3 راه های آسان روز لباس های شسته شده می تواند کارآمد تر و سازگار با محیط زیست

3 راه های آسان روز لباس های شسته شده می تواند کارآمد تر و سازگار با محیط زیست - باب ویلا دفعه بعد شما در بازار

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 اردیبهشت 1399
3 راه های آسان روز لباس های شسته شده می تواند کارآمد تر و سازگار با محیط زیست - باب ویلا

دفعه بعد شما در بازار برای یک لباس واشر یا خشک کن برای انرژی استار برچسب برای صرفه جویی در انرژی و پول و این سیاره است.

Get More Laundry Done in Less Time Following These 3 Tips

عکس: istockphoto.com

خانواده ها در صورت بیشتر تمیز کردن وظایف از همیشه قبل از, بنابراین از هر فرصتی برای "easy button" خوش آمدید. لباس های شسته شده بدون استثنا است. نگه داشتن لباس و حوله و منسوجات خانگی پاک است هرگز پایان دادن به کارهای عادی و روزمره و مانع فقط به نظر می رسد برای دریافت فولر در هر روز است. هنگامی که شما لازم نیست که یک پنجره زمان (یا انرژی) برای مقابله با این کار رشد انبوهی از لباس های شسته شده می تواند وزن شما را پایین ذهنی. حتی بدتر اگر شما زین با یک واشر و خشک کن که لازم نیست که این کار بسیار بهتر است شما احتمالا قرار دادن خاموش کار سخت و طاقت فرسا و در نهایت با حتی بزرگتر بار در زمانی که شما در اطراف آن.

Look for the Blue ENERGY STAR Label

عکس: energystar.gov

خوشبختانه پاسخ به این باطل رختشویی چرخه! فقط به دنبال آبی ENERGY STAR برچسب. این کمی آبی برچسب وعده های کارآمد تر و در نهایت بهتر تمیز کردن و پشت کردن این وعده با تحقیق و علم است. انرژی استار گواهینامه به معنی آن دسته از لوازم صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی صرفه جویی آب بیشتر و بهتر برای این سیاره از مدل رقیب. به دنبال این راهنمایی برای به دست آوردن بیشترین بهره وری از وسایل خود را به طوری که شما می توانید آن را از طریق روز رختشویی احساس خوب در مورد همه چیز شما را نجات داد—از دلار در قبوض آب و برق به انتشار گازهای گلخانه ای که منجر به تغییر آب و هوا.

Enter to Win an ENERGY STAR Certified Washer/Dryer Set from Kenmore

برنده انرژی استار گواهی واشر و خشک کن مجموعه ای از کنمور. خود را به سهولت بار با یک بسیار کارآمد واشر و خشک کن مجموعه. به طور انحصاری در BobVila.com شما می توانید وارد کنید برای برنده شدن یک کنمور 41462 4.5 مس. ft. Smart Wi-Fi را فعال کنید بار جلو واشر با Accela شستشو® (سفید) و یا گاز و یا برق-صفحه کنمور 81562 7.4 مس. ft. Smart Wi-Fi فعال برقی سشوار وات/بخار (سفید)—همه گواهی انرژی استار. را وارد کنید در حال حاضر!

1. محدود کردن جستجوی خود را برای انرژی استار لوازم خانگی.

انرژی استار گواهی واشر و خشک کن با استفاده از ویژگی های پیشرفته را به شما و عملکرد شما انتظار می رود با هر بار. بالا سرعت چرخش در واشر عصاره بیشتر آب است که باعث کاهش زمان خشک شدن در حالی که بصری خشک کن حس هنگامی که لباس های خود را خشک و خاموش برای جلوگیری از خشک شدن و کاهش اتلاف انرژی است. در حالی که شما در حال خرید فقط بررسی لوازم برای برچسب آبی که گواهی است که این مدل در دیدار با راندمان بالاتر از استانداردهای برندهای رقیب.

نه تنها لباس های خود را از بهره مندی از این, ارتقاء, اما کیف پول خود را و این سیاره بیش از حد خواهد شد. انرژی استار گواهی لباس واشر و خشک کن در حدود 25 درصد و 20 درصد کارآمد تر بود نسبت به مدل استاندارد. بهره وری بیشتر ترجمه را به انرژی کمتر استفاده می شود و بیشتر پول ذخیره شده—حداقل $370 طول عمر انرژی استار گواهی لباس واشر و حتی بیشتر با یک انرژی استار واشر/خشک کن جفت. اگر همه لباس واشر در ایالات متحده فروخته شده بودند انرژی استار گواهی ما را نجات دهد بیش از $3.3 میلیارد دلار در هر سال و جلوگیری از بیش از 19 میلیارد پوند از آلودگی کربن (معادل تولید گازهای گلخانه ای از 1.8 میلیون خودرو) در سال است.

Switch to a Front-Loading Washing Machine for More Efficiency

عکس: istockphoto.com

2. سوئیچ به جلو بارگذاری واشر.

اگر شما داده نشده خیلی فکر کردم به انتخاب بین بالا و جلو بارگذاری لباس واشر, شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند که چقدر جلوتر جلو لودر در یک مقایسه. آنها نه فقط به صورت کشویی در زیر یک آشپزخانه و یا انباشته خود را با خشک کن اما آنها نیز تمیز بیشتر در هر بار موثر تر است.

چرا که آنها ارائه فضای بیشتر در داخل از بالا به بارگذاری مدل همان اندازه شما می توانید به سرعت از طریق مانع پر از لباس های شسته شده. فرانت لودر تمایل به بزرگتر درام از بالا-لودر. و همچنین بدون همزن در نظر گرفتن فضای جبهه-لودر می توانید مسئولیت رسیدگی به حتی بیشتر خشکشویی—بین 15 و 20 پوند از لباس های شسته شده در 4.5 متر مکعب از فضا!

مقابل بار مدل نیز با استفاده از مقدار کمتری آب و برق نسبت به مقایسه بالا, بار, ماشین آلات. در اینجا چگونه آنها آن را انجام دهید: به جای مالش و شستشوی لباس ها در وان آب جلو-بار واشر جست و خیز کردن و اسپری لباس با مقدار کمی از آب با فشار بالا. این جوش پایین به پس انداز واقعی برای شما و این سیاره است. انرژی استار گواهی مقابل بار واشر 85 درصد آب بیشتر کارآمد از بالا به بار واشر با آشوبگران. مقابل بار واشر نیز استفاده از حدود 60 درصد انرژی کمتر از بالا به بار واشر با آشوبگران. این مهربان شستشو به معنی کمتر ساییدگی و پارگی لباس خود را که می تواند کمک به گسترش زندگی از اغلب شسته موارد—از جمله های مورد علاقه خود را تی شرت!

3. انتخاب کردن برای یک خشک کن با پمپ حرارتی فن آوری است.

شما یک قدم جلوتر از این بازی با هر خشک کن است که دارای ستاره انرژی صدور گواهینامه, اما پمپ حرارتی خشک کن ها به خصوص کارآمد است. پمپ حرارتی خشک کن گرفتن در محیط و درجه حرارت آن و سپس recirculate آن را در خشک کن برای حفظ دمای ثابت در حالی که با استفاده از انرژی کمتر است. آنها می تواند استفاده به عنوان کمی به عنوان نیمی از انرژی معمولی خشک کن لباس و شومینه ventless جمع و جور مدل ها نصب شده می تواند تقریبا در هر نقطه.

اما این که آیا شما انتخاب می کنید یک گواهی انرژی استار پمپ حرارتی و خشک کن و یا هر گونه دیگر خشک کن مدل که به دست آورده است ستاره انرژی شما صرفه جویی در انرژی از مزایای پیچیده ویژگی های مانند:

  • پایین تنظیم حرارت. دیگر چرخه خشک کردن در حرارت کم تنظیم با استفاده از انرژی کمتر است. وقتی که شما خرید یک گواهی انرژی استار, خشک کن لباس, امکان استفاده از چرخه است که با استفاده از حداقل مقدار از انرژی گاهی شناخته شده به عنوان "صرفه جویی در انرژی" انتخاب شده است.
  • بخار چرخه. این از ویژگی های مناسب می تواند کمک به جلوگیری از چین و چروک, صرفه جویی در وقت شما صرف اتو کردن لباس.
  • سنسور خشک کردن و اتوماتیک چرخه فسخ است. این سنسورها و تنظیمات جلوگیری از لباس های خود را از خشک شدن محافظت لباس از ساییدگی و پارگی و صرفه جویی در مصرف انرژی در این فرآیند است.

اثرات مثبت انرژی استار گواهی واشر و خشک کن تنظیم کشش فراتر از صرفه جویی در انرژی. پس چرا تاخیر ؟ سوئیچ در حال حاضر به شروع به کوچک شدن لباسها هزینه—و رد پای کربن خود را—فورا.

این محتوا با تبلیغات پرداخت می شود ایجاد شده در همکاری با انرژی استار. آن حقایق و نظرات کسانی که از BobVila.com.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب