10 چیزهایی که هر باغبان نیاز به دانستن

حشرات و بیماری تاثیر گیاهان مختلف در راه های مختلف اما یک گیاه سالم است کمتر احتمال دارد به سقوط طعمه به این م

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 اردیبهشت 1399

حشرات و بیماری تاثیر گیاهان مختلف در راه های مختلف اما یک گیاه سالم است کمتر احتمال دارد به سقوط طعمه به این مشکلات است. و از آنجا که هر یک باغ یک محیط منحصر به فرد, بهترین آفات جرم دفاع خوب است با ایجاد سالمترین محیط برای گیاهان خود را.

گیاهان قوی تر و انعطاف پذیر تر زمانی که آنها کافی نور خورشید و رطوبت و خاک خوب. مناسب گیاه فاصله و کنترل علف های هرز بخشی از این معادله به عنوان به خوبی. با ارائه یک سالم محیط رشد و حداقل منابع رقابت کارخانه شما کاهش استرس و افزایش توانایی خود را برای خنثی کردن آفات است.

هنوز حشرات و بیماری ها ممکن است به سادگی پیدا کردن راه خود را به گیاهان آنها ترجیح می دهند. باید که اتفاق می افتد—در اوایل سوختگی در گوجه فرنگی و کپک پرزدار در قهوه, گل, به عنوان مثال—حذف گیاهان بیمار بلافاصله برای جلوگیری از گسترش به گیاهان مجاور. برای مراحل اولیه از یک حشره مشکل شروع شده توسط به سادگی از بین بردن اشکالات ، اگر هجوم جدی شما را به تصمیم گیری بین درمان با حشره کش و حذف گیاهان.

هزینه سمپاشی اغلب توجیه نمی کند ، حشره کش ها اغلب تنها کشتن بزرگسالان مرحله تخم و لارو که اگر تکثیر اضافی پاشش نیست اداره می شود فقط در زمان مناسب. برای کمک به شما را تماس بگیرید و از خودتان بپرسید: چه قیمت از درمان ؟ یک گیاه جدید کمتر گران است ؟ اگر آلودگی اتفاق می افتد در اوایل فصل ممکن است که یک گیاه جدید رشد خواهد کرد و تولید با سرعت بیشتری نسبت به آلوده گیاه می تواند بهبود می یابند. اگر آلودگی است که بعدا در این فصل وجود دارد ممکن است زمان کافی برای گیاه بهبود می یابند.

مرتبط با: 8 راه برای مبارزه با آفات باغ

istockphoto.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب