100-Year-Old فلوریدا مرد به خاطر سفر به قطب جنوب

جکسونویل فلوریدا. (AP) — رابرت جانسون که تبدیل 100 روز سه شنبه, یک گرم و آفتابی فلوریدا روز به سختی تردید وقت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 تیر 1399

جکسونویل فلوریدا. (AP) — رابرت جانسون که تبدیل 100 روز سه شنبه, یک گرم و آفتابی فلوریدا روز به سختی تردید وقتی پرسید که چه او می خواهم انجام اگر فرصت دیگری داده شود برای رفتن به قطب جنوب زمین ابدی یخ و برف است که او برای اولین بار سفر به عنوان یک نوجوان.

"این امر می تواند بسیار وسوسه انگیز آن را," او گفت:. "که در محل باقی می ماند در قلب خود را. آن را واقعا می کند."

در 19 Johnson, جوانترین عضو Adm. ریچارد برد در سال 1939 سفر به قطب جنوب روی عرشه کشتی ناو خرس یک قرن 19 ضخیم تخم چوبی کشتی با بادبان و دیزل.

او رفت و برگشت با برد در سال 1946 برای عملیات Highjump و سپس پیوست یکی دیگر از نیروی دریایی ایالات متحده سفر وجود دارد عملیات آسیاب بادی در سال 1948.

پسر یک رئیس استوار در سن دیگو جانسون دریا دیده بانی است که آموزش در کشتی قایقرانی به عنوان یک نوجوان.

تابستان او تبدیل 16, او یکی از دریا پیشاهنگی روی اقیانوس آرام ملکه 300 فوت مربع-rigger برای آنچه که قرار بود 15 روز کروز. این becalmed کشتی به پایان رسید تا در دریا 67 روز خدمه آن زندگی شدید جیره ایجاد سرفصل به عنوان یک کوره جستجو در گرفت.

که تجربه نمی نگه داشتن او را از دریا: او عضو نیروی دریایی دو سال بعد در ناو و سپس به طور داوطلبانه برای برد در سفر. با تجربه قایقرانی او امضا به تحمل محدود برای قطب جنوب است.

او معتقد بود که آخرین بازمانده از هر یک از برد در قبل از جنگ جهانی دوم قطبی سفر, که, گیر افتاد, عمومی تخیل و ساخته اکسپلورر بسیار تزئین شده قهرمان ملی.

جانسون در واقع به احتمال زیاد آخرین زندگی عضو از هر گونه پیش از جنگ قطبی اعزامی هر کشور گفت: Glenn استین یک قطبی و دریایی مورخ از آپوپکا.

استین آمد به جکسون برای جانسون تولد 100 که شد زیر یک چادر در خارج از East Arlington, صفحه اصلی, با حضور همه گیر-نقاب اعضای خانواده و دوستان است.

پنج ماشین پلیس سوار با صدای blipping و همسایگان و دوستان سوار و همچنین برگزاری علائم پشتیبانی می کند. افسران پلیس پس از آن بازدید جانسون به عنوان او نشسته در جلوی خانه خود را در نزدیکی برخی از مواد غذایی و نمایش می دهد.

استین است مصاحبه جانسون چندین بار و شگفتی خود را هنوز هم تیز حافظه است.

"او یک گنج, گنج مطلق" گفت: Stein نویسنده "کشف North-West عبور: چهار سال قطب شمال Odyssey of H. M. S. محقق و مک کلور سفر." "این زمانی است که چیزهایی مثل این درست نیست انجام می شود هر بیشتر این نوع ماجراجویی است."

هاروی Morrissey, 16 دریا دیده بانی از Ocala نیز آمد تا برای حزب. او تا به حال انجام یک پادکست با جانسون و زده بود توسط زنده داستان قطب جنوب و از خود نوجوان قایقرانی سفر در اقیانوس آرام ،

"این دیوانه است," او گفت:. "من فکر نمی کنم هر Sea Scout امروز می تواند انجام دهد. این یک جهان متفاوت نسبت به امروز بدیهی است."

جانسون بود که در نیروی دریایی از سال 1937 تا سال 1956 تا پایان در نیروی دریایی ایستگاه Mayport به عنوان رئیس افسر کشتی mate. او سپس به کار کرده و خدمات پستی تا سال 1990.

او به یاد می آورد که در اولین سفر, حمل و نقل خود را بر روی یخ شد سورتمه و سگ. برای تغذیه سگ آنها شلیک یک مهر و موم و خواهد بود که سگ' ناهار.

در عملیات پرش ارتفاع او چتر نجات به یخ ساخت سنگین فرود در آنچه به نظر می رسید به او آرامترین مکان روی زمین.

تاپیک کل اتاق رابرت و میلدرد جانسون خانه اختصاص داده شده به خود را سه قطب جنوب ماجراهای. او خواستار آن رئیس چهارم و آن را تزئین با عکس, جوایز و یادگاری.

جای افتخار است که این سایت متعلق به پنگوئن های قطبی پیت پنگوئن جانسون در زمان او و پس از یک سفر و پس از آن تا به حال پر شده است. آن بوده است با او همیشه از یک یادآوری از سفر خود را به پایین به زمین است.

"این کاملا یک محل" او تلفظ برخی از 72 سال پس از آخرین سفر وجود دارد. "آن را متفاوت از هر چیز دیگری است که برای مطمئن. این مکان فوق العاده پایین وجود دارد."

این مقاله در نوشته شده بود توسط مت SOERGEL های فلوریدا تایمز اتحادیه از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب