2 ملوان از حامل روزولت با COVID-19 بستری در ICU

یکی دیگر از ملوان اختصاص داده شده به ناو هواپیمابر تئودور روزولت بوده و بستری در واحد مراقبت های ویژه بیش از تنگی نفس, نیروی دریایی اعلام کرد در روز سه شنبه.

ملوان یکی از چهار نفر از اعضای روزولت خدمه در حال حاضر در بیمارستان بستری شده در نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان گوام با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. یک پنجم ملوان بود که بستری در ICU در هفته گذشته درگذشت از بیماری در روز دوشنبه.

Military.com گزارش روز دوشنبه که چهار ملوانان در بیمارستان بستری شد با این بیماری است. در آن زمان سه نفر از ملوانان در شرایط عادلانه و دگرمن. j.g. راشل McMarr یک ناوگان اقیانوس آرام سخنگوی گفت. یکی از ملوانان’ بیماری ناشناخته بود.

مرتبط:بیشتر ملوانان از حامل روزولت بستری با COVID-19

یک مقام دفاعی در این هفته گفت که هیچ یک از چهار ملوانان بودند که در بیمارستان بستری بودند در هواکش. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا ملوان که منتقل شد به بخش ICU با تنفس مسائل مورد نیاز لولهگذاری.

این هواپیما حامل کشیده به گوام ماه گذشته که در آن هزاران نفر از ملوانان شده است offloaded: و جدا شده به عنوان COVID-19 موارد گسترش در میان خدمه. در حال حاضر وجود دارد 589 موارد مثبت در میان تقریبا از 4800 نفر خدمه.

بیش از 4000 ملوانان منتقل شده اند در ساحل و 93 درصد از خدمه تست شده برای این بیماری با توجه به نیروی دریایی داده است.

رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایکل Gilday متعهد شده است پشتیبانی کامل خود را از روزولت به عنوان خدمه خود را ادامه می دهد مبارزه با کروناویروس.

نیروی دریایی مواجه شده است و موشکافی برای از بین بردن کشتی کاپیتان سابق پس از یک پرده درخواست کمک در برخورد با بحران پزشکی منتشر شد توسط سان فرانسیسکو کرونیکل. واکنش در نهایت اقدام سابق نیروی دریایی وزیر توماس Modly که تصمیم به از بین بردن سروان. برت Crozier از دستور از نقش خود را به عنوان به خوبی.

Crozier یکی از نزدیک به 600 نفر از اعضای تئودور روزولت خدمه مبارزه COVID-19.

این ویروس شروع به گسترش در کشتی بعد از حامل ساخته شده یک پورت در ویتنام یک “خطر بر اساس تصمیم” Gilday به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته ساخته شده بود Adm. فیل Davidson, سر آمریکا Indo-Pacific Command.

نظامی بیش از 2,600 COVID-19 موارد در میان آن لباس پرسنل. حداقل 80 سربازان در حال حاضر در بیمارستان بستری به عنوان یک نتیجه از این بیماری است.

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب:نیروی دریایی در مبارزه با رشد COVID-19 شیوع بیماری در بیمارستان کشتی رحمت به عنوان 7 تست مثبت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر