18 قلاب ذخیره سازی است که درهم و برهمی نگاه خوب

در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. ای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 اردیبهشت 1399

در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. این دشوار است اما ما در اینجا برای شما—این که آیا آن یک جدید شربت خانه دستور و یا یک نکته مفید برای آشپزخانه شما, در اینجا برخی از ایده تا همه چیز را کمی بیشتر اجرا هموار برای شما و عزیزان شما.


پناه در محل در همه گیر ساخته شده است که یک چیز بسیار روشن: درهم و برهمی است که دیوانه کننده است. و آن را در همه جا.

ما همه می توانند به توافق برسند, آن را سخت به تمرکز بر روی کار/کودکان و نوجوانان/یک خمیر ترش استارت زمانی که همه شما می خواهید انجام دهید این است که سازماندهی غول پشته از پست الکترونیکی که انباشت اشیاء بدست آمده در کانتر آشپزخانه خود را و یا خود را ضعیف بسته بندی شده پر از شربت خانه. در حالی که decluttering تمام خانه خود را یک پروژه بزرگ است که رفتن به وقت و استراتژی وجود دارد چند دست یافتنی صفحه اصلی پروژه های شما می توانید مقابله با حق در حال حاضر.

فروشگاه داستان

یک راه حل است که کمک می کند تا به حداقل رساندن ظروف سرباز یا مسافر در ساعت است که به سادگی با قرار دادن قلاب. برای کسانی که کمبود فضا این فایده و بی انتها ابزار سازماندهی همه چیز را از کت و کیف به درها و اسکیت با استفاده از عمودی مربع. آنها در تمام انواع شیک اشکال و مواد مقرون به صرفه هستند و بهترین بخش!— آنها آسان برای نصب. هیچ پیمانکار و یا هیچ زمان عمده تعهد مورد نیاز است برای قرار دادن یک قلاب. رو برداشت برخی از مورد علاقه ما طرح برای کلید هم ریخته نقاط در خانه خود را. ممکن است آنها را به برخی از مقدار مورد نیاز سلامت عقل را به فضای خود را.

1. چوب Coatrack نقطه (طراحی در دسترس)

عکس از طراحی در دسترس

زیبایی از این برنده جایزه نقطه قلاب طراحی شده توسط Tveit & Tornøe برای Muuto است که می توان آنها را مرتب با این حال شما می خواهید. سفارشی کردن الگوی خود را بر اساس فضایی خود را و نیاز و برای مثال به جای برخی از پایین بر روی دیوار برای آنهایی که کمی برای رسیدن به.

2. افرا شاکر میخکوب کردن محکم کردن دندانه دار کردن (ظرف فروشگاه)

شاکر میخکوب کردن محکم کردن راه آهن واقعا نهایی entryway سازمان. ساده-و در عین حال نابغه ابزار ساخته شده از یک قطعه از چوب و گرد گیره دارای حمل و نقل کردن کیسه های, قلاده, کت, روسری, سبد ترکه یا چوب کوتاه به کررل ایمیل و بیشتر. این طراحی بی انتها با این نسخهها کار فقط در مورد هر زیبایی. یکی در سیاه و سفید برای یک نگاه مدرن تر و یا رفتن با چوب طبیعی برای روح احساس.

3. آقا | خانم نردبان آزادی برنج قلاب (Food52)

عکس Food52

و این که چگونه شما را به ورودی. Entryway مجموعه تن از خانه خود را بنابراین ممکن است و همچنین اضافه کردن برخی از وای عامل. این مجسمه برنج جامد اردک قلاب باعث می شود بیانیه ای از شروع.

4. هی U شکل قلاب (MoMA Store)

هنر شیء یا دیوار قلاب است ؟ این sinuous بیانیه-ساخت قطعه ایجاد شده از یک نوار از خاکستر چوب و خوش تیپ است به اندازه کافی برای یک سالن انتظار و یا حتی اتاق نشیمن.

5. دو J قلاب (جوانسازی)

این براق قلاب ساخته شده از برنج جامد اجازه می دهد تا شما را قطع دو مورد در یک بار و آن را حتی بیشتر کارآمد برای فضاهای تنگ.

6. منوی مدرن دایره دیوار قلاب (Food52)

عکس Food52

طلا نقطه در این عمدتا تکه سیاه و سفید مناسب برای کسانی که عشق کمی گلم در زندگی خود را. حتی بهتر: به خوبی طراحی قلاب آویزان می تواند به صورت عمودی یا افقی و هوشمندانه پنهان پیچ اضافه کردن به بدون درز و طراحی براق.

7. Futagami Zenmai برنج قلاب (Rikumo)

در نهایت جلوگیری از ریختن لباس های خود را روی صندلی بیش از مانع و یا در تخت خود را با کمک برخی از قلاب. این نرم طلا برنج قلاب در حال انجام نگرفته و در عین حال خاص است. آنها را ایجاد انگیزه شما را به نگه داشتن پناهگاه خود را مرتب.

8. Fontane سنگ مرمر دیوار قلاب (طراحی در دسترس)

عکس از طراحی در دسترس

هیچ چیز افزایش فضا مانند سنگ مرمر و سنگ. این مجموعه طراحی شده توسط الیسا Ossino برای Salvatori می آید در سه اندازه به قطع همه چیز را از خود سنگین تر کت و شلوار به سبک لباس و روسری.

9. 4-قطعه ارز قلاب مجموعه (CB2)

این بریده طراحی این صنعتی قلاب—handcast در آلومینیوم جامد و در ترکیبی از فلزی براق پس از اتمام—مناسب برای نگه داشتن طلا و جواهر و یا ابریشمی لباس. ما می توانیم آنها را حلق آویز علاوه بر کمد نمایش گردنبند است که می تواند به عنوان هنر دیوار.

10. آویز قفسه فلزی, (H&M)

عکس توسط H&M, صفحه اصلی

اگر شما همه چیز در مورد هزاره صورتی روند این قلاب را جا حق را به دکور خود را مخلوط. بدون در نظر گرفتن آنها اضافه کردن یک تسکین دهنده زنانه پرنیان به محل.

11. طلایه دار لباس شاهانه یا فاخر دیوار قلاب (طلایه دار لباس شاهانه یا فاخر)

این شیرین دیوار قلاب آمده در رنگ های سرگرم کننده مانند سرخس سبز و صورتی ماهی قزل آلا اما خود دلتنگ طراحی ما را به یاد اردوگاه تابستانی—مناسب برای نگه داشتن خود را پیشاهنگی' وسایل در چک.

12. Eames آویزان-It-All, (طراحی در دسترس)

عکس از طراحی در دسترس

اگر شما می خواهید کودکان و نوجوانان به شرکت در مرتب کردن آن را سرگرم کننده است. این یاد و غریب طراحی شده توسط چارلز و ری Eames مناسب برای کوله پشتی, سهامی خاص, اسباب بازی و بیشتر.

13. گناه دست ساز تک قلاب دیواری (Food52)

عکس Ty Mecham

این زرق و برق دار خاکی قلاب دستباف از گل منحصر به فرد کویل طراحی شده است. استفاده از آنها برای نگه داشتن حوله در حمام خود را و یا به وای مهمانان در اتاق پودر.

14. مدرسه الکتریک J قلاب (مدرسه)

این ظریف-هنوز-فرمانده قلاب ساخته شده از برنج جامد هستند مانند طلا و جواهر از یک اتاق. آنها حتی برای خشک کردن حوله یک کمی هیجان انگیز تر است.

15. آزادی سنتی سه گانه لباس قلاب, (هدف)

اگر شما تکیه بیشتر به سمت سبک سنتی کلاسیک این چنگک صاف کردن سه گانه قلاب مناسب برای برگزاری گرم و نرم خود را ردا در حمام و یا کت و کلاه در راهرو.

16. توسکا آهنربا قلاب (West Elm)

کوچک-فضای ساکنان آن را می دانم همه چیز در مورد راه حل های خلاق مانند این نابغه مغناطیسی قلاب سیستم. فقط جای جذاب قلاب در یخچال و قطع ملزومات مانند حوله چای و قاشق اندازه گیری—و یا حتی یک کارخانه هوایی است.

17. Lostine گلدان قفسه (Food52)

عکس از رن فولر

هنگامی که شما در حال کوتاه در کابینه فضا در آشپزخانه یک رک با S قلاب است بهترین راه حل برای گلدان و تابه و ظروف و بیشتر. به علاوه آنها کمک به شما نشان می دهد برخی از بهترین وسایل آشپزی و منسوجات.

18. فرماندهی فلزی قلاب (آمازون)

فرمان قلاب آمده اند راه طولانی از پایه پلاستیکی سفید. این کوچک و شیک فلزی قلاب مناسب به محل در داخل درب های کابینت برای نگهداری کلاه یا dustpans و یا حتی در فضای باز توسط entryway برای کلید ها و قلاده.

چه شما رفتن به درهم و برهمی-busting ابزار? به ما بگویید که در نظرات زیر!

این پست حاوی موارد به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما و Food52 ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته در مرحله مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب