25 ترد, جویدنی, روغنی نان دستور العمل های

تنها چیز رضایت بخش تر از بوی نان تازه پخته شده است بوی نان تازه پخته شده در آشپزخانه خود را. وجود دارد یک دلیل

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 اردیبهشت 1399

تنها چیز رضایت بخش تر از بوی نان تازه پخته شده است بوی نان تازه پخته شده در آشپزخانه خود را. وجود دارد یک دلیل پخت نان خود را از نوع مراسم. یک از-ابتدا قرص ترکیبی بین علم و سحر و جادو که در آن ساده و آرد و نمک و آب تبدیل به ترد لبه کرکی-محور (و امیدوارم کره-slathered) خوبی است. آن را خوشمزه, بله, اما آن را نیز توانمند سازی—یک پروژه است که خود را گرم خانه و ارضا عمیق.

آیا شما عشق بدون focaccia, craggy نان و نوشابه و یا یک زبانه دار خمیر ترش وجود دارد یک نان دستور در حال انتظار برای شما. و برای اثبات آن (eh?), ما خار از طریق Food52 را دهه پیر جعبه دستور غذا برای نان دستور العمل های مورد علاقه ما همیشه.

این آسان نیست—ما متمرکز بر مرزه قرص و رول (خیلی متاسفم, دارچین, شکر, صبحانه, پاف! شما هنوز هم دوست داشت!). اما ما آن را تنگ پایین به بالا پوسته نان آوران, اگر شما خواهد شد. آنها را به یک نگاه, زیر, سپس شکستن آرد و ورز.

1. اين را Challah

ما قول می دهم که با ریوکا دستورالعمل شما تا برای چالش challah, بافتن. اولین بار ما تست آشپزخانه ساخته شده از آن در سال 2010 از آن پدید آمد از فر بزرگ و poofed با روح خرده نان گدایی به کره و بلعیدم.

2. در خانه نان

این نان است که نه تنها ساده برای پخت اما سازگار—آن را در فر در یک پیتزا سنگ (و یا پخت جراحی) در یک دیگچه آهن و یا خود را stovetop. بدون توجه به آنچه که آن را هنوز هم آشپز تا زیبایی. سعی کنید خدمت با Archana Mundhe فوری دیگ مرغ کره یا میرا Sodha جدید سیب زمینی & نخود چات.

3. آسان کشت Flatbread

اگر مخمر intimidates شما نگاه هیچ بیشتر از این تاول flatbread که فقط به عنوان خوب در weeknight به عنوان آن را در یک روز تعطیل است. جوش شیرین و پودر ارائه دلربایی در حالی که تعداد زیادی از دانه ها (دستور العمل توسعه دهنده سارا Jampel دوست دارد ترکیبی از تست آفتابگردان, دانه, سياه دانه, دانه کنجد, دانه خردل و گشنیز) اضافه کردن بحران.

4. چهار ساعت باگت

اگر شما به دنبال برای یک استارت نان (بدون استارتر) در اینجا قرص نان خود را. "این دستور غذا تهاجمی no-more-بهانه پرتاب است که شما نیاز به شروع به پخت نان خود را می گوید:" نبوغ رهبر کریستن Miglore. "آن شما را فقط 4 ساعت متناوب توجه و نمی خواهد نیاز به یک نویسنده و نه هیچ یک از تجهیزات شما در حال حاضر نیست خود را—و آن را رقیب نانوایی مورد علاقه خود را است."

5. قوم و خویشی شیر نان

مورد تحسین قرار گرفته به عنوان اعتیاد آور ترین نان شما تا کنون خوردن قوم و خویشی شیر نان می توانید آن را تمام انجام. "این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان نان ساندویچ نان تست فرانسوی, همبرگر, نان دونات و بیشتر" می نویسد: کاترین مارگارت o'donnell. "این است و نان است که ادغام ابزار و طعم و یکپارچه است." هنگامی که شما استاد خمیر شما می توانید در سراسر بازی با فرم—بگو شام رول یا فرم قرص نان.

6. ماست و نان با ملاس

دلچسب و سالم و مرطوب با فقط یک لمس از شیرینی این نان الهام گرفته شده بود توسط یک دستور در علامت گذاری به عنوان Bittman را چگونه به طبخ همه چیز گیاهی. یکی بسیار مهم توجه داشته باشید از دستور نویسنده ماریان Bull: "اجازه دهید نان سرد قبل از شما آن را تکه تکه. بله من جدی است." (برای آنچه در آن ارزش: فقط در مورد هر دستور غذا نان مزایای از همان مشاوره! هنگامی که نان خود را می آید از فر آن را هنوز هم "پخت" در راه خود را; آن را حداقل یک ساعت برای دریافت یاطاقان های خود را و تبدیل شدن به بهترین خود را.)

7. Saltie را Focaccia

اگر شما در حال پخت تازه کار, اجازه دهید ما معرفی به بهترین دوست جدید خود را: focaccia. آن را پخت-ورق دوستانه بدون نیاز به ورز می رود و از فر به جدول مانند یک ستاره است. ما عاشق پاره شدن آن را به ارضایی, سکس با دست ما به جای استفاده از یک چاقو. آن را نیز مناسب برای یک حزب آماده, بزرگ با فرمت ساندویچ (مانند گفتن این دال muffuletta).

8. سیب زمینی پوست کنده Focaccia

یکی دیگر از focaccia, این بار با, هوشمند, تکه تکه عنصر: پوست سیب زمینی. این نه تنها اضافه کردن heartiness اما لذت بخش chewiness ما نمی توانیم به اندازه کافی از. به علاوه اگر شما در حال حاضر در حال پوست کندن spuds برای چیزی مثل پوره سیب زمینی (سلام سلام یکشنبه شب شام) این است که بسیار سرنوشت بهتر از بن کمپوست.

از فروشگاه ما

9. الکساندرا استافورد هیچ-خمیر نان دهقان

بنابراین شما می خواهید یک قرص نان با یک عمیقا پوسته طلایی و باز داخلی خرده اما شما نیست که آشنا با نان دستور العمل های. از اینجا شروع کنید. این قرص با استفاده از مخمر فوری که به معنی شما لازم نیست که صبر کنید روز خود را برای پاداش و هنگامی که شما قطع از این روش شما می توانید با تغییر آن به هیچ پایان.

10. زندگی در حال تغییر قرص نان

آیا ما به ذکر آن را فاقد گلوتن? آن است. این متراکم از کار افتاده, سالم و بی خطر قرص نان پر است از چیزهای خوب مانند نورد جو دانه کتان و فندق (یا بادام یا گردو و یا با قرار دادن مهره های مورد علاقه خود را در اینجا). ما آن را دوست دارم با تعداد زیادی از کره و پوسته پوسته نمک و یا تبدیل به یک رو باز ساندویچ با پنیر و ماهی دودی.

11. Oaty شکر قهوه ای نان و نوشابه

این ترد کل دانه قرص نیاز ندارد مخمر به یک showstopper بر (با تشکر از جوش شیرین!). اجاق هلندی تضمین اضافی-پوسته ترد و جو اضافه کردن chewiness و یک مقدار کم شکر قهوه ای اضافه می کند فقط به اندازه کافی شیرینی. شما می توانید آن را در خدمت با کره و مربا برای صبحانه, اما آن را فقط به عنوان به خوبی در کنار هر آنچه که شما در حال خدمت برای شام امشب.

12. قهوه ای کره Butternut رول

آیا شما تا کنون دیده تر پاییزی دستور العمل نان در زندگی خود را? جواب این است: البته که نه! این butternut رول برنده ما بهترین دستور با کره قهوه ای دستور مسابقه—و شما فقط نیاز به یکی را امتحان کنید ببینید که چرا است. خوب بروید و یکی دیگر. ما خواهد شد بیش از حد.

13. خاله ماریا رول

این رول شیرین و شیری و اذوقه و نوشابه, بله, اما آن را متوقف نمی شود ما را از خدمت به آنها را با یک سوپر-مرزه گسترش (فکر می کنم کباب و مرغ و بوقلمون و یا گوشت گاو و تعداد زیادی از استفاده نا مشروع). "این دستور غذا را در خدمت جمعیت" امیلی Nunn می نویسد. "زیرا که آنچه عمه ماریا را با آنها انجام دهد." آیا به عنوان عمه ماریا را انجام دهد.

14. آسمانی بلغور جو دوسر-ملاس رول

Monkeymom را انعطاف غنی رول باید فقط یک اشاره از شیرینی به آنها—آنها جویدنی و لطیف و پر از عطر و طعم از ملاس اما به اندازه کافی همه کاره برای تکمیل (و نه پایمال کردن) انواع غذاهای اصلی.

15. لمس-از-فضل بیسکویت

تکرار پس از آمریکا: هیچ تر و خشک بیسکویت. ترفند در اینجا این است که یک خمیر بیسکویت که به نظر می رسد waaay بیش از حد مرطوب. به عنوان دانشمند غذایی شرلی Corriher کشف شده است که در واقع درست است. با استفاده از یک کم پروتئین, self-rising آرد مانند سوسن سفید باعث می شود این کاملا ادم. اگر شما در حال خدمت به آنها را با شام شما می تواند هم بزنید و کمی فلفل سیاه به خمیر و نم نم پوسته پوسته نمک در بالا قبل از پخت.

16. هرگز شکست بیسکویت

و هرگز شکست ما معنی: هرگز شکست. این دستور غذا است—منتظر—دو مواد تشکیل دهنده: self-rising آرد (ور آمدن عوامل شامل) و کرم های سنگین (که هر دو غنی و مسئول خمیر). البته شما می توانید خارج از جاده این قالب به هیچ پایان. سبزیجات تازه مانند سس گوجه فرنگی خرد شده یا پیازچه. ترد گوشتی بیت مانند بیکن یا pancetta. یا پنیر. مقدار زیادی از پنیر.

17. بهترین نان ذرت

دیدار ما تست آشپزخانه بهترین نان ذرت. این یک crackly قهوه ای کره معطر پوسته و هرگز خشک و خوش مزه تند مرکز (با تشکر از هر دو دوغ و کره ذوب شده). اگر شما لازم نیست که یک کتری ریخته گری آهن در نظر بگیرید این یک بهانه مناسب برای خرید یک (هنگامی که شما شروع به استفاده از آن ما باید یک احساس شما نمی قادر خواهد بود برای متوقف کردن). مثل همه نان ذرت این است که بهترین روز از آن ساخته شده است. احساس رایگان برای دوباره گرم آن را در فر قبل از خدمت و نمی جست و خیز کره کنار.

18. پاپ کورن نان

چه اتفاقی می افتد زمانی که شما سخت کار کردن پاپ کورن ظهور را یک شبه آرد ذرت? آشپز ادوارد لی می خواستم برای پیدا کردن. "این باعث می شود یک crumbly نان که احساس می کند مانند نان ذرت, اما از آن است که سبک تر و fluffier در داخل" او می نویسد: در کتاب دوغ نقاشی های دیواری. خدمت با تعداد زیادی از شور کره (اما شما می دانستید که در حال حاضر).

19. مدیترانه نان زیتون

ما از بنیانگذاران مریل Stubbs سوگند یاد این ادم قرص هنگامی که او در کالج. در حالی که اکثر سریع نان شیرین هستند (فکر می کنم موز نان یا نان کدو تنبل یا کدو سبز نان) این یکی مورد پسند. آن زیتون و روغن زیتون و رزماری به علاوه برخی از آرد کامل گندم برای nuttiness. قرار دادن و نگه داشتن در دمای اتاق برای چند روز—به عنوان مریل یادداشت "آن را می سازد بسیار عالی توست."

از فروشگاه ما

20. 5 دقیقه صنعتگر نان توسط جف Hertzberg و Zoë فرانسوا

این دستور غذا را برای نان صنعتگر کامل با پوسته ترد و لطیف داخلی بسیار بسیار ادم. ما باور نمی کنید ؟ فقط از ده ها تن از بررسی درخشان در بخش نظرات که در آن واژه "آسان" "خوشمزه" و "کامل" می تواند به وفور یافت می شود.

21. در خانه خمیر پیتزا

هر بیکر آرسنال از دستور العمل کامل نخواهد بود بدون یک قابل اعتماد در خانه خمیر پیتزا و این یکی از نویسنده کتاب آشپزی کهربا ویلسون است که به عنوان قابل اعتماد به عنوان آن می شود. حتی بهتر است آن را کاملا سازمان ملل متحد داد و بیداد کن—شما فقط می خواهید را به مطمئن شوید که شما شروع به خاموش با آب است که به لمس گرم (نباید خیلی داغ یا خیلی سرد).

23. بدون خمیر نان خمیر ترش

قرار است که متلاطم خمیر ترش استارت به خوبی استفاده در این هیچ ورز دستور است که جامعه ما نمی تواند به نظر می رسد به اندازه کافی از. نرم افزار نکته: اگر شما یک اجاق هلندی دستی استفاده کنید که آن را به نان خود را جادویی پوسته با شنیدن بحران.

24. افرا جو دو سر صبحانه نان

این صبحانه آماده نان, انگشتان پا خط بین شیرین و خوش طعم, که باعث می شود آن را ایده آل برای صبح نان تست slathered در کره و مربا با شکوه با تخم مرغ و بیکن یا خوردن تازه از فر.

25. کلوچه انگلیسی

پخت متخصص ارین مک داول خود اعلام بشقاب سفالی کوچک انگلیسی hater—تا زمانی که او سعی گرم و دسته ای مستقیما از فر. این است که او را از رفتن به, دستور العمل در حال حاضر و آن را بسیار عالی اگر ما می گویند تا خودمان.


چه هستند برخی از بهترین در خانه نان راهنمایی کنید ؟ به اشتراک گذاری آنها را با ما در نظرات زیر!


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن