23 خانه هدیه برای مردمی که شما واقعا دوست دارم

یک هدیه دست ساز است که به بلند گرامی: شما در زمان زمان چیزی را از شروع تا پایان برای کسی غیر از خودتان است. آن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 اردیبهشت 1399

یک هدیه دست ساز است که به بلند گرامی: شما در زمان زمان چیزی را از شروع تا پایان برای کسی غیر از خودتان است. آن را نیز فوق العاده با ارزش برای ساز: شما به تنهایی تولید می شود که بلند گرامی چیزی که بدون کمک! براوو به شما.

در زیر من گرد کرده ام تا برخی از مورد علاقه من, پروژه های DIY (برخی از Food52 دیگران از crafters اینترنت بیش) که خاص و ساده و هدایای منحصر به فرد. آنها نیاز به کمی بودجه و زمان اما در بازگشت.

با یک بیت از پیش برنامه ریزی و سریع سفارش آنلاین (و یا اگر شما می توانید یک پیاده روی سریع از یک فروشگاه صنایع دستی مانند مایکل و یا یک فروشگاه سخت افزار) شما می توانید مورد علاقه هر کس منجی گرم و طبع.

از-ابتدا شمع معطر

سویا شمع سازی سریع و نسبتا ارزان پروژه با تن از اتاق را برای خلاقیت خود را به درخشش—با نام مستعار ایده آل DIY. این یک راه عالی برای استفاده از شیشه های قدیمی و شما هرگز عدم مشتاق دریافت کنندگان برای آزمایش های خود را!

خانگی, اسکراب در یک شیشه

DIY قند اسکراب بدن است که غیر سمی و سازگار با محیط زیست دوستانه و عملا خوراکی! آن را بسیار آسان می کند و هدیه بزرگ بیش از حد!

فروشگاه داستان

در اینجا بیشتر DIY محصولات زیبایی برای شما و مال شما

DIY Terranium

اتمام راهنمای مثل این یکی از Gardenista برای قرار دادن با هم یک بسته گلخانه. بهترین قسمت در مورد آن ؟ شما حتی می توانید یک شیشه میسون! (رفتن را یکی اضافی نگه دارید.)

چرم, زیر لیوانی

مجموعه ای از 4 یا 6 پشته آنها و پایان با یک روبان. این چرم باعث می شود این هدیه دست ساز احساس لوکس (که واقعا شما با استفاده از sharpie بیش از حد! از آن رو که بالا و پایین چیزی در رفتن).

دو ذخیره تبادل نظر هر دو چوبی:

کیسه های طلا و جواهر

عکس از واژگون شدن سوهو

ساخته شده با سوسو زننده معدنی کتانی, این کیسه های طناب کشی از با استعداد خانم ها از واژگون شدن سوهو را از نوع یک در لیست هدیه خود را swoon: آنها برای کفش delicates هنگام سفر حتی طلا و جواهر. اگر شما دسترسی به یک چرخ خیاطی و یک خط کش شما می توانید این پروژه است.

DIY نوشیدنی چتر

عکس Food52

همه سزاوار لذت بردن از یک ساحل کوچک برخی از آفتاب و برخی از مرتب کردن بر اساس, رنگارنگ, آناناس-decked نوشیدنی. ساحل ممکن است که در آن شما در حال رفتن در حال حاضر اما این نباید ما جلوگیری از تظاهر. وارد این کاغذ نوشیدنی چتر.

چوبی Trivets

معماری و فوق العاده محکم (آنها را نگه دارید از یک تن وزن!), این تقسیم توپ trivets هستند بنابراین خیلی از آنها حتی نمی نیاز به بسته بندی. مناسب برای خانه و یا طراحی علاقه مندان در لیست خود را و آنها را می توان در حدود یک ساعت شروع به پایان برساند.

دو trivet DIY را با یک طناب و یک کیسه دوخته:

کاغذ نذوراتی

چنگ زدن به برخی از 25 درصد نذوراتی را بیرون رول کاغذ و گرفتن یک جفت قیچی. چند دقیقه بعد voila! آرایه ای از سفارشی ساخته شده از وسایل روشنایی به پهلو در کنار ترتیبات گل در کنار جداول بین بطری شراب یا شما می دانید...در هر نقطه.

ساشه معطر

اسطوخودوس و کتانی در ترکیب این دست دوخته شده DIY به هر کشو (حتی یک کشو جوراب) بوی بهشت است. برای انباشته و در پایان با تعظیم اینها گذشته در زیر شلواری از دوستان و اعضای خانواده برای بیش از یک سال است.

مهره-و-گردنبند Tassel

عکس از واژگون شدن سوهو

این گردنبند DIY در دسترس هستند در شش پیچیده و پالت و بسته بندی شده در آسان به دنبال کیت از واژگون شدن سوهو. من می خواهم به آنها هدیه به خواهر و مادر من در یک ثانیه.

دو گردنبند DIYs در نخ و کوزه شیر حلقه (!):

حداقل شمعدان

اگر شما در حال سفر برای تعطیلات این شمعدان مدرن را می توان ساخته شده و در نشستن با سهولت در چمدان یا حمل کنید. ترکیب و مطابقت با طرح های شما را و آنها را به عنوان یک مجموعه—شاید به جفت مورد علاقه خود را از تهوع. (چوبی تنوع در اینجا.)

مدرن تاج گل

عکس صادقانه تکواندو

سفر به حیاط پشتی منزل خود و یا سفر به باغ مرکز عرضه (اگر جستجوگری چیزی که شما نمی) چند متری از مخمل روبان و چیزی به عنوان پایگاه خود را—که شما خودتان دست ساز, مدرن, تاج گل مثل این یکی توسط HonestlyWTF.

دو مطلب زمستانی تاج گل DIYs:

دست مهر دستمال

این پروژه مناسب برای بچه ها درگیر. راه اندازی خط مونتاژ به مجموعه ای از 2 و 4 و 6. و اگر شما راه بیش از حد بسیار سرگرم کننده ساخت خود را سفارشی دستمال را متوقف و سپس سعی کنید این DIY طراحی روی آنهایی بعدی.

چیزی خوراکی

عکس از جیمز باج

هدیه نیست همه زبان عشق. برخی ترجیح می دهند یک متفکر کارت و یا تلفن تماس بگیرید. اما هیچ کس و منظورم هیچ کس می گویند هیچ به خانه کوکی کارامل موسلی و یا نوار. در اینجا 16 خوراکی هدیه را در نظر بگیرید:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن