5 راه حل برای قالب در پنهان کردن خود را در ماشین لباسشویی

قالب در ماشین لباسشویی ؟ 5 راه برای متوقف کردن و جلوگیری از آن | باب ویلا نفس کشیدن یک نفس هوای تازه را به لبا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 اردیبهشت 1399
قالب در ماشین لباسشویی ؟ 5 راه برای متوقف کردن و جلوگیری از آن | باب ویلا

نفس کشیدن یک نفس هوای تازه را به لباس های شسته شده با رعایت این 5 نکته برای خلاص شدن از قالب.

5 Fixes for Mold in Hiding in Your Washing Machine

عکس: depositphotos.com

با گذشت زمان و رطوبت داخل ماشین لباسشویی می تواند به دام افتاده در سخت برای رسیدن به مکان و به راحتی می توانید تبدیل شدن به یک محل عالی برای قالب به رشد است. مهر و موم و واشر و اسپری هستند فقط تعداد کمی از مناطق است که شما به احتمال زیاد نمی کنید هنگامی که شما پاک کردن دستگاه خود را, اما این همان مناطق هستند برخی از بدترین جاها برای رشد کپک زیرا آنها اغلب نمی خشک درست پس از شستشو. ترکیب به دام افتاده رطوبت با رطوبت در اتاق رختشویی و شما باید محیط مناسب برای رشد کپک.

حتی اگر شما نمی توانید آن را ببینید قالب می توانید به راحتی متصل به لباس و باعث مسائل تنفسی مانند عطسه و سرفه و خس خس سینه. آن را حتی می تواند بدن خود را به منظور توسعه یک تب. در حالی که این علائم نمی سرگرم کننده برای کسانی که بیشتر در معرض هستند مانند کودکان و افراد مسن یا افراد با موجود تنفسی مسائل عواقب می تواند شدید تر است. برای نگه داشتن ریه های خود را خوشحال و لباس های خود را تمیز کنید این پنج راه حل برای قالب در ماشین لباسشویی.

Removing Mold in Washing Machine

عکس: depositphotos.com

1. تمیز کردن لوازم خانگی خود را به طور منظم و خشک کن ماشین لباسشویی خود را.

این روش ممکن است که شما در حال حاضر سعی کردم اما کلید خود را تمیز کردن ماشین لباسشویی است که به اسکراب تمام کسانی که در مناطق پنهان است که شما ممکن است به طور معمول فکر می کنم به تمیز کردن. حذف صابون سفید کننده و نرم کننده اسپری به طوری که شما می توانید آنها را به صورت جداگانه و به طوری که شما می توانید تمیز کردن مناطق که در آن آنها مناسب است. تمیز کردن داخل درام با استفاده از یک دستمال و یا برس و یک ضد میکروبی تمیز کردن اسپری توجه نزدیک به واشر لاستیکی در مقابل بار واشر و لب از درب بالا-بار واشر.

هنگامی که شما به پایان رسید شستشو جلو و داخل واشر بررسی شلنگ در بازگشت به مطمئن شوید که قالب شده است جمع آوری شلنگ اتصالات. پس از تمیز کردن و خشک هر قسمت را با دقت و اتخاذ یک عادت اطمینان حاصل کرد که هر بخش با توجه به زمان کافی برای خشک پس از هر شستشو. یک حوله یا دستمال ممکن است کمک به خشک کردن قطعات است که می تواند رسیدن به, اما برای بهترین نتایج را ترک واشر باز به هوا و در نظر گرفتن مراقبت های ویژه با مناطقی که کم جریان هوا. اگر دستگاه خشک درست بعد از هر چرخه قالب نمی خواهد که مناسب محیط برای رشد.

2. سازمان دیده بان برای ماشین آلات خاص مناطق مشکل است.

مقابل بار واشر بسیاری از مطبوعات بد برای مشکلات قالب است که به طور مداوم رخ می دهد در داخل مهر و موم لاستیک در ماشین لباسشویی درب از بالا به بار واشر باید مسائل خود را. درب در یک بار مدل اغلب دارای لب های فلزی است که اغلب نادیده گرفته شده در طول تمیز کردن. لب زیرین در حوضه همچنین منطقه ای که می شود از دست رفته زمانی که واشر است که تمیز بودن.

اما در مقابل بار واشر سزاوار برخی از انتقاد آنها دریافت کرده اند. واشر در مقابل بار ماشین مهر و موم در آب در طول چرخه شستشو اما مگر اینکه آن را به درستی شسته و خشک شده آن را نگه می دارد که رطوبت برای بسیار طولانی تر از هر منطقه دیگری در دستگاه. این طراحی باعث ایجاد یک مکان ایده آل برای قالب به رشد می کنند تا به طور کامل خشک کردن با هوا بسیار مهم است.

Cleaning Mold in Washing Machine

عکس: depositphotos.com

3. حذف بوهای ناخواسته.

اگر قالب به یک مشکل شده است در گذشته و یا دستگاه شما ساخته شده است تا سپرده از مو و صابون و خاک آن را می توانید شروع به بوی وحشتناک است. برای حذف این بو و پاکسازی دستگاه خود را شروع با تمیز کردن ماشین با دقت به طوری که هر مانده gunk در آن دشوار است برای دسترسی به شکاف برداشته است قبل از اینکه شما پاکسازی دستگاه. این یک گام مهم به عنوان دستگاه خود را ادامه خواهد داد به بوی اگر منبع برداشته شده از قبل.

شما باید خود را تنظیم واشر به بالاترین تنظیم درجه حرارت و اضافه کردن آب ژاول به طور مستقیم به درام چهار فنجان برای یک مقابل بار واشر یا دو فنجان برای یک بار واشر. شروع چرخه و اجازه وان پر کردن اجازه می دهد همزن برای مخلوط سفید کننده به آب است. در این نقطه توقف چرخه و اجازه دهید محلول سفید کننده و نشستن در ماشین لباسشویی برای نیم ساعت قبل از ادامه چرخه. پس از پایان این چرخه اجرای دستگاه از طریق یک چرخه شستشو برای حذف همه آثار از سفید کننده و سپس تکرار این مراحل را با استفاده از چهار فنجان ساده سرکه سفید به جای سفید کننده. این باید حذف کلیه بوهای ناخواسته و کشتن هر باکتری ها و یا قالب.

4. استفاده از لباس های شسته شده افزودنی طراحی شده برای حذف قالب.

هنگامی که شما در حال آماده سازی بعدی خود را بار از لباس های شسته شده آن را تقریبا در هیچ زمان و در همه به اضافه کردن مقدار کمی از لباس های شسته شده افزودنی در با لباس های خود را و در عین حال این گام ساده می توانید ذخیره کنید و ریه های خود را از تنفس مضر اسپور کپک. لباس های شسته شده مواد افزودنی مانند EC3 (در آمازون در دسترس) استفاده از مواد ضد میکروبی مانند روغن درخت چای برای از بین بردن اسپور کپک خود را در ماشین لباسشویی و لباس خود را به طوری که لباس های شسته شده شما بیرون می آید و عاری از کپک و بوی بهتر است. در حالی که این ثابت نمی خلاص شدن از شر هر گونه رشد کپک در ماشین لباسشویی آن را به محدود کردن مقدار از قالب که می شود بر روی لباس های خود را.

How to Get Rid of Mold in Washing Machine

عکس: depositphotos.com

5. ارتقاء به لوازم خانگی جدید با میکروبی دفاع ویژگی های.

اگر شما یک ماشین است که به نظر می رسد برای رشد کپک بدون توجه به آنچه شما انجام آن را پاک و آن را خشک نگه دارید و سپس شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن سرمایه گذاری در یک ماشین است که می آید با میکروبی دفاع ویژگی های ساخته شده در طول فرآیند تولید. این فرایند تولید یک سطح داخل ماشین که نفوذ به دیواره سلولی از هر گونه میکروارگانیسم است که می آید در تماس با آن, جلوگیری از میکروارگانیسم از عملکرد و یا ضرب. در حالی که شما هنوز هم نیاز به پاک کردن دستگاه خود را به طور منظم از این دستگاه ارائه اضافه شده حفاظت در برابر باکتری ها و مخمرها قالب ها و قارچ ها. هنگامی که در ترکیب با مناسب تمیز کردن و خشک کردن تکنیک های حفاظت از این خود را حفظ خواهد کرد رختشویی بو و عاری از میکروارگانیسم های مضر.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب