما افزایش ارزش, شما قادر خواهید بود به درخواست برای قیمت بالاتر هنگامی که شما فروش.

پس شما تصمیم می گیرید به اندازه وام شما نیاز دارید, شما ممکن است ملاقات با وام دهندگان مختلف که در مورد مبلغ و مقایسه نرخ بهره. بسیاری از آنها ممکن است ارائه بسته های مشابه اما در نرخ بهره های مختلف. گاهی اوقات پرداخت وام سریع تر کمک می کند با بهره. اگر شما می دانید که شما می توانید آن را زودتر پرداخت کردن همیشه انتخاب های پایین تر اصطلاح در طول روند درخواست برای کمک به کاهش APR.

3. در نظر واجد شرایط بودن خود را به ببینید که وام های بهبود صفحه اصلی شما ممکن است واجد شرایط.

قبل از اینکه شما شیرجه رفتن به یک نرم افزار برای هر نوع وام شما باید در نظر چگونه شما واجد شرایط برای وام بهبود صفحه اصلی. نگاهی به خوبی در عمق نگاه در گزارش اعتبار خود را که شما می توانید امتیاز اعتباری, اعتباری, کنجد, Transunion و یا Experian سایت. شما کارت اعتباری و پرداخت صورتحساب در زمان ؟ اگر نه در کار است که اولین دلیل آن می تواند یک عامل بزرگ در این که آیا شما در حال تایید و چه نرخ بهره در دسترس شما هستند. یک FICO نمره اعتباری 620 یا بالاتر باشد معمولا نیاز به دریافت تایید برخی از وام گیرندگان ممکن است اجازه می دهد نمره 580. کاهش نمره های اعتباری خود را بالاتر نرخ بهره خود را خواهد بود.

بدهی به نسبت درآمد خواهد شد در روند تحصیلی. شما می توانید این را با تقسیم مجموع ماهانه خود را بدهی (یعنی خود را وام مسکن, وام خودرو, وام های شخصی و غیره.) توسط خود درآمد ناخالص ماهانه. اکثر عدالت خانه وام دهندگان خواهد شد و مصرف کننده به دنبال حمایت مالی اداره, توصیه که بدهی به نسبت درآمد نباید هر بالاتر از 43 درصد است. برخی از وام های شخصی اجازه می دهد تا وام گیرندگان به 50 درصد بدهی به نسبت درآمد.

مرتبط با: 11 نکته برای گرفتن یک وام خود را در خانه بعدی

4. را انتخاب کنید یک وام شخصی بیش از صفحه اصلی وام سهام برای سریع تر کمک های مالی.

اگر شما به دنبال برای تصویب سریع و بودجه وام شخصی خواهد بود ایده آل تر از صفحه اصلی وام سهام به عنوان آن طول می کشد برای دریافت تایید. با استفاده از وام های شخصی برای صفحه اصلی بهبود (persian) کار خواهد کرد مانند هر دیگر نا امن وام های شخصی: نرخ بهره خود را خواهد نمره اعتباری شما بستگی دارد و شما باید انعطاف پذیری و اطمینان از نرخ بهره ثابت بنابراین شما می توانید برنامه های ماهانه در داخل بودجه خود را. معمولا وام های شخصی در دسترس هستند بین مقدار 1000 $و $100,000. جوانب مثبت از وام شخصی شامل توانایی به قرض گرفتن یک مقدار کوچکتر و بدون استرس بیش از حقوق صاحبان سهام. منفی کوتاه تر روش بازپرداخت و نرخ بهره بالاتر است. با توجه به Investopedia متوسط نرخ درصد سالانه در یک وام شخصی با 24 ماه مدت است 10.21 درصد است. از رای دادن به شما پرداخت می تواند طیف وسیعی از 6 درصد به 35 درصد و عامل تعیین کننده است که نمره اعتباری خود را.

Home Improvement Loans and Other Financing Options for Renovations

عکس: istockphoto.com

5. در نظر گرفتن گزینه های جایگزین اگر شما واجد شرایط برای سایر وام های بهبود صفحه اصلی.

اگر شما به دنبال یک جایگزین برای صفحه اصلی بهبود و وام های شخصی به دلیل واجد شرایط وجود دارد چند گزینه های دیگر. در پایان آنچه شما انتخاب می کنید باید به این بستگی دارد که چه نوع از وام خط اعتباری و یا برنامه را مناسب نیازهای شما بهترین.

  • خط سهام اعتباری: صفحه اصلی خط سهام اعتباری به شما توانایی استفاده از حقوق صاحبان سهام در خانه خود را به عنوان وثیقه. شما می توانید به قرض گرفتن تنها تا آنجا که شما نیاز دارید که یک مزیت عمده. با توجه به Bankrate شما همچنین می توانید کسر علاقه خود را به صفحه اصلی خط سهام اعتباری در مالیات خود را اگر شما با استفاده از این بودجه برای بهبود به خانه خود را. بررسی خود را با متخصص مالیاتی برای پیدا کردن چگونه برای واجد شرایط برای این.
  • انرژی کارآمد, برنامه وام مسکن: با این اداره مسکن فدرال (FHA) برنامه صاحب خانه می تواند سرمایه گذاری مقرون به صرفه انرژی-بهره وری بهبود مانند پانل های خورشیدی نصب و راه اندازی کوره مجرای تعمیرات. تماس با FHA-تصویب وام دهنده برای این برنامه برای کسب اطلاعات بیشتر و اعمال می شود. شما ممکن است مجبور به گرفتن یک خانه انرژی است که ارزیابی خود را ارزیابی بهره وری انرژی خانه و تعیین اگر شما واجد شرایط.
  • نقدی از refinancing: نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) است مانند یک وام مسکن جدید. به جای گرفتن یک وام مسکن سرمایهاضافهاندوختن نقد خارج خواهد خود را جایگزین وام مسکن اصلی خود را به عنوان وام مسکن اولیه. شما قادر خواهد بود برای دسترسی به سهام خود را برای دریافت پول نقد در بسته است که شما قادر خواهد بود برای استفاده از صفحه اصلی بهبود. خانه جدید خود را وام را پرداخت جدید تعادل, شرایط و نرخ. با توجه به اعطای وام درخت با نرخ نقدی از refinancing به طور معمول کمتر از خرده فروشی بهبود صفحه اصلی, کارت های اعتباری, کارت های اعتباری منظم و وام های شخصی.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر