22 آمریکا و اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو و نه نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا از آلمان

بیست و دو جمهوری خواهان در کمیته نیروهای مسلح مجلس به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه به معک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 خرداد 1399

بیست و دو جمهوری خواهان در کمیته نیروهای مسلح مجلس به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه به معکوس تصمیم خود را به جلو و 9,500 نیروهای ایالات متحده در خارج از آلمان هشدار داد که خروج خواهد ارسال سیگنال اشتباه به روسیه است.

"در اروپا و تهدیدات ناشی از روسیه را ندارد کاهش و اعتقاد ما بر این است که نشانه هایی از تضعیف تعهد ایالات متحده به ناتو را تشویق بیشتر کشور و فرصت طلبی" جمهوری خواهان گفت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن.

جزئیات بعدی: نظامی و افزایش دستمزد برای سال 2021 حرکت رو به جلو در سنا

"ما قویا بر این باورند که ناتو مانند آلمان باید بیشتر انجام دهید برای کمک به مشترک ما دفاع از تلاش های" این نامه گفت: "[اما] ما همچنین می دانیم که به جلو استقرار نیروهای آمریکایی پس از پایان جنگ جهانی دوم کمک کرده است به دیگری جلوگیری از جنگ جهانی و از همه مهمتر کمک کرده است, را امریکا امن تر است."

منجر امضای نامه ای بود که از Rep. مک Thornberry R-تگزاس کمیته رتبه بندی عضو و معمولا یک حامی سرسخت مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها نیز با انتقاد از خروج تصمیم, اولین گزارش وال استریت ژورنال از 5 ژوئن.

در ژوئن 5, بیانیه سناتور. جک رید, D -, رود آیلند, رتبه بندی و عضو ارشد کمیته نیروهای مسلح سنا گفت: "منظور این است که خرده و مضحک."

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به مبلغ "به نفع دیگری" برای رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین "و دیگری رهبری شکست این دولت که بیشتر گونه روابط با متحدان ما."

در یک پست توییتر بازنشسته ارتش سرهنگ ژنرال بن هاجز سابق فرمانده ارتش آمریکا در اروپا گفت: خروج نیروهای نظامی از آلمان خواهد بود یک "اشتباه" بود که "به هر استراتژی است."

این حرکت را یک "هدیه پوتین" هاجز گفت. "کرملین هیچ کاری برای کسب درآمد/حکم ما شرکت کردند."

کاخ سفید هنوز به ان برنامه ریزی خروج از آلمان که کاهش تعداد نیروهای ایالات متحده وجود دارد به حدود 25,000.

در کاخ سفید دوشنبه وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany sidestepped سوال در نیروهای نظامی برداشت از آلمان است.

"اول ما هیچ اطلاعیه در این زمان" McEnany گفت. "من می دانم که وجود دارد گزارش های وجود دارد خارج وجود دارد اما تا این لحظه هیچ اطلاعیه."

"رئیس جمهور این است که به طور مستمر ارزیابی مجدد بهترین وضعیت برای ایالات متحده نیروهای نظامی و حضور ما در خارج از کشور. منظورم این است که ما متعهد به همکاری با ما قوی متحدان," او اضافه شده است.

وقتی پرسیده شد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد مشورت با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان قبل از ساخت هر گونه اطلاعیه ها McEnany گفت: "هیچ اطلاعیه در این زمان است."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن هدایت پنتاگون را به جلو 9,500 نیروهای نظامی از آلمان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن