11 ذخیره سازی آشپزخانه ایده های شما برای شما آرزو می دانستم که دیر

من کاملا مطمئنم که هر خانه من همیشه در زندگی تا به حال چند کاستی در آشپزخانه سازی بخش. در آخرین آپارتمان, کابینت نیست به اندازه کافی بزرگ به فروشگاه لوازم خانگی مانند اجاق گاز آهسته و در زمان خانه کشو نیست عمیق به اندازه کافی برای نگه داشتن ظروف مانند سطل و قابل اعتماد من گوشت کوب سیب زمینی.

من در بر داشت راه برای گرفتن اطراف این کوچک سازی سکسکه—پس از همه, که در آپارتمان زندگی برای شما—اما آیا آن را نمی تواند به خوبی به یک آشپزخانه که در آن هر ابزار و لوازم خانگی و ظروف تا به حال اختصاص داده شده و مناسب—خانه ؟ من می دانم که من نه تنها در این مورد نظر چون هر بار که من را در Pinterest من تلو تلو خوردن در سراسر حداقل یک (اما معمولا چند) خارج از جعبه ویژگی های آشپزخانه که با هم حل تمام ذخیره سازی گلایه. ما در حال صحبت کردن در مخفی زیر شلواری, سرد محفظه و کابینت های سفارشی بسیار است.

در اینجا برخی از من تمام زمان های مورد علاقه bookmark شده (و هرگز را فراموش کرده ام).

1. یک نقطه مناسب برای تمیز کردن لوازم

آه چه رویایی به تمام منابع خود را تمیز کردن در یک نقطه! در حالی که تمیز کردن محصولات معمولا سرشار در زیر سینک آشپزخانه (منطقه ما صحبت در مورد در یک دقیقه) من باید برای ذخیره کردن درها و مبس (مبس) بین پالتو و کیف های مسافرتی در راهرو گنجه زیرا آنها مناسب نیست هر جای دیگر. این خنک کابینه ساده سازی فرایند تمیز کردن با نگه داشتن همه چیز در یک نقطه و آن را باعث می شود بیشتر از فضای استفاده نشده در پایان باریک از آشپزخانه خود کابینت.

2. خانه سنگین سینی پخت

اگر شما مجموعه ای موثر از پخت دنده این کشو سفارشی محل مناسبی برای ذخیره تابه سینی و قفسه ها از همه اشکال و اندازه. در آن طول می کشد تا تمام عمق ضد بنابراین شما حتی می توانید متناسب با بزرگ برش تخته و ورق پخت به آن ساخته شده است در اسلات. فقط می خواهم که شما هرگز مجبور به مبارزه با بد هیکل پشته از پخت سینی برای پیدا کردن یکی از شما نیاز دارید.

از فروشگاه ما

3. خروج هیئت مدیره برش در بالای سطل زباله

بدون نیاز به پیدا کردن یک سازی نقطه برش این هیئت مدیره آن اسلاید حق بازگشت را به مقابله با. به عنوان یک پاداش آن واقع در سمت راست بالا یک pull-out سطل زباله می تواند, بنابراین شما می توانید به سادگی لیز خوردن هر گونه زباله به کمپوست bin. حتی وجود دارد یک نقطه در پشت سطل زباله می تواند که در آن شما می توانید فروشگاه لوازم یدکی کیسه های. در حال حاضر که یک متفکر طراحی!

4. خنک و راحت محفظه برای ادویه جات ترشی جات

اگر ضد درهم و برهمی عذاب شما شانس هستند شما می خواهید به پهلو ادویه جات ترشی جات روغن و دیگر وسایل پخت و پز را در کابینه. اما این موارد استفاده می شود بنابراین اغلب پس از آن درد را باید به حفاری آنها را هر شب هنگامی که شما در حال ساخت شام. راه حل است ؟ این عالی محفظه مخفی پشت پیشخوان که کاملا در ترکیب با backsplash. حالا شما ببینید ’em در حال حاضر شما لازم نیست.

5. Under-the-سینک کشو

اکثر خانه های کابینت زیر سینک, اما من می خواهم این ایده از یک کشو بسیار بهتر (به همین دلیل است که این نه یک چیز است؟). به جای کشتی گرفتن بطری تمیز کردن راه حل از پشت سینک را لوله, شما فقط می تواند اسلاید کل کشو به دسترسی به هر آنچه در آن است که شما نیاز دارید. اگر بازسازی آشپزخانه خود را که شامل یک کشو نیست, گزینه, شما همچنین می توانید نصب کشویی سازمان دستشویی خود را برای یک اثر مشابه است.

6. کابینه برای بی دست و پا به شکل ظروف

به یاد داشته باشید که چگونه من می گفت من سطل مناسب نیست به زیر شلواری در آشپزخانه ؟ این اسلاید سرد کردن کابینه را حل کند من ظروف-مشکلات ذخیره سازی. این طول می کشد محل که لاغر کابینت کنار اجاق و ویژگی های مختلف ظروف برای پخت و پز نگه قاشق خوردگی حواله و دیگر بی دست و پا پخت و پز پیاده سازی این نیست که قرض خود را به تخت ذخیره سازی.

از فروشگاه ما

7. محفظه مخفی در مناطق استفاده نشده

به جای قرار دادن خود را کثیف اسفنج بر روی صفحه نمایش برای تمام جهان برای دیدن شما می توانید پهلو را در این محفظه اب زیر کاه است که جایگزین faux کشو و یا تر و تمیز در مقابل خود را غرق. کشویی پانل مجهز به وان پلاستیکی است که ایده آل برای stashing تمیز کردن وسایل مانند اسفنج لیف, برس و بیشتر آن کمک خواهد کرد که نگه داشتن شمارنده خود را بدون درهم و برهمی.

8. تحت کابینه هیئت مدیره برش قفسه های ذخیره سازی

در اینجا یک راه حل ذخیره سازی شما می توانید بدون بازسازی کامل خود را در آشپزخانه! این زیر کابینت قفسه اجازه می دهد تا به شما در حفظ و برش تخته در دسترس است اما هنوز هم از راه و می توان آن را نصب شده در یک ماده از ثانیه—فقط لغزش آن را بر روی پایین کمد خود را. سازمان حتی دارای دو میله که در آن شما می توانید قطع آشپزخانه حوله برای خشک کردن دست های خود را در حالی که پخت و پز.

9. ویژه کشو فقط برای قابلمه درب

من برای اولین بار به اعتراف است که حتی اگر شما در حال قرار نیست به پشته گلدان و تابه, من هنوز هم به نام بهینه سازی. (اگر شما بیش از حد فقط مطمئن شوید که برای استفاده از گلدان محافظ به طوری که آنها نمی خراشیده کنید.) اما یک مسئله این است که هیچ راه خوب برای فروشگاه خود را درب. وارد درب کشو. این مبتکرانه کم عمق کشو نقطه ایده آل برای ذخیره کردن انواع قابلمه و تابه درب برای دسترسی آسان.

10. فوق العاده دبستان فضا در جزیره خود را

به نظر می رسد صرفا به دیگر کشو, اما این واقعا یک pull-out جزیره فرمت. چقدر سرد است ؟ این تمدید شمارنده نصب شده بر روی چرخ ها اجازه می دهد تا شما را به سادگی کشیدن از زمانی که شما نیاز به فضای ضد. من قطعا می توانید ببینید این ویژگی در آینده در دستی زمانی که شما در حال prepping برای تعطیلات غذا و یا پخت صدها نفر از کوکی ها برای فروش پخت.

11. “Toekick” زیر شلواری برای تابه و پلاتر

این “toekick” زیر شلواری در حال حاضر آن به طور معمول فضای هدر رفته: baseboard تحت شمارنده آشپزخانه و طراحی باریک است که ایده آل برای ذخیره سازی ورق های پخت پلاتر و دیگر اقلام نازک. به علاوه بهترین بخش این است که آنها فشار فعال بنابراین شما می توانید آنها را باز با پاهای خود را! این یکی قطعا رفتن در من رویای آشپزخانه لیست علاقه مندی های.

که از این نابغه راه حل های ذخیره سازی در حال رفتن در لیست علاقه مندی های خود را? در نظرات به ما بگویید.

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>