مقامات آمریکایی: سیستم های دفاع موشکی در حال حاضر در عراق عمل

واشنگتن (AP) — جدید سیستم های دفاع هوایی در حال حاضر حفاظت از آمریکا و نیروهای متفقین در پایگاه های نظامی در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 فروردین 1399

واشنگتن (AP) — جدید سیستم های دفاع هوایی در حال حاضر حفاظت از آمریکا و نیروهای متفقین در پایگاه های نظامی در عراق که در آن نیروهای نظامی مورد حمله قرار گرفته اند و توسط ایران مورد حمایت شورشیان در ماه های اخیر با توجه به مقامات ایالات متحده.

پاتریوت موشک پرتابی و دو دیگر های برد کوتاه در حال حاضر در محل در al-Asad پایگاه هوایی که در ایران انجام شده یک موشک بالستیک حمله علیه ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در ماه ژانویه و در پایگاه نظامی در مسکو گفت: مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس سلاح های جنبش است. یک برد کوتاه, موشک سیستم دفاعی نصب شده بود در اردوگاه تاجی.

نظامی بوده و به تدریج در حال حرکت سیستم دفاعی به عراق در طول چند ماه گذشته به ارائه بیشتر برای حفاظت از نیروهای نظامی که دیده می شود یک سری از موشک و حملات موشکی.

به زودی پس از ایران راه اندازی یک موشک بالستیک حمله علیه نیروهای نظامی در al-Asad در ژانویه سوالات مطرح شده در مورد عدم وجود سیستم های دفاع هوایی در پایگاه های. اما آن را گرفته است زمان برای غلبه بر تنش ها و مذاکره با رهبران عراق و همچنین قرار دادن سیستم های دفاعی است که می تواند منتقل شده به عراق است. قبل از حملات موشکی ایالات متحده با رهبران نظامی نیست بر این باورند که سیستم های مورد نیاز وجود دارد بیشتر از مکان های دیگر در سراسر جهان که در آن چنین حملات مکرر هستند.

این سیستم در حال حاضر عملیاتی به عنوان مقامات ارشد ایالات متحده هشدار می دهند که تهدیدات از ایران پروکسی گروه ادامه خواهد داد.

ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: پنج شنبه. که از آنجا که تهدید صدها نفر از سربازان از 1 تیپ, 82nd Airborne Division, باقی می ماند در عراق.

او گفت: تنها یک گردان بود و اجازه بازگشت به فورت براگ, N. C., "در بخشی به دلیل وضعیت با گروههای شبه نظامی شیعه و ایران است نه 100 درصد حل و فصل کردن." او اضافه کرد که "آنها همچنان ماموریت خود را تا زمانی که ما فکر می کنیم این تهدید فروکش کرده است."

چندین راکت در نزدیکی محل یک آمریکایی خدمات نفتی شرکت در جنوب عراق این هفته است. این اولین بار بود که چنین حمله ای در ماه های اخیر به هدف انرژی ایالات متحده ، آمریکایی ها تا به حال در حال حاضر به ترک محل.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل هفته گذشته گفت: دولت با دریافت اطلاعاتی که ایران در حال برنامه ریزی یک حمله. او از ارائه جزئیات اما او هشدار داد ایران در یک صدای جیر جیر که اگر نیروهای ایالات متحده در حال حمله ایران یا پراکسی "ایران خواهد پرداخت بسیار سنگین قیمت در واقع!"

دیگر مقامات در هفته های اخیر گفته شده بود افزایش هوش با اشاره به امکان زیادی حمله. اما آنها این هفته گفت که این تهدید به نظر می رسد مخروطی کردن به عنوان کشورهای دست به گریبان با سرعت در حال گسترش coronavirus.

هنوز رهبران نظامی استدلال کرده اند که ایالات متحده و نیروهای ائتلاف نیاز به حفاظت اضافی به دلیل از ایران پراکسی ادامه و معلوم نیست چه مقدار کنترل تهران ممکن است بر آنها به خصوص در حال حاضر به عنوان ویروس بازدید ایران سخت است.

در اوایل ماه ژانویه در ایالات متحده راه اندازی یک حمله هوایی در بغداد که به کشته شدن ایران قدرتمند ترین افسر نظامی ژنرال قاسم سلیمانی و ابو مهدی Muhandis رهبر ایران با حمایت شبه نظامیان در عراق است. Kataib حزب الله یکی از کسانی که شبه نظامیان شده است مسئول تعدادی از حملات آمریکا در عراق و نیروهای ائتلاف.

این سلیمانی کشتار باعث شده که ایران موشک های بالستیک حمله که منجر به صدمات ناشی از ضربه مغزی به بیش از 100 سرباز آمریکایی.

عراق رهبران این عصبانی بودند بر آل-Muhandis قتل و تظاهرات در اطراف شهرستان شده بود خواستار خروج نیروهای ایالات متحده. کسانی که شرایط مذاکرات بیش از پاتریوت سیستم بسیار حساس است.

علاوه بر این ژنرال فرانک مکنزی این فرمانده ارشد ایالات متحده برای خاورمیانه به خبرنگاران گفت که در حال حرکت پرستان و سیستم های دیگر به عراق از روی حیله و تزویر به دلیل آن را به معنای او را به این سیستم ها از یک محل دیگر که در آن آنها نیز مورد نیاز است. مقامات گفته اند که این سیستم در عراق گرفته شد.

آن را نیز گرفته است زمان به حرکت سیستمهای بزرگ قطعه قطعه به عراق آنها را جمع آوری و پیوند آنها را با هم.

پاتریوت که طراحی شده برای محافظت در برابر موشک در al-Asad و Iribil. در علاوه بر این به اصطلاح ارتش C-RAM سیستم در حال استفاده است و قادر به خارج کردن راکت ها و خمپاره. و پیچیده تر Avenger سیستم دفاع هوایی می تواند مقابله با کم پرواز موشک ها و هواپیماها از جمله هواپیماهای بدون سرنشین و هلی کوپتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از ایران در سال 2018 و به طور پیوسته reimposed تحریم های ایالات متحده در ایران است که تا به حال بوده است کاسته و یا برداشته تحت شرایط این قرارداد. اواخر ماه گذشته دولت سیلی تحریم بر 20 ایران افراد و شرکت ها برای حمایت از شبه نظامیان شیعه را مسئول حمله به نیروهای آمریکایی.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 6000 نیروهای ایالات متحده در عراق است. در حالی که برخی از نیروهای خارج شده است در طول چند ماه گذشته دیگران را در جریان به راه اندازی و راه اندازی جدید سیستم دفاع هوایی.

این مقاله در نوشته شده بود توسط لولیتا C. BALDOR از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن