21 پخت پروژه های ساخته شده با فقط اساسی شربت خانه

صرف نظر از جایی که شما زندگی می کنند آن را امن فرض کنیم شما در داخل بیش از حد معمول در داخل این روز است. شما د

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 اردیبهشت 1399

صرف نظر از جایی که شما زندگی می کنند آن را امن فرض کنیم شما در داخل بیش از حد معمول در داخل این روز است. شما در حال جارو که سخت برای رسیدن به نقطه زیر نیمکت. شما در حال مرتب سازی از طریق بازگشت از شربت خانه (اوه, این, کنسرو گوجه فرنگی تمام شده در سال 2006). شما در یک مسابقه خیره با سگ خود را.

شما نیاز به پخت پروژه من درست است ؟

آن را الهام بخش برای تحقق بخشیدن به که اکثر محصولات پخته شود آن را سریع و دسته ای از بیسکویت یا یک روز چند قرص نان از خمیر ترش—نیاز نیست خیلی بیشتر از اساسی شربت خانه. من صحبت کردن در آرد و کره و برخی دیگر از آشپزخانه و یخچال-به طور منظم مانند شکر و مخمر بیکینگ پودر و جوش شیرین و تخم مرغ و فراورده های لبنی.

در اینجا 21 پخت پروژه های کوتاه-ish لیست مواد تشکیل دهنده با هر دسته سازمان یافته از کوتاهترین و یا ساده ترین عنصر لیست به آنهایی که بخواهید کمی بیشتر از شما. اگر شما به طور منظم بیکر, شما احتمالا در حال حاضر همه چیز شما نیاز دارید.

از فروشگاه ما

همانطور که همه ما محدودیت سفر به فروشگاه در حال حاضر بیش از همیشه به استقبال هنر جایگزین. در اینجا برخی از خوب به دانستن نکاتی برای پخت:

کره: روغن نارگیل است که به طور معمول 1:1 تعویض برای کره است کره گیاهی. سبزیجات و روغن زیتون نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به جای butterfat (نگه داشتن در ذهن است که تجاری کره است که حدود 80 درصد butterfat; روغن 100 درصد چربی, بنابراین شما ممکن است برای اولین بار می خواهید به سعی کنید کمی روغن کمتر از مقدار کره مورد نیاز). نگه داشتن در ذهن است که کره انجماد, خوب, بنابراین شما می توانید سهام تا (با احترام—آیا خرید 50 پوند و تمیز کردن فروشگاه) دفعه بعد که شما فروشگاه.

تخم مرغ: از جلوی توفو به پوره موز اگر شما تا کنون ساخته شده یک دستور وگان شما می دانید تخم مرغ بسیار آسان برای جایگزینی در پخت. در تجربه من بهترین بذر کتان یا دانه چیا-تخم مرغ: مخلوط 1 قاشق غذا خوری از هر دو دانه را با 2 قاشق غذاخوری آب و اجازه دهید برای نشستن 5 دقیقه برای دریافت ژلاتینی. فوری با تخم مرغ! در اینجا یک لیست از حتی بیشتر تخم مرغ جایگزین—spoiler alert ذخیره مایع از تمام کسانی که در قوطی نخود شما در حال غذا خوردن.

شیر و دیگر لبنیات: Nondairy شیر مانند بادام و سویا و جو می توان به جای استفاده از لبنیات و شیر در خرج کردن. از ابدوغ? شما می توانید از مخلوط آب لیمو یا سرکه به لبنیات یا nondairy شیر ترش به آن است. ماست خامه ترش labneh و کرم fraîche بیشتر یا کمتر قابل تعویض در پخت.

آرد: این یکی سخت تر است اما هنوز هم ممکن است. گندم و آرد همه منظوره را می توان با هم مخلوط و یا حتی تعویض به طور کامل برای یک دیگر اما با احتیاط—اتمام این راهنما برای اولین بار. از آرد برای در حال حاضر ؟ در اینجا راهنمایی برای چگونه به یک دستور غذایی فاقد گلوتن.

باید بیشتر جایگزینی سوال ؟ درخواست دور در نظرات و من بهترین من برای پاسخ به!

1. 3-مواد تشکیل دهنده ماکارونی

چه می تواند شما را با یک پیر منجمد (و یخ) موز گذشته خود بادام و آرد و تخم مرغ ؟ شش کاملا طلایی-قهوه ای و ماکارونی. شما همچنین می توانید مبادله در دیگر زمین ریز مهره های بادام و آرد و یا حتی از جو زمین.

2. بهترین پایه روغنی بیسکویت

گرم و خشک و بیسکویت و یک فنجان قهوه وجود دارد هیچ راهی بهتر برای شروع صبح ؟ اگر شما شیر شما می توانید در خامه, دوغ و یا حتی به رقیق کردن ماست.

3. ادم کرم Scones

این ساده scones تکیه بر سفید آرد کامل گندم برای ظریف دیوانه و طعم اما همه منظوره کار می کند فقط خوب است.

4. کلوچه انگلیسی

جویدنی کلوچه انگلیسی slathered با مربا و کره برای صبحانه ؟ آه بله لطفا. هیچ آرد نان? همه-هدف باید در خرج کردن. اگر شما لازم نیست که سمولینا برای گرد با استفاده از آرد ذرت و یا فقط کمی بیشتر از هر کدام از آرد شما استفاده شده در این دستور غذا.

5. بدون شکست نان ذرت

احتمالا شما باید همه چیز شما نیاز به ایجاد این کمی نان ذرت شیرین است که فقط به عنوان خوش آمدید در صبحانه به عنوان آن را در شام. سعی کنید آرد گندم کامل به جای همه منظوره در اینجا و یا حتی جو یا آرد نخود. رقیق کردن ماست و خامه و یا دوغ می تواند جایگزین شیر و کره ذوب شده یا روغن نارگیل می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر شما لازم نیست که کوتاه.

6. کروسانت رول

مسلما کروسانت رول نیاز به کمی توجه بیشتر از متوسط خود را با صبحانه—اما آن را سخت به تصور کنید که بهتر پروژه آخر هفته.

7. بهترین وگان وافل

این نابغه وافل تماس برای جلوی توفو به جای تخم مرغ و روغن نارگیل به جای کره از آنجا که گیاهخواران باید اساسی شربت خانه بیش از حد.

8. ساده ماکارونی

تخم مرغ و آرد و نمک—که به معنای واقعی کلمه همه شما نیاز به ایجاد پوند و پوند ماکارونی.

9. Stovetop Flatbread

Flatbread می تواند به عنوان ساده به عنوان آرد مخمر و آب (و یک زن و شوهر دیگر مواد تشکیل دهنده شما احتمالا باید در شربت خانه). کاراکتر در یک کتری ریخته گری آهن و استفاده در هر نقطه شما می خواهم پیدا کردن یک نان ذرت مکزیکی, نان لواش یا. گندم و نان یا آرد نخود را می توان در این دستور غذا, و اگر شما از قند شما می توانید سعی کنید عسل.

10. بدون خمیر نان دهقان

اگر شما هرگز ساخته شده نان قبل از شروع در اینجا. این نابغه دستور بدون نیاز به استارت بدون ورز و فقط چند ساعت و نه روز.

11. بدون مخلوط کردن خمیر ترش

خمیر ترش تازه باید بدانید که در حالی که نان طول می کشد یک مقدار مناسب و معقول از زمان برای آماده سازی آن را کاملا شدنی (و بدون نیاز به مخمر!). اگر شما در حال حاضر خمیر ترش استارت شما می توانید شروع در حال حاضر. اگر شما نیست, شما می توانید خود را.

12. پنکیک پیازچه

ترد و جویدنی همه در یک بار را پنکیک پیازچه امشب. هیچ scallions در یخچال? هر گونه گیاهان را انجام خواهد داد.

13. خمیر پای

این خمیر—فقط کره و آرد و آب می تواند پایه بسیاری از فوق العاده کیک از شکلات شیرین و فرو ریختن اپل به مرزه پای گلدان و quiche.

14. پای تبدیل به یک موفقیت

شما می توانید خمیر پای برای, پای, اما شما همچنین می تواند ایجاد یک به طور انحصاری برای ذخیره کردن از پای تبدیل به یک موفقیت است که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما پانچ روغنی خمیر را به محافل و پخت آنها را مانند کوکی ها.

15. 3-عنصر کوکی ها بلغور جو دوسر

این آسان peasy کوکی ها بلغور جو دوسر برای تماس بخارا در علاوه بر این به شکر قهوه ای و جو اما اگر شما یکی دیگر از مهره یا کره دانه که شما کار بیش از حد.

16. بین Cuit کماج

این پنج عنصر کماج ساده است به اندازه کافی به یک بار در هفته. در دست نگه داشتن برای زمانی که شما نیاز به یک میان وعده در حال حاضر. بدون شکر خام در دست دارند ؟ استفاده از گرانول جست و خیز با شکوه و یا سعی کنید یک نم پوسته پوسته نمک دریایی به جای نمک واقعا باعث می شود کره طعم کماج پاپ.

17. شکلات تیره نعناع قارچ

می گویند شما باید بدون, آرد, اما شما باید شکلات نارگیل و شیر و نمک—شما می توانید قارچ. اینها با طعم نعناع, عصاره اما یک چلپ چلوپ از هر عصاره شما در دست (وانیل! نارنجی! بادام!) را انجام خواهد داد.

18. بهترین کاکائو کیک های شکلاتی

این کیک های شکلاتی به دست آورده خود را نابغه العمل نشان برای نیاز به هیچ شکلات ذوب شده (اجازه دهید صادقانه شما در حال حاضر خورده خود را ذخیره 70%—یا این است که فقط من؟). به جای پودر کاکائو همه بلند کردن اجسام سنگین.

19. Ovenly مخفیانه گیاهی, شور, شکلات کوکی تراشه

این شربت خانه پسند کوکی ها شکلات تراشه (بدون تخم مرغ! کره!) در حال نهایی راحتی مواد غذایی است. توقف کامل است.

20. رول کردن کوکی ها قند و شکر

شکر کوکی-تزئینات یکی از بهترین stay-در-خانه پروژه ها برای بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان. اگر شما از دارچین سعی کنید خرج کردن از فلفل شیرین میخک و یا cocoa—و یا جست و خیز در دسترس نباشد. شما همچنین می توانید حذف عصاره وانیل بدون عطر و طعم به خطر انداختن (اگر شما دیگر مانند بادام و عصاره نعناع و گل رز و یا نارنجی حلق آویز در اطراف چرا آن را امتحان کنید؟).

21. Coconut Macaroons کاستارد

فوق العاده ساده macarons هستند جویدنی coconutty و خیلی رضایت بخش است. چنگ زدن به یک زن و شوهر فوق العاده قوطی شیر تغلیظ شده شیرین برای تکان دهنده به قهوه, لکه توست و به آرامی پخت و پز به dulce de leche.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن