نیروی دریایی حامل فورد در حال حاضر دارای 6 کار سلاح های آسانسور

بیش از سه سال پس از جدیدترین -- و گران ترین -- هواپیما حامل قرار بود تحویل به نیروی دریایی ایالات متحده با 11

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 مرداد 1399

بیش از سه سال پس از جدیدترین -- و گران ترین -- هواپیما حامل قرار بود تحویل به نیروی دریایی ایالات متحده با 11 کار سلاح های آسانسور آن عبور کرده نقطه نیمه راه در گرفتن سیستم های جدید و در حال اجرا.

ششم سلاح های پیشرفته آسانسور در supercarrier Gerald R. Ford تایید شد در روز چهارشنبه. مقامات می گویند پنج باقی مانده آسانسور که حمل مهمات تا به عرشه پرواز که در آن لود شده بر روی هواپیما خواهد بود گواهی تابستان آینده.

جزئیات بعدی: آتش سوزی خسارت به USS Bonhomme ریچارد گسترده نیروی دریایی بالا Admiral می گوید:

فورد پایین-مرحله آسانسور که حامل مهمات را از این کشتی را به جلو مجله به عرشه پرواز بود که یک خبره در این هفته, نیروی دریایی, دریا, سیستم فرمان روز پنجشنبه اعلام کرد. آن به شرح زیر مارس گواهینامه حامل پنجم سلاح های آسانسور -- پایین تر مرحله یک که حامل بمب از عقبی مجله در کشتی به عرشه پرواز.

نیاز به جلو و عقبی پایین تر مرحله آسانسور بالابر سلاح به عرشه پرواز یک نقطه عطف مهم این فرماندهی اعلام متحده است.

"[پایین تر مرحله آسانسور] در حال حاضر کار در پشت سر هم ارائه چشمگیری بهبود قابلیت همانطور که ما در ادامه به سمت کامل مبارزه با گواهینامه سیستم روی فورد" عقب Adm. جیمز داونی برنامه اجرایی برای ناوهای هواپیمابر گفت.

فورد آسانسور سیستم های که با استفاده از حرکت پرقدرت آهن ربا به جای کابل شده اند گرفتار مشکلات است. تمام 11 قرار شد در دستور کار هنگامی که کشتی تحویل داده شد به نیروی دریایی در مارس 2017. هیچ کدام مشغول به کار بودند در زمان مناسب.

آسانسور نبوده و تنها سیستم با مشکلات مکانیکی در 13 میلیارد دلار ناو هواپیمابر. جدید با تکنولوژی بالا الکترومغناطیسی هواپیما, راه اندازی, سیستم, شناخته شده به عنوان EMALS شکست در ژوئن طول فورد دریا محاکمه. کشتی نیز تا به حال با مشکل جدید dual-band radar system.

رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday قانونگذاران گفت سال گذشته که تصمیم به نصب تمام فن آوری های جدید در یک بار بر روی یک حامل بدون آزمایش گسترده روی زمین بود "یک شکست نیروی دریایی است."

جدید سلاح های پیشرفته آسانسور به فورد توانایی به حرکت مهمات با یک سرعت و چابکی است که هرگز قبل از دیده می شود بر روی هر ناو جنگی داونی گفت. بعدی فورد خدمه را به کار گیرند که به تازگی گواهی آسانسور در طول حامل های بعدی در جریان دوره به "ورزش سیستم در در دریای محیط زیست, قطار crewmembers و اعتبار عملیاتی و روش های تعمیر و نگهداری" با توجه به NAVSEA.

جیمز Geurts دستیار کری برای تحقیق و توسعه و دستیابی ماه گذشته اعتبار shipbuilders در فورد در طول در دریا دوره با کمک گرفتن از آسانسور مشغول به کار است.

هنگامی که کشتی در حال انجام دریا محاکمه با بزرگترین حامل air wing سوار به تاریخ Geurts گفت: خدمه نقل مکان کرد و در مورد 35,000 پوند بمب را به عرشه پرواز با استفاده از این پایین تر مرحله آسانسور برای عقبی مجله.

"در ضمن" او افزود: "ما تا به حال اختصاص داده شده کشتی سازی کارگران مشغول به کار در آسانسور و ما در حال پیشرفت و یا جلوتر از برنامه است."

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط با: Supercarrier فورد به زودی می تواند بیش از نیمی از سلاح های خود را کار آسانسور

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن