18-Year-Old دریایی پیاده می میرد پس از PT در Camp Lejeune

چند سازمان در حال بررسی مرگ های دریایی توپچی ماشین که پس از سقوط اخیر یک رویداد آموزشی در کارولینای شمالی.

Pfc. اتان M. مورز, 18, اختصاص یافته به, 1st Battalion, 8th تفنگداران دریایی بود مرده دریایی در مرکز پزشکی Camp Lejeune on May 27. دریایی سپاه را فاش نمی کند مرگ او را در زمان. آن ذکر شده بود در اخیر بدبختی گزارش از نیروی دریایی مرکز ایمنی که آهنگ های نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی مرگ و میر و حوادث بزرگ.

شرایط اطراف مورز’ مرگ باقی می ماند تحت بررسی با پدر و مادر خود فرمان 2nd دریایی را بدست آورد و Naval Criminal Investigative Service 1st ستوان دن Linfante سخنگوی بخش گفت: Military.com. Linfante کاهش یافته است برای پاسخ به چند سوال در مورد این حادثه از جمله چه نوع از تربیت بدنی واحد تکمیل شد که مورز فرو ریخت و بعد از آن اتفاق افتاد.

او گفت هیچ افزایش گرما مشورتی در روز مورز درگذشت. اورژانس خدمات پزشکی وارد صحنه Linfante گفت و اداره کمک های نجات بخش قبل از حمل و نقل دریایی به نیروی دریایی در مرکز پزشکی.

جزئیات بعدی: اینجا متحده و کشورهای نظامی محدودیت های مسافرتی برداشته شده است

سرهنگ سرهنگ کریستوفر Richardella, مورز’ فرمانده گردان گفت: از دست دادن احساس شد توسط کل واحد.

“Pfc. مورز شد بخشی از 1/8 خانواده و همه از تفنگداران و ملوانان عمیقا احساس از دست دادن یک همکار جنگجو” Richardella گفت. “او یک ارزش عضو تیم ما و هرگز فراموش نخواهد شد. افکار و دعاهای ما با Pfc. مورز’ خانواده و دوستان و عزیزان. ما برای گسترش پشتیبانی کامل به آنها در طول این زمان تلاش.”

عضو مورز ” خانواده بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. مورز که فارغ التحصیل شده در سال گذشته از Shead دبیرستان در Eastport مین بود و از سنین جوانی در رویای پیوستن به دریایی سپاه با توجه به اگهی در گذشت.

مورز فارغ التحصیل از بوت کمپ در Marine Corps Recruit Depot parris در جزیره کارولینای جنوبی در ماه نوامبر 2019. او بعد از پایان آموزش در مدرسه پیاده نظام-شرق قبل از گزارش به 1st Battalion, 8th تفنگداران دریایی خود سوابق خدمات دولت است.

او لذت می برد mudding, چهار wheeling و هدف تیراندازی خود را با توجه به اگهی در گذشت. در محل گل مورز ” خانواده پیشنهاد کمک های مالی در دریایی حافظه ساخته شده به جانبازان خیریه از انتخاب است.

کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دموکرات هفته گذشته دستور داد تمام ایالات متحده و کارولینای شمالی پرچم در امکانات دولتی به پرواز در نیمه کارکنان در مورز’ افتخار است.

“به عنوان یک نشان از احترام به افراد و کسب و کار و مدارس, شهرداری ها, استان ها و دولت های دیگر تقسیم بندی را تشویق به پرواز پرچم در نیمه کارکنان برای مدت زمان نشان داد” اطلاع متحده است.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط با: گروه هل نظامی به EKGs قبل از بوت کمپ برای جلوگیری از مرگ ناگهانی قلبی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>